בעקבות ההצלחה הגדולה לה זכה פרויקט BE ביריד קרנות השוטרים שהתקיים לפני כשנה ובו נמכרו כ- 40 דירות לעמיתי קרנות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

בעקבות ההצלחה הגדולה לה זכה פרויקט BE ביריד קרנות השוטרים שהתקיים לפני כשנה ובו נמכרו כ- 40 דירות לעמיתי קרנות


ברזילי מור
ברזילי מור ומועדון קרנות השוטרים הודיעו על המשך שיתוף פעולה ושיווק כ- 18 דירות בהנחה מיוחדת לעמיתים ביריד קרנות השוטרים הקרוב

בעקבות ההצלחה הגדולה לה זכה פרויקט BE ביריד קרנות השוטרים שהתקיים לפני כשנה ובו נמכרו כ- 40 דירות לעמיתי קרנות. הודיעו מועדון קרנות וקבוצת ברזילי מור כי ימשיכו את שיתוף הפעולה גם ביריד קרנות הקרוב אשר יתקיים בתאריכים 5-15/9/19 בגני יהושע.


במסגרת המבצע יוקצו לטובת עמיתי קרנות כ- 18 דירות בהנחה מיוחדת של עד 8% ובתנאי מימון נוחים המצריכים הון התחלתי של 90,000 ₪. מחירי הדירות הנם החל מ- 495,000 ₪ לפני הנחה.


BE הנו מתחם מגורי סטודנטים להשקעה הנבנה בסמיכות למכללת תל חי. במסגרת ההשקעה מוצעת לעמיתי קרנות השוטרים דירה להשקעה הרשומה על שמם בטאבו, ערבות בנקאית מלאה ועם שירותי ניהול נכס מלאים לרבות אכלוס, אבזור, תחזוק, גבייה ועוד.


הפרויקט זכה להצלחה מסחררת בישראל לאחר שנמכרו מעל ל- 200 דירות לפני התחלת הבנייה. במקביל להודעה על מבצע עם מועדון קרנות השוטרים הודיעה קבוצת ברזילי מור כי הבנייה צפויה להתחיל בתחילת ספטמבר הקרוב (2019).


בעלי קבוצת ברזילי מור, האחים יוצאי השייטת נדב ועידו ברזילי ויזם הנדל"ן גלעד מור ציינו כי אנו נהנים למכור לקהל האיכותי של קרנות השוטרים וההחלטה להמשיך את שיתוף הפעולהבעקבות ההצלחה. עוד הוסיפו כי עמיתי קרנות השוטרים הבינו במהרה שרכישה במתחם BE מאפשרת להם להשקיע בנדל"ן בסכום קטן וליהנות מנכס עם פוטנציאל תשואה גבוה ולכן רכשו. אנו מעריכים שהיות התחלת הבנייה העניין בקרב עמיתי קרנות השוטרים יהיה אף גדול יותר.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il