פועלים מורידים המלצה על סלקום ל"תשואת שוק"; המניה קרובה למחיר היעד - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

פועלים מורידים המלצה על סלקום ל"תשואת שוק"; המניה קרובה למחיר היעד


סלקום
בהערכת שווי שבצעו על פי שיטת היוון תזרים המזומנים נתקבל מחיר יעד של 122 ₪ למניה
- המשבר הכלכלי פגע בעיקר בהכנסות משרותי נדידה (תיירות נכנסת ויוצאת ובנוסף תחול פגיעה גם בדקות שיחה למשתמש הצמיחה הטבעית של האוכלוסיה ( 1.7% ) והעלייה בהכנסות משרותי תוכן/מנויי הדור השלישי יקזזו את הפגיעה הצפויה. בשקלול כל הגורמים הנ"ל, אנו מעריכים כי ההכנסות משרותים יוותרו ברמה . דומה לזו של 2008.

הכנסות מתוכן ומידע מהוות מנוע צמיחה מהותי בזכות הדור השלישי – סלקום צומחת בקצב המהיר ביותר מבין חברות הסלולר בהכנסות מתוכן ( 30.6% ), אשר מהוות 14.7% מסך ההכנסות משרותים. פוטנציאל הצמיחה שם רב, חלקם של מנויי הדור השלישי נכון לסוף הרבעון השני של 2009 מהווה 27.2% מסך המנויים.

הצפי להתגברות התחרות והתאוששות איטית בתיירות הנכנסת גורמת לנו להוריד את המלצתנו ל"תשואת שוק" חברות התקשורת הישראלית בכלל וסלקום בפרט, מוטות צריכה מקומית וחשופות פחות למשבר הגלובלי. תום המשבר בשילוב התגברות תחרות סבסוד
המכשירים והמשך הפגיעה בתיירות הנכנסת, גורם לחלופות השקעה אחרות להראות עדיפות במחזור העסקים הנוכחי. למרות האמור לעיל סלקום היא החברה העדיפה להשקעה מבין חברות הסלולר, ניהולה איכותי ומנייתה דפנסיבית, עם תשואת דיבידנד מרשימה של כ- 10%.

ממליצים 'תשואת שוק'. בהערכת שווי שבצענו על פי שיטת היוון תזרים המזומנים נתקבל מחיר יעד של 122 ₪ למניה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il