התייחסות לדוחות פנינסולה מאייל שני סמנכ"ל השקעות באפסילון - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

התייחסות לדוחות פנינסולה מאייל שני סמנכ"ל השקעות באפסילון


אפסילון
מרווח האשראי נטו של החברה נשחק מעט אך נשמר ברמה גבוהה העומדת על 7.75%, מרווח אשראי משקף את ממוצע החברה ברבעונים האחרונים ,מנגד, ההפרשות להפסדי אשראי היו נמוכות ביחס לעבר והסתכמו בכ 0.5% בלבד מתיק האשראי
פנינסולה פרסמה הבוקר את הדוחות לרבעון השני, המגמה הכללית נשמרת, תיק האשראי ממשיך לצמוח והסתכם ברבעון האחרון בכ 870 מש"ח המהווה צמיחה של כ 50% ביחס לרבעון המקביל אשתקד וצמיחה של 14% ביחס לרבעון הקודם. בנוסף, החברה פרסמה שנכון להיום תיק האשראי ממשיך לצמוח ועומד על 910 מש"ח כך שהרווח הנקי שהתפרסם הבוקר צפוי להמשיך ולגדול.

מרווח האשראי נטו של החברה נשחק מעט אך נשמר ברמה גבוהה העומדת על 7.75%, מרווח אשראי משקף את ממוצע החברה ברבעונים האחרונים ,מנגד, ההפרשות להפסדי אשראי היו נמוכות ביחס לעבר והסתכמו בכ 0.5% בלבד מתיק האשראי .

לאחר הרבעון החברה הרחיבה את האגח מסדרה ב' כך שעלויות המימון ממשיכות להשתפר, ההון העצמי בחברה הגיע לכ 185 מש"ח צמיחה של כ 30% ביחס לרבעון המקביל וזאת לאחר חלוקת דיבידנדים של 18 מש"ח שחולקו בשנה האחרונה, בנוסף החברה הודיעה על חלוקת דיבידנד של 5 מש"ח אשר יחולק בחודש ספטמבר הקרוב.

בשורה תחתונה הרווח הנקי ברבעון הגיע ל כ 8 מש"ח אך בהינתן המשך צמיחה בתיק האשראי הרווח השנתי הצפוי ל 12 חודשים הקרובים מגיע לכ 40 מש"ח כאמור החברה נסחרת במכפיל של כ 11.5 ביחס לשווי השוק.

פנינסולה היא בין חברות האשראי היקרות יותר בשוק, אך המכפיל בהחלט ראוי לחברה שממשיכה באופן קבוע להציג צמיחה בתוצאות העסקיות.

טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il