קבוצת רני צים מרכזי קניות ממשיכה להרחיב את פעילותה בחברה הערבית - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוקבוצת רני צים מרכזי קניות ממשיכה להרחיב את פעילותה בחברה הערבית


הדמית פרויקט רהט - קרדיט טריפל די
קיבלה היתר בניה להקמת מרכז מסחרי ברהט בעלות כוללת של כ-65 מיליון שקל
בשלב הראשון, החברה תקים כ-6,700 מ"ר שטחי מסחר בעלות של 50 מיליון ש"ח
ה-NOI השנתי הצפוי מהפרויקט כולו עומד על כ-8 מיליון שקל
אבישי אברהם, מנכ"ל רני צים מרכזי קניות: "אנחנו ממשיכים בפיתוח פורטפוליו הנכסים שלנו בחברה הערבית. היום דיווחנו על קבלת היתר הבניה בפרויקט רהט, אזור המתאפיין כיום בביקושים גבוהים ביותר לשטחי מסחר. המרכז ברהט מתווסף למרכזים שאנו מקדמים בטירה, טייבה ובטמרה, שצפויים להיפתח במהלך השנים 2022-2023, ולהביא לעלייה משמעותית בהיקפי הפעילות של צים מרכזי קניות בכלל, ובחברה הערבית בפרט. בנוסף, הודענו לאחרונה על כניסתנו גם לתחום הייזום למגורים בחברה הערבית, ובכוונתו לפעול להרחבת הפעילות גם בתחום זה, בו אנו רואים מנוע צמיחה משמעותי בשנים הבאות".
חברת רני צים מרכזי קניות ממשיכה בתנופה בחברה הערבית. החברה דיווחה היום, כי קיבלה היתר בניה להקמת המרכז המסחרי בעיר רהט. בשלב הראשון החברה תבנה במסגרת הפרויקט כ-6,700 מ"ר שטחי מסחר. להערכת החברה, העלות המשוערת של שלב א' של הקמת הפרויקט עומדת על כ-50 מיליון שקל, וה-NOI השנתי שצפוי הפרויקט להניב בתום שלב זה עומד על כ-6.3 מיליון שקל בתפוסה מלאה. החברה מעריכה, כי הקמת שלב זה של הפרויקט תסתיים בשנת 2022.
עוד מדווחת החברה כי הפרוייקט בשלמותו יכלול כ-9,000 מ"ר, ולהערכת החברה, עלות הקמת הפרויקט כולו תסתכם בכ-65 מיליון שקל, וה-NOI השנתי שצפוי הפרויקט להניב עומד על כ-8 מיליון שקל בתפוסה מלאה. החברה מעריכה, כי הקמת הפרוייקט בכללותו תסתיים בשנת 2023.
הפרויקט ברהט מצטרף לשורה של פרויקטים שמקדמת כיום רני צים מרכזי קניות בחברה הערבית, ובהם הפרויקטים בטירה, בטמרה, ובטייבה. זאת, בנוסף, למרכזי המסחר של החברה, הפועלים כיום באום אל פאחם ובירכא. במקביל לכך, כוונת החברה להקים מאות יחידות דיור בחברה הערבית בשנתיים הקרובות, אשר לאחרונה היא דיווחה על פרויקט ראשון ביישוב פרדיס.
רני צים מרכזי קניות פועלת בתחום ההקמה והניהול של מרכזים מסחריים, רכישה, ייזום והשבחת קרקעות בישראל ומונה 7 מרכזים מסחריים פעילים בערד, נתיבות, בית שאן, מעלות, נוף הגליל, אום אל פחם וירכא. בנוסף, הקבוצה מקדמת פרויקטים מסחריים בחברה הערבית בהיקף כולל של כ-41.5 אלף מ"ר.
קבוצת צים אחזקות הוקמה בסוף שנות ה- 90 על ידי רני צים ופועלת כיום בתחומי הנדל"ן המסחרי באמצעות צים אורבן ובתחום הקמעונאות באמצעות אופיס דיפו, וכן בתחומי האנרגיה והאשראי החוץ בנקאי.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il