הראל קרנות נאמנות משיקה קרן נאמנות המאפשרת להיחשף למניות המובילות את כלכלת הבלוקצ'יין - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות כלכלה

הראל קרנות נאמנות משיקה קרן נאמנות המאפשרת להיחשף למניות המובילות את כלכלת הבלוקצ'יין


shutterstock
הראל Htf (D4) Nasdaq Blockchain Economy מס' קרן 5133442
על רקע עניין גובר של משקיעים בתחום המטבעות הדיגיטליים, הראל קרנות נאמנות תאפשר למשקיעים להיחשף(5) למניות המובילות(6) את כלכלת הבלוקצ'יין בהשקת קרן מחקה שעוקבת אחר מדד של נאסדק(1) הכולל מניות שהונפקו ע"י חברות הנסחרות ברחבי העולם והפועלות בתחום טכנולוגיית הבלוקצ'יין ומספקות תמיכה וחומרה למימוש הטכנולוגיה.
עד היום, לא מעט משקיעים, אשר ביקשו ליהנות מהפוטנציאל שיש בתחום הבלוקצ'יין, פנו להשקיע במטבעות דיגיטליים כדוגמת ביטקוין ואית'ריום, לרוב באמצעות מכשירי השקעה שאינם מוסדרים ומפוקחים. היום כבר מתחדדת ההבנה כי בלוקצ'יין זה הרבה מעבר למטבעות דיגיטליים.

הבלוקצ'יין היא טכנולוגיה פורצת דרך המאפשרת פעילות עסקית מאומתת ומאובטחת באינטרנט, ללא צורך ביישות מנהלת. את היישות המנהלת מחליפים "בלוקים" מוצפנים של מידע מבוססי רשת תקשורת מבוזרת. בידי טכנולוגיית הבלוקצ'יין אפשרות לשפר(6) תחומים רבים כדוגמת אבטחת מידע, העברת תשלומים, מעבר למטבעות דיגיטליים, רישום נכסים, חוזים בין חברות ועוד.

המדד שאחריו עוקבת הקרן שהראל מנפיקה כולל 73 מניות(3) מהתחום, בין החברות ניתן למצוא חברות גדולות ומוכרות שנכנסו לתחום הבלוקצ'יין כדוגמת ענקיות השבבים אנבידיה ואינטל, לצד חברות טכנולוגיה מובילות נוספות כגוגל, IBM ואמזון. בנוסף, המדד מכיל גם חברות צעירות שעיקר פעילותן בתחום הבלוקצ'יין כחברות בתחום כריית המטבעות הדיגיטליים, זירות מסחר ועוד.

להערכת מחלקת המחקר בהראל, היתרונות של טכנולוגיית הבלוקצ'יין, עומדת לסייע לחברות העוסקות בתחום לרשום צמיחה מהירה בשנים הקרובות בתחומים רבים(6). כך למשל, בעקבות תחום הקריפטוגרפיה המתפתח עוררה טכנולוגיה הבלוקצ'יין עניין רב בקרב הבנקים הגדולים בעולם בין היתר במטרה לבחון חלופה למערכת המסלקה הבינלאומית דרכה עובר מידע בין מוסדות פיננסים, ה-SWIFT

תחומים נוספים שבהן המטבע מתפתח הוא ניהול שרשרות אספקה, בעיקר באמצעות היכולת לשמור תיעוד מדויק ברמת אמינות גבוהה.

4-עד 120% חשיפה למניות בערך מוחלט. D- עד 120% חשיפה למט"ח בערך מוחלט. (1) מדד הנאסד"ק הינו סימן מסחרי רשום של .NASDAQ, Inc ("עורך המדד"), המורשה לשימוש על ידי מנהל הקרן. חוקיותו או התאמתו למוצרי מנהל הקרן לא נבחנה על ידי עורך המדד. המוצרים של מנהל הקרן אינם מונפקים, מאושרים, מוכרים או מקודמים על ידי עורך המדד. עורך המדד אינו מתחייב ואינו נושא באחריות כלפי המוצרים של מנהל הקרן. (2) קרן חדשה החל מ- 15.6.21, לקרן 45 ימים להתאמת נכסים. (3) נכון ל- 2.6.21, ע"פ אתר עורך המדד. (4) קרן נאמנות להשקעות חוץ כהגדרתה בתקנות מס הכנסה. שער מטבע עיקרי דולר ארה"ב. (5) לפרטים נוספים ראו הוראה למנהלי קרנות נאמנות בדבר ניהול השקעות בקרן מחקה. (6) אין באמור התחייבות להשגת תשואה כלשהי. פרסום זה אינו מהווה הצעה לרכישת יחידות השתתפות בקרן. הרכישה תיעשה רק על פי התשקיפים שבתוקף והדיווחים המיידים. המידע הנ"ל אינו מהווה תחליף ליעוץ השקעות ו/או מס המתחשב בנתונים ובצרכים של כל משקיע. הפרסום אינו מהווה תיאור ממצה של כל הוראות מיסוי.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il