אקסלנז ביוסיינס דיווחה על הצלחה בניסוי המכשיר לאבחון סרטן הכבד - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהאקסלנז ביוסיינס דיווחה על הצלחה בניסוי המכשיר לאבחון סרטן הכבד


אקסלנז
סרטן הכבד HCC הינו הסרטן השישי בשכיחותו בעולם ומספר החולים החדשים בשנה עולה מדי שנה
חברת אקסלנז ביוסיינס דיווחה לראשונה על סיומו המוצלח של ניסוי ראשוני להוכחת יעילות מכשיר ה–BreathID לאבחון של סרטן הכבד (Hepatocellular Carcinoma - HCC) ומודיעה כי בהתבסס על איכות התוצאות של הניסוי והפוטנציאל הכלכלי הגלום בהתוויה חדשה זו, הוחלט באקסלנז להיכנס לניסוי קליני מתקדם יותר.

אקסלנז נמצאת בשלבים מתקדמים של היערכות לביצוע הניסוי הקליני המתקדם ומתכוונת לפנות בזמן הקרוב למינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) ולמשרד הבריאות הקנדי והישראלי לקבלת האישורים הנדרשים לביצוע הניסוי.

אקסלנז ביצעה יחד עם חברת Easton Associates סקר שוק עבור השוק האמריקאי, שהצביע על צורך שוק חזק לבדיקה המפותחת על ידי החברה והיתכנות להפקת הכנסות משמעותיות מהמוצר ככל שפיתוחו הקליני יושלם והוא יקבל את האישורים הרגולטורים. החברה ערכה גם הערכה פנימית לגבי גודל השוק בטריטוריות מחוץ לארה"ב במיוחד באסיה.

סרטן הכבד HCC הינו הסרטן השישי בשכיחותו בעולם ומספר החולים החדשים בשנה עולה מדי שנה. מידי שנה מתים כ 700,000 איש בעולם מסרטן הכבד, הנחשב כאחד מסוגי הסרטן הקטלניים ביותר ואבחון מוקדם שלו הוא מפתח ליכולת טיפול בחולים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il