אנלייבקס מדווחת על תוצאות ביניים חיוביות בבטיחות וביעילות תרופת ה-Allocetra לטיפול בחולים עם ספסיס בדרגה חמורה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירואנלייבקס מדווחת על תוצאות ביניים חיוביות בבטיחות וביעילות תרופת ה-Allocetra לטיפול בחולים עם ספסיס בדרגה חמורה


אנלייבקס
אנליזת ביניים המשווה בין חולים המטופלים ב-Allocetra לבין 37 חולים עם ספסיס בדרגה חמורה, עם מקור ודרגת זיהום זהים, אשר אושפזו באותו בית חולים, הדגימה את הפוטנציאל של ה-Allocetra במניעת קריסת מערכות בחולי ספסיס
אנלייבקס תרפיוטיקס, חברת אימונותרפיה בשלב הניסויים הקליניים, הודיעה היום על תוצאות ביניים חיוביות בבדיקת יעילות מהניסוי הקליני המתנהל של החברה שלב Ib בחולים עם ספסיס בדרגה חמורה. אנליזת הביניים מבוססת על נתונים מ-43 חולים עם ספסיס בדרגה חמורה, כולם אושפזו במרכז הרפואי הדסה, אחד מבתי החולים הגדולים והמוערכים בישראל. 6 חולים טופלו ביחידת טיפול נמרץ של הדסה וטופלו ב-Allocetra, בעוד 37 חולים אחרים טופלו בקבוצת ביקורת בטיפול המקובל כיום במהלך 2016-2019, ולא קיבלו Allocetra.

פרמטר הבטיחות העיקרי היה מעקב אחרי תמותה במהלך 28 יום לאחר אשפוז בטיפול נמרץ. 6 החולים שטופלו ב-Allocetra נשארו בחיים ושוחררו מבית החולים במצב טוב במהלך תקופה זו, בהשוואה ל-11 מתוך 37 (29%) בקבוצת הביקורת אשר נפטרו במהלך 28 יום. ה-Allocetra הראתה יעילות משופרת בכל הפרמטרים הנבדקים, כולל מדד לקריסת מערכות - SOFA (ככל שהניקוד גבוה יותר, כך המצב הקליני של האיברים רע יותר), וכן התאוששות מספסיס, מספר ימי האשפוז ביחידת טיפול נמרץ ואחרים.

פרופ' דרור מבורך, המנהל הרפואי הראשי באנלייבקס, ציין כי "אנו מרוצים מפרופיל הבטיחות והיעילות שהודגם על ידי Allocetra בטיפול בחולי ספסיס בדרגה חמורה. גם בקבוצה קטנה של חולים, חלק ממדדי היעילות הם כבר משמעותיים מבחינה סטטיסטית. ניתוח קודם שלנו הראה שאין תופעות לוואי חמורות הקשורות בטיפול ב-Allocetra בחולים אלה. יחד עם הנתונים הפרה-קליניים שלנו, והמידע מניסוי שלב IIa למניעת GVHD בחולים לאחר השתלת מח עצם, אנו מאמינים כי Allocetra ממוצבת כאופציה קלינית פוטנציאלית לטיפול בספסיס, שהוא מצב קליני עם תוצאות גרועות וללא טיפול אפקטיבי כרגע".

יו"ר החברה שי נוביק ציין עוד כי "אנו מעודדים מתוצאות הביניים האלה. Allocetra היא תרופה פוטנציאלית משמעותית לאנלייבקס, ואנו מצפים לקבל נתונים קליניים נוספים. אנו מקווים להשלים את הניסוי הנוכחי עד סוף 2019 ולדווח על תוצאות יעילות סופיות מעט לאחר מכן. שוק הספסיס מוערך בכ-34 מיליארד דולר בשנה, ואין פתרונות מספקים. אנחנו מקווים ש Allocetra תוכל למנוע קריסת מערכות ותמותה בחולים אלו".

37 החולים אשר לא קיבלו טיפול Allocetra והושוו לקבוצה שקיבלה טיפול ב-Allocetra נבחרו על בסיס מצב דומה של קריסת מערכות בזמן האשפוז בטיפול נמרץ, מצב קליני כללי, קבוצת גיל, מין, ומקור הספסיס (דלקת ריאות, זיהום בעורקים או זיהום בדרכי השתן). כל החולים אושפזו וטופלו באותו המרכז הרפואי (הדסה).

Matching Characteristics

ספסיס מוגדרת כאי תפקוד של איבר באופן המסכן חיים, הנגרם מתגובה חריגה של מערכת החיסון לזיהום. ספסיס הוגדרה על ידי ארגון הבריאות העולמי כמחלה בקדימות עולמית, ונכון להיום לא קיים עבורה טיפול מאושר FDA. ספסיס היא הגורם השלישי לתמותה בארה"ב אחרי מחלות לב וסרטן, ופוגעת בכל שנה בכ-1.7 מיליון מבוגרים בארה"ב. מחקרים שונים העריכו כי יותר מ-50% ממקרי ספסיס בדרגה חמורה בבתי חולים נגמרים במוות.

אודות אנלייבקס:
אנלייבקס היא חברת אימונותרפיה בשלב הניסויים הקליניים המפתחת מספר תרופות אלוגנאיות להשבת איזון למערכת חיסונית שיצאה מכלל שליטה – איזון שהינו קריטי לטיפול בבעיות חיסוניות ודלקתיות מסכנות חיים הכרוכות בשחרור יתר של ציטוקינים (Cytokine Release Syndrome). אנלייבקס מפתחת טיפול אימונותרפי חדשני בעל מנגנון פעולה ייחודי המתמקד בהתוויות קליניות המוגדרות כמסכנות חיים, צורך רפואי ללא מענה, כגון מניעת או טיפול בסיבוכים הקשורים בהשתלות מח עצם, ספסיס – גורם התמותה השלישי בארה"ב לאחר מחלות לב וסרטן – והוא יעיל גם בטיפול בגידולים מוצקים באמצעות immune checkpoint reprogramming, תוך שיפור יעילות טיפוליי CAR-T, TCR וטיפולים נוספים נגד סרטן.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il