כלל ביוטכנולוגיה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהכלל ביוטכנולוגיה


כלל ביוטכנולוגיה
Elicio – שיתוף פעולה עם Natera הנאסדקאית בניסוי Phase I/II
כלל תעשיות ביוטכנולוגיה מתכבדת להודיע, כי Elicio Therapeutics, Inc., המוחזקת על ידי החברה בשיעור של כ-30%, ו-Natera Inc., הודיעו על שיתוף פעולה שמטרתו להאיץ את הוכחת האפקט הטיפולי של ELI-002 ברמה המולקולרית במסגרת ניסוי קליני Phase I/II בסרטן הלבלב.

הניסוי, אותו תערוך Elicio, יכלול 108 חולים בסרטן הלבלב עם מוטציותKARS אשר עברו טיפול כימותרפי וכן ניתוח להסרת הגידול שלאחריו נותרה מחלה שארית, על פי נוכחות DNA גידולי בדם החולים. במסגרת שיתוף הפעולה, בדיקת Signatera™של Natera תוודא את קיום ה-DNA הגידולי עם מוטציות KRAS בדם החולים לצורך גיוסם לניסוי, וכן תבדוק את רמתו בדם לאורך זמן, על מנת להעריך את שיעור החולים בהם ה-DNA נעלם בעקבות הטיפול. גיוס החולים יערך ב-10 עד 12 מרכזים בארה"ב ויחל במחצית הראשונה של 2020.

Natera (NASDAQ: NTRA) הנה חברה גלובלית המובילה בפיתוח cell-free DNA testing ולה שווי שוק של כ-2.7 מיליארד דולר. למוצר הדגל שלה, Signatera™, ניתן מעמד של Breakthrough Device מטעם ה-FDA.

Elicio הינה חברה פרטית אמריקאית בתחום האימונותרפיה אשר מפתחת טכנולוגיות חיסון באמצעותן מוצגות למערכת החיסון מטרות באופן שצפוי לאפשר תגובה יעילה במיוחד ולאורך זמן כנגד תאי סרטן. המוצר המוביל של Elicio הינו החיסון הטיפולי ELI-002 המכוון כנגד כל שבע המוטציות של KRASהמניעות כ-25% מכל הגידולים הסרטניים המוצקים בבני אדם. ELI-002 עשוי להיות שימושי במספר גידולים, וביניהם סרטן הלבלב, סרטן המעי הגס וסרטן הריאה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il