הצלחה גדולה לאחים גינדי בגיוס לקאנומד - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסההצלחה גדולה לאחים גינדי בגיוס לקאנומד


מנור וכפיר גינדי. צילום דן שטרן
חברת אי.יו.ביופארם של מנור וכפיר גינדי וחברת קאנומד השלימו גיוס הון של 27.3 מיליון שקל
הצלחת הגיוס תאפשר את השלמת המיזוג בין קאנומד לאי.יו.ביופארם, ויציאתה של קאנומד מרשימת השימור חזרה אל הרשימה הראשית

החברה הממוזגת תחזיק במתקן גידול Indoor בתקן EU-GMP וכן בחוות גידול מאושרת לגידול מסחרי. החברה צפויה לפעול בכל שרשרת הערך והתקשרה בהסכם לרכישת שליטה בבית מרקחת המתמחה בתחום הקאנביס הרפואי

תל אביב, 22 בינואר 2020 – אי.יו.ביופארם (EU BIOPHARM), חברה בבעלות מנור וכפיר גינדי (כבעלי השליטה) ועוה"ד חגית ויינשטוק ודודו זהבי (כבעלי מניות מיעוט), העוסקת בגידול, שיווק והפצת קנאביס רפואי, מודיעה כי הושלם גיוס ציבורי של 27.3 מיליון שקל עבור קאנומד (ת"א: קנמד-ש), חברה ציבורית בעלת חממות פעילות ורישיונות לריבוי וגידול מסחרי של קנאביס רפואי.

לפני כשבוע הודיעה אי.יו.ביופארם כי חתמה על הסכם לרכישת אחזקות שליטה בקאנומד, וכי ההסכם כפוף להשלמת הנפקה ציבורית של 18 מיליון שקל, בה ישתתפו כפיר ומנור גינדי בהיקף של כ-3 מיליון שקלים לפחות. במסגרת ההסכם יוקצו מניות נוספות למנור וכפיר גינדי, על פי עמידה באבני דרך שנקבעו בהסכם. עוד דווח כי ד"ר מיקי דור, לשעבר הרופא הראשי של היחידה לקאנביס רפואי (יק"ר) במשרד הבריאות, הצטרף לצוות הניהולי של החברה בתפקיד מנהל רפואי ראשי.

הצלחת הגיוס כעת תאפשר את השלמת המיזוג בין קאנומד לאי.יו.ביופארם, ויציאתה של קאנומד מרשימת השימור חזרה אל הרשימה הראשית.

מנור וכפיר גינדי הובילו וליוו את הגיוס עד להשלמתו יחד עם בעלי מניות המיעוט באי.יו.ביופארם, עוה״ד חגית ויינשטוק ודודו זהבי ממשרד עורכי הדין ויינשטוק-זהבי, המובילים בנושאי רגולציה ועסקאות בשוק הקנאביס הבינלאומי. את הגיוס ליוו החתמים איפקס הנפקות, רוסריו קפיטל, אוריון חיתום והנפקות ואוורסט חיתום, וכן עוה״ד אילן גרזי, עליזה גביזון ונועה רגב ממשרד פרל כהן צדק לזר ברץ, ועו״ד תומר אלטמן ממשרד AYR.

קאנומד היא חברת ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב ועוסקת בתחום הקנאביס הרפואי. לחברה מתקן גידול בבקעת הירדן שקיבל רישיון לריבוי וגידול מסחרי וצפוי לקבל אישור על עמידה בתקן IMC-GAP. לקאנומד חממות פעילות עם אפשרות להרחבה משמעותית, 17 קוי גנטיקה של קנאביס והסכם מחייב למכירת התוצרת עם חברה ישראלית.

אי.יו.ביופארם החלה בהקמת מתקן גידול Indoor מתקדם ומפעל לעיבוד תוצרת קנאביס רפואי, בשטח כולל כ-3 דונם באזור התעשייה ציפורית שיפעל בתקינת EU-GMP, IMC-GAP, IMC-GMP מתוך מטרה לספק תוצרת קנאביס רפואי בעיקר לשוק הבינלאומי. כושר ייצור המתקן יעמוד על כ-8 טון בשנה. תחילת פעילות במתקן מתוכננת לרבעון הרביעי של 2020. לחברה הסכם הפצה מחייב למכירת תוצרת בהיקף 3 טון לשנה עם החברה הגרמנית ACA Muller, המייבאת מוצרים רפואיים ומשווקת אותם, בין השאר, בבתי מרקחת בגרמניה ובעולם. אי יו ביו פארם רכשה 55% מבית מרקחת במרכז המתמחה במכירת קאנביס רפואי בהיקפים משמעותיים. לאי.יו. ביופארם החזקה בחברת הפצה גרמנית אחרת בעלת רישיון להפיץ קנאביס רפואי באירופה.

בעלי השליטה באי.יו. ביופארם הם מנור וכפיר גינדי - אנשי עסקים ויזמי נדל"ן ישראלים, בניו של משה גינדי וחלק ממשפחה ענפה של יזמי נדל"ן. מנור גינדי נולד ב-1974 בראשון לציון, שירת בצה"ל במודיעין חיל האוויר. הוא נמנה על המייסדים של "גינדי TLV", יחד עם אחיו רו״ח כפיר גינדי יליד שנת 1981. מנור וכפיר הם מבעלי חברות בתחום הנדל"ן מתחילת שנות ה-2000. בעלי מניות המיעוט באי.יו.ביופארם, עו״ד חגית ויינשטוק ודודו זהבי ממשרד עורכי הדין ויינשטוק-זהבי, מומחים מובילים לרגולציה ועסקאות בשוק הקנאביס הבינלאומי.

ויינשטוק-זהבי הוא משרד עורכי-דין בעל ניסיון עשיר ורב שנים של ייעוץ וייצוג משפטי לחברות ומשקיעים מובילים, פרטיים וציבוריים, בישראל ובחו"ל. החברה מתמחה מאז שנת 2015 בנושאי שוק הקנאביס המוסדר הגלובלי, עם דגש על תחומי הרגולציה, הליטיגציה והעסקאות בתחום בישראל, אירופה וקנדה, מה שהופך את המשרד למומחה המוביל בישראל בתחום זה. המשרד מייצג נכון להיום עשרות חברות ומשקיעים מהארץ ומהעולם בתחום, וככזה מהווה מרכז גלובלי ליצירת קשרים ושיתופי פעולה בינלאומיים בין משקיעים וחברות, ומספק גם ליווי וייעוץ בעת הקמת חברות קנאביס בעלות פעילות תפעולית על גבי כל שרשרת הערך של הקנאביס - מגנטיקה, דרך גידול וייצור, ועד פיתוח ושיווק מוצרים ותוצרת. המשרד הוקם בשנת 2006 על ידי עו"ד חגית ויינשטוק ועו"ד דוד זהבי, ומונה כיום צוות של עשרה עורכי-דין מומחים כל אחד בתחומו, ודוברי עברית, אנגלית, איטלקית וצרפתית. משרדי ויינשטוק-זהבי נמצאים בתל אביב.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il