קורנית דיגיטל: ההכנסות (ברוטו) ברבעון השני 2019 צמחו בכ-23.9% לכ-46.3 מיליון דולר - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

קורנית דיגיטל: ההכנסות (ברוטו) ברבעון השני 2019 צמחו בכ-23.9% לכ-46.3 מיליון דולר


רונן סמואל, מנכל קורנית דיגיטל
הרווח הנקי (Non-GAAP) ברבעון הסתכם בכ-2.9 מיליון דולר

עליה של כ-22.3% בהכנסות הרבעון השני לכ-43.9 מיליון דולר, בנטרול של כ-2.4 מיליון דולר המיוחסים להשפעת כתבי האופציות, לעומת כ-35.9 מיליון דולר, בנטרול של כ-1.5 מיליון דולר המיוחסים להשפעת כתבי האופציות בתקופה המקבילה אשתקד.


הפסד תפעולי (GAAP) ברבעון השני של 2019 בסך של כ-0.2 מיליון דולר; רווח תפעולי (Non-GAAP) של כ-2.7 מיליון דולר, בנטרול של כ-2.4 מיליון דולר המיוחס להשפעת כתבי האופציות, או כ-6.2% בניכוי 490 נקודות בסיס המיוחסות להשפעת כתבי האופציות. רווח נקי (GAAP) ברבעון השני 2019 של 0.01 דולר למניה בדילול מלא; רווח נקי ((Non-GAAP 0.08 דולר למניה בדילול מלא, בנטרול 0.06 דולר למניה בדילול מלא המיוחסות להשפעת כתבי האופציות.


בחודש יוני החברה השלימה הנפקה משנית מוצלחת של 4,991,000 מניות בתמורה של כ- 130.4 מיליון דולר נטו.


השקות מוצלחות של מדפסות ה-Poly Pro , Atlas ,Avalanche וה-Presto שזכו לביקושים גבוהים.
שיתוף פעולה משמעותי עם אדידס והמשך התקשרות עם מותגים גלובליים.
חשיפתה של "Kornit Konnect", פלטפורמת ענן, לביצוע אנליזות על מוצרי החברה.
תערוכת ITMA ברצלונה הייתה מוצלחת והניבה הזדמנויות עסקיות משמעותיות.
המעבר למודל ישיר בצפון אמריקה ממשיך להניב תוצאות בהתאם לציפיות החברה.
המשך ההשקעה באסיה פסיפיק הניב רבעון נוסף עם צמיחה חזקה.

רונן סמואל, מנכ"ל קורנית דיגיטל:
"ביצועי הרבעון השני שלנו משקפים את המחויבות שלנו להמשך הצגת פתרונות חדשים וחדשניים, והם שאיפשרו לנו לספק רבעון שיא נוסף של מכירות. אנו מרוצים מאוד מהביקוש המתמשך לפלטפורמות HD לצד ההשקות הבולטות של מדפסות ה-ATLAS, Poly Pro וה-Presto. אנחנו נכנסים למחצית השנייה של השנה במומנטום חיובי. אנו נמצאים בהתקשרויות עסקיות עם כמה מהמותגים המובילים בעולם והקשר שלנו עם לקוחותנו האסטרטגיים הינו חזק מתמיד. אנו ממשיכים להתמקד בביצוע היוזמות האסטרטגיות שלנו וממשיכים להתקדם לעבר המטרה ארוכת הטווח שהצבנו לעצמנו – היקף מכירות, על בסיס שנתי, של 500 מיליון דולר עד סוף 2023".

חברת קורנית דיגיטל (NASDAQ: KRNT) דיווחה אמש על תוצאותיה הכספיות לרבעון השני:

ההכנסות ברבעון השני לשנת 2019 עלו בכ-22.3% לכ-43.9 מיליון דולר, בנטרול של כ-2.4 מיליון דולר המיוחס להשפעה חשבונאית של כתבי האופציות בגין עסקת אמזון, זאת בהשוואה להכנסות של כ-35.9 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד, בנטרול של כ-1.5 מיליון דולר המיוחס להשפעה חשבונאית של כתבי האופציות בגין עסקת אמזון, ברבעון המקביל אשתקד. העלייה בהכנסות הרבעון מיוחסת לצמיחה נרחבת באזורים בהם פעילה החברה, בדגש על אזורים צפון אמריקה ואסיה-פסיפיק.

הרווח הגולמי (Non-GAAP) של קורנית ברבעון השני 2019 עלה לכ-20.2 מיליון דולר (כ-45.9% מהמכירות), בהשוואה לכ-17.6 מיליון דולר (כ-49.2% מהמכירות) ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הגולמי (GAAP) ברבעון השני עלה בכ-7.0% לכ-18.7 מיליון דולר, בהשוואה לכ-17.4 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. הירידה בשיעור הרווח הגולמי נובעת בעיקר מגידול משמעותי בהשפעה החשבונאית של כתבי האופציות בתקופת הדוח, ומשינוי בתמהיל ההכנסות.

הרווח התפעולי (Non-GAAP) ברבעון השני הסתכם בכ-2.7 מיליון דולר (כ-6.2% מהמכירות), בהשוואה לכ-3.2 מיליון דולר (כ-8.8% מהמכירות) ברבעון המקביל אשתקד. החברה רשמה ברבעון הפסד תפעולי (GAAP) של כ-0.2 מיליון דולר, בהשוואה לרווח תפעולי של כ-1.6 מיליון דולר.

הרווח הנקי (Non-GAAP) ברבעון השני 2019 הסתכם בכ-2.9 מיליון דולר (0.08 דולר למניה בדילול מלא, בניכוי של 0.06 דולר למניה המיוחס להשפעה חשבונאית של כתבי האופציות), בהשוואה לרווח נקי של כ-3.2 מיליון דולר (0.09 דולר למניה בדילול מלא) ברבעון המקביל אשתקד. החברה סיימה את הרבעון השני לשנת 2019 עם רווח נקי (GAAP) של כ-0.5 מיליון דולר (0.01 דולר למניה בדילול מלא), בהשוואה לרווח נקי של כ-1.8 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

בחודש יוני 2019 השלימה החברה בהצלחה הנפקת הון בהיקף של כ-130.4 מיליון דולר לפי מחיר של 27.5 דולר למניה. בנוסף, הודיעה החברה על שיתוף פעולה עם מותג העל אדידס ועל כוונתה לקדם פרויקטים גדולים עם מותגים בינלאומיים נוספים.

קורנית סיימה את הרבעון השני לשנת 2019 עם מזומנים ושווי מזומנים, פיקדונות לזמן קצר וניירות ערך סחירים בסכום כולל של כ-250.1 מיליון דולר. יצוין כי לחברה אין חוב פיננסי.

החברה סיפקה תחזית לרבעון השלישי של 2019 במסגרת שיחת הוועידה שהתקיימה אמש, על פיה סך ההכנסות ברבעון ינוע בטווח של 47-51 מיליון דולר (ללא השפעה חשבונאית של כתבי אופציות), ושיעור הרווח התפעולי (Non-GAAP) ינוע בטווח של 14-17%

הודעה זו פורסמה בשפה האנגלית במערכת ה-EDGAR. נוסח זה הינו תרגום של ההודעה לשפה העברית. בכל מקרה של סתירה בין ההודעה בשפה האנגלית לתרגום ההודעה בעברית, יגבר הנוסח בשפה האנגלית כפי שפורסם במערכת ה-EDGAR.


קורנית דיגיטל הינה חברה פורצת דרך המפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות חדשניים לתעשיית הטקסטיל. קורנית דיגיטל הוקמה בשנת 2003, מונה כ-484 עובדים והינה חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסת הנאסד״ק בארה״ב תחת הסימבול KRNT בניהולו של רונן סמואל המכהן כמנכ״ל החברה. לחברה משרדים בארה"ב, אסיה, אירופה וישראל המפעילים רשת תפעול ותמיכה רחבה לכל רחבי העולם. עם בסיס לקוחות של למעלה מאלף מאתיים בכל העולם, קורנית מחויבת לספק ללקוחותיה טכנולוגיה פורצת דרך המבטיחה תוצאות איכותיות וחדשניות עם רווחיות גבוהה.


בנוסף, קורנית היא החברה הראשונה בעולם אשר פיתחה את הדיו הלבן לדפוס הדיגיטאלי על טקסטיל המאפשר הדפסה דיגיטאלית גם על בגדים כהים והראשונה שהביאה את הדפוס הדיגיטלי לשוק הטקסטיל. יחד עם שורת מוצרי הדיו אשר פותחו באופן בלעדי לתעשיית הדפוס על טקסטיל ופתרונות הכימיה הייחודיים לאפליקציות הדפוס הדיגיטאלי על ביגוד, קורנית דיגיטל מציעה לדפסים ומותגים מובילים ברחבי העולם הזדמנויות עסקיות חדשות ומבטיחות. למידע נוסף היכנסו לאתר האינטרנט: www.kornit.com/irטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il