אריק שטיינברג מונה לתפקיד יו"ר דירקטוריון הבורסה לניירות ערך - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

נחתם התיקון להסכם הגז הטבעי של חברת החשמל עם שותפות תמר

מערכת טלנירי | 24/1, 13:44
בתום משא ומתן ממושך סוכמו ההבנות בין חברת החשמל עם שותפות תמר לגבי התיקון להסכם הגז הטבעי. התיקון להסכם משנה את תנאי ההסכם שנחתם בשנת 2012 באופן שמיטיב עם חברת החשמל, בדגש על מנגנון ההצמדה ומחיר הכמות לרכש.

מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa3 להפניקס אחזקות ומשנה את האופק מיציב לחיובי ‎‎

מערכת טלנירי | 18/1, 08:55
דירוג הפניקס ביטוח משקף פרופיל עסקי חזק, המתאפיין בגודל משמעותי, בפיזור טוב יחסית של קווי עסקים ובמערך הפצה רחב התומכים ביכולת יצור הכנסותיהאריק שטיינברג מונה לתפקיד יו"ר דירקטוריון הבורסה לניירות ערך


הבורסה לניע
דירקטוריון הבורסה אישר היום (5.12.2021) פה אחד את המלצת ועדת האיתור ומינה את מר אריק שטיינברג לתפקיד יו"ר דירקטוריון הבורסה.
בחודש יוני האחרון הודיע יו"ר דירקטוריון הבורסה, אמנון נויבך, כי יפרוש מתפקידו ב- 1 באוגוסט, 2021 וממועד זה מונה מר שטיינברג כיו"ר דירקטוריון זמני.
שטיינברג, יליד 1965, משמש כדירקטור בבורסה מיולי 2020. לשטיינברג ניסיון רב כדירקטור בחברות פרטיות וציבוריות. משנת 2012 ועד היום מכהן כדירקטור בלאומי פרטנרס, זרוע ההשקעות הריאליות של קבוצת בנק לאומי; משנת 2018 ועד היום משמש כיו"ר חברת REE, חברה ציבורית הנסחרת בנאסד"ק ובימים אלו מסיים תקופת כהונה כדירקטור בחברת פז נפט, חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בת"א. כמו כן היה שטיינברג מהמשקיעים בחברתMobileye .
שטיינברג שימש גם בתפקידי ניהול בכירים בשוק ההון, כאשר בין השנים 2006 - 2010 כיהן כיו"ר דירקטוריון בפסגות בית השקעות וחברות נוספות בקבוצת פסגות מטעם קרן York Capital לאחר שהוביל את רכישתה מידי בנק לאומי ואת אסטרטגיית הרכישות של פסגות, כולל את מכירתה לקרן Apax. בשנים 1999 – 2003 כיהן כמנכ"ל בית ההשקעות "אילנות בטוחה בית השקעות בע"מ" מקבוצת אי.די.בי (בתקופת הבעלות של משפחת רקנאטי).
תנאי העסקתו של מר שטיינברג בתפקיד זה יסוכמו בהמשך ויובאו לאישור כנדרש.
הדירקטוריון איחל למר שטיינברג הצלחה בתפקידו והודה לחברי וועדת האיתור על תהליך העבודה המקצועי והיסודי. בתפקיד יו"ר הוועדה כיהן מר יצחק חלמיש וחברי הוועדה כללו את: מירב בן כנען- הלר, ברוריה גרוס-פרושנסקי, סלאח סעאבנה ויואב שלוש. את עבודת הוועדה ליוותה חברת ההשמה "עמדה".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il