מידרוג קובעת דירוג (Aa3.il(hyb לבנק הפועלים לגיוס אג"ח קוקו בהיקף של עד 650 מיליון ₪ ע.נ. - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהמידרוג קובעת דירוג (Aa3.il(hyb לבנק הפועלים לגיוס אג"ח קוקו בהיקף של עד 650 מיליון ₪ ע.נ.


מידרוג
באופק דירוג יציב
בהמשך לדוח פעולת דירוג מיום ה- 6 ביוני 2019, מידרוג קובעת דירוג Aa3.il(hyb) באופק יציב לכתבי התחייבות נדחים עם מנגנון חוזי לספיגת הפסדים (להלן: "CoCo") (באמצעות הרחבת סדרה כ') בהיקף של עד 650 מיליון ₪ ע.נ. חלף סכום של 400 מיליון ₪ ע.נ. שדורג קודם לכן. ההנפקה תבוצע ע"י הפועלים הנפקות בע"מ, חברה בת בבעלות מלאה של בנק הפועלים בע”מ ("הבנק") אשר הינה זרוע ההנפקות של הבנק.

התנאים העיקריים של כתבי ההתחייבות הנדחים (סדרה כ') המדורגים: 1. עומדים לפירעון בתשלום יחיד לאחר כ-11 שנים ועם אופציה של הבנק לפירעון מוקדם לאחר כ-6 שנים; 2. מהווים מכשיר מוכר על-ידי הפיקוח על הבנקים כהון רובד 2 לצורך הכללתם בהון הפיקוחי של הבנק; 3. נחותים לכל יתר ההתחייבויות שאינן מסוגן למעט הון משני עליון, מכשירים ברובד 1 וההון העצמי ; 4. עומדים למחיקה מלאה או חלקית במקרה של ירידת יחס ההון העצמי רובד 1 מתחת ל- 5% ולמחיקה מלאה במקרה שיחליט המפקח על הבנקים על התקיימותו של אירוע מכונן לאי קיימות[1]. במקרה של מחיקת קרן, קיימת אפשרות של ביטול מחיקת הקרן באופן חלקי או מלא, בהתאם לשיקול דעת הבנק, עד לתקופה של 7 שנים ממועד המחיקה, בין אם חלף מועד הפירעון הסופי של כתב ההתחייבות הנדחה ובין אם לאו.

[1] אירוע מכונן לאי קיימות: 1.הודעות המפקח על הבנקים שמחיקת הנייר הכרחית כדי להימנע מנקודת אי הקיימות. 2. מתן תמיכה חיצונית שבלעדיה הבנק יגיע לנקודת אי הקיימות. נציין, כי המפקח על הבנקים טרם הגדיר את המונח "נקודת אי הקיימות".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il