בזק און ליין הטמיעה מערכת הקלטת שיחות של ורינט - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהבזק און ליין הטמיעה מערכת הקלטת שיחות של ורינט


בזק און ליין
בזק און ליין, המתמחה בהקמה, ניהול ותפעול של מוקדים טלפוניים הטמיעה מערכת הקלטת שיחות של חברת ורינט. מדובר במערכת הקלטות Verint Impact 360 מהמתקדמות בשוק אשר מאפשרת לנציגים במוקד להשתיק את הקלטת השיחה בזמן העברת מידע רגיש
בזק און ליין, המתמחה בהקמה, ניהול ותפעול של מוקדים טלפוניים הטמיעה מערכת הקלטת שיחות של חברת ורינט. מדובר במערכת הקלטות Verint Impact 360 מהמתקדמות בשוק אשר מאפשרת לנציגים במוקד להשתיק את הקלטת השיחה בזמן העברת מידע רגיש, כמו מספר כרטיס אשראי, כך שבהאזנה להקלטת השיחה, בזמן מסירת המספר יושמע צפצוף המצנזר את ההקלטה.

מנכ"ל בזק און ליין, ערן קריסטל מציין כי פעילות לא חוקית בכרטיסי האשראי הולכת וגדלה וגורמת לנזקים עסקיים הן בפן הכלכלי והן בפן התדמיתי של בית העסק. כמענה לתופעה זו, בזק און ליין החליטה לאמץ את תקן אבטחת מידע של אגוד תעשיית כרטיסי האשראי. בזק און ליין היא חלוצה בתחום זה ומקווה שמרכזי שירות נוספים וחברות כרטיסי אשראי יאמצו גם הן את התקן, הוסיף קריסטל.

תקן ה-PCI DSS קובע את הדרישות לכל היבטי אבטחת נתוני מחזיקי הכרטיס בבית העסק –אמצעי אבטחת רשת התקשורת, סיסמאות גישה למערכות מחשב, אבטחת נתונים מאוחסנים ועוד. בין היתר, PCI DSS קובע את כללי הטיפול, האחסון וההגנה על הנתונים הרגישים של כרטיסי האשראי. תקן זה, המגדיר דרישות אבטחה למערכות מידע השומרות את נתוני כרטיסי האשראי, מתייחס לאבטחת המידע עצמו, ניהול מפגעים (כגון אנטי-וירוס, אבטחת אפליקציות), בקרת גישה ובדיקות שוטפות.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il