מי אנחנו - טלניריTLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

עמלת פעילות במניות: החל מ-12 אג

מי אנחנו

חדשות
אתר "טלנירי" מספק לגולשים חדשות בלעדיות, כתבות עומק ומבזקים משוק ההון בארץ ובחו"ל. מערכת האתר שואפת לעלות חדשות במהירות שיא ולפני אתרי חדשות אחרים. בנוסף לחדשות יעלו באתר, על בסיס קבוע, סקירות שוק וסקירות על מניות ספציפיות, ניתוחים טכניים ומאמרים.

נתונים פיננסיים
באתר "טלנירי" מוצגים נתונים פיננסיים בזמן אמת ובשיהויי, מהבורסות בארץ ובעולם. "טלנירי" הינה ספקית מורשה של נתונים מהבורסה לניירות ערך בישראל וספקית של נתוני הבורסות בארה"ב ובאירופה, נתונים אשר משמשים את אתר "טלנירי" ואתרים נוספים הרוכשים את המידע מחברת "טלנירי". 

פורומים
באתר "טלנירי" קיימת מערכת פורומים מהפעילות והמתקדמות בארץ. מידי יום עולים באתר מאות הודעות המכילות ניתוחים טכניים, סקירות ודיונים בעלי ערך רב למשקיע. צוות עשיר ניסיון מקפיד לשמור את הפורום נקי מהרצת מניות ושומר על כללי הנימוס של הכותבים. מנהלי הפורומים, כותבים מומחים וציבור הכותבים בכלל, נותנים מענה מהיר ומקצועי לכל שאלות הגולשים. הפורום משמש למעשה כמועדון משקיעים בו יכול הסוחר להיוועץ ולשקול את צעדיו, לפני ביצוע החלטותיו.

שרות איתותים
"טלנירי" מספקת למשקיעים כלי עבודה מתקדמים למסחר. בשיתוף עם אקטיב בית השקעות אנו מפעילים שרות איתותים טכניים למסחר בני"ע בארץ ובבורסות ארה"ב. מנתחים טכניים בודקים מידי יום מניות ממדד ת"א 100 ומודיעים ללקוח על פריצות חיוביות ושליליות. האיתותים מעוברים מיידית  למנויים במסרונים ובאי-מייל. כמו כן המנויים יכולים להיכנס לאתר ולראות את כל הניתוחים בזמן אמת

קורסים
"טלנירי" מקיימת מגוון קורסים ובניהם: קורס מקיף בשוק ההון, קורס ניתוח טכני וקורס אופציות מעוף.

מסחר עצמאי – הטבת עמלות
ל"טלנירי" הסכמי שיתוף פעולה עם מספר חברי בורסה בארץ. הודות להסכמים אלה יכולים לקוחות "טלנירי" לפתוח חשבון מסחר בניירות ערך ואופציות (בארץ ובחו"ל) בעמלות נמוכות. ל"טלנירי" כ-6000 לקוחות  הסוחרים בבתי השקעות באמצעות "טלנירי" ונהנים מתנאי המסחר הטובים ביותר ומקבלים שרות אישי, הן מבית ההשקעות והן מ"טלנירי".

ערכת עזר לניהול השקעות
"טלנירי" מפתחת מערכות עזר למשקיע, בפיתוח נמצאת תוכנה אשר תתחרה בסופר ביזפורטל ובטיקר התוכנה תושלם בתחילת 2010. מערכת לניהול וירטואלי של תיק השקעות, מערכת של סורק מניות נמצאת וניתנת לצפייה באתר בפורטל הפיננסי. בתוכנת ניתוח הטכני BEZTRADE כבר משתמשים  אלפי משתמשים.

החזרי מס
"טלנירי" מפעילה בשיתוף עם מספר רואי חשבון, שירות החזרי מס. במסגרת השירות נערכת עבור כל הפונים  בדיקת מס מקיפה בגין רווחי/הפסדי הון מהבורסה ב6 השנים האחרונות ובנוסף נערכת בדיקת מס בגין הכנסה רגילה ל 6 השנים האחרונות. הלקוחות משלמים את העמלה רק מתוך הכסף שהוחזר להם בפועל.

טכנולוגיה
"טלנירי" מעסיקה מספר מתכנתים לצורכי החזקת האתר וכן פיתוח התוכנות השונות בראש המתכנתים עומד יבגני אטינגר  ולצידו מנהל פרויקטים ומעצב גרפי, שניהם בעלי ניסיון רב בהפעלת מערכות גדולות ופיתוח באינטרנט.
כל האתרים השונים מאוחסנים בשרתים עצמאיים של חברת "טלנירי" בחוות השרתים של נטויזן ומאובטחים בצורה המכסימלית.


- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  [email protected]