1000$ ביום - יומנו של מסטר אופציות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

1000$ ביום - יומנו של מסטר אופציות

1000$ ביום - יומנו של מסטר אופציות


סוחר יום באופציות בשווקי וול סטריט מאמן אישי ליציאה לחירות כלכלית מאמין שמסחר מקצועי בהשקעה בעצמך הינו היזמות הכלכלית הטובה ביותר בעולם
economist99 | 14/7/13, 12:37

אני רוצה לפתוח את הפוסט הראשון בעשרה קווים לדמותה של היזמות העיסקית הטובה ביותר בעולם

(*לדעתי, עדכון אפריל 2013).

1. יזמות עם התשואה הגבוהה ביותר על ההון שלנו שמאפשרת חירות כלכלית. יזמות שתניב את אחוזי הרווח הגבוהים ביותר על כל דולר מושקע ובצורה רציפה ויציבה, ושתהווה מקור הכנסה ופרנסה מרכזי.

2. יזמות שתלויה ביכולתנו והיקף ההצלחה בה מושפע מהלמידה וההשקעה שלנו. השפעה מכרעת של יכולות אישיות בדגש על ניהול סיכונים והתמודדות עם כל מצב שוק.

3. גמישות מקסימלית במקום ושעות העבודה ועצמאות בניהול הפנאי. אדונים לחיינו ולניהול הפנאי בצורה מיטבית כנגזרת של ניהול גמיש בשעות העבודה ומיקומה.

4. יזמות שבה נתרגם במהירות רבה בין הופעת רעיון למימושו במונחי תשואה. לעיתים יהיה מדובר בדקות, שעות או ימים בודדים בלבד. מעטות העבודה שיכולות להביא להצלחה מסחררת בטווחי זמן כה קצרים ומפתיעים לעיתים.

5. יזמות שבה כלי העבודה הינם מחשב וחיבור לאינטרנט בלבד, וניתן לנצח בה אפילו עם מכשיר סלולארי/אייפד בשכיבה בחוף הים או בבית קפה בחו"ל.

6. יזמות שמאפשרת לך להיות מוביל ייחודי בתחומך, מקור סמכות והשראה. לייצר ערך בתחום שכולם רוצים להצליח בו אבל רק מעט מבינים ויודעים.

7. יזמות שבה יש לך לקוחות פוטנציאליים בכל העולם, ללא מגבלת שפה (אנגלית) ומקום. גלובליזיציה במיטבה.

8. התעסקות מינימלית עד לא קיימת עם עובדים וספקים וללא עיסוקי טרחה ועצבים. הממשקים היחידים, אם בכלל, הינם לקוחות שנהנים מערך השירות שלנו.

9. אין צורך במשרד, מלאי, מחסנים, הוצאות תפעול שוטפות. אין מס הכנסה ושטויות.

10. התעסקות בתחום מרגש ומלא אתגר ואנדרנלין (גם אם חשוב לנטרל בה רגשות) שבה היצירה היא לכאורה כולה חומרית, אבל כולה שלך.כשתדע למנף את היזמות הזו עד תום תהיה מאושר ומסופק עד אין קץ.

המינוף  שלי הינו  בכל 3 היבטיה המרכזיים: 


1. ניהול ההון המשפחתי והגדלת תשואות עקבית ורציפה, שהמיזם תורם לה בצורה מכרעת.

2. כתיבה ויצירה באתר (בלוג, פייסבוק, טוויטר, עברית ואנגלית, ניוזלטרים וספר!).

3. מנטוריות לאנשים להצלחה בתחום סדנאות וקורסים, הרצאות והדרכות אישיות.

14/7/13
1. בפוסטים הבאים.... - מסטר האופציות
בפוסטים הבאים אכתוב על למה מסחר באופציות ולמה מסחר יומי ועד כמה השילוב בין מסחר באופציות ומסחר יומי יכול להיות קטלני לחובבים = התרסקות. או אושר&עושר ויציבות פיננסית וחירות כלכלית למקצוענים.
[סגור תגובה]

טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד...

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם


שם מלא*: ישוב:
טלפון*: דוא"ל:
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il