יוניבו מרחיבה את מערך ההפצה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהיוניבו מרחיבה את מערך ההפצה


חתמה הסכם עם חברת הבלדרות המאובטחת "חפוז" לשימוש בבית המסחר של "חפוז" בצפון הארץ על מנת לעמוד בביקוש למוצריה.

בית המסחר בצפון יאחסן עד 100 ק"ג של מוצרים מוגמרים (בהיקף של כ-1.7 מיליון ₪) ויפיץ אותם ישירות בשלושה קווי הפצה שבועיים לעשרות בתי מרקחת בצפון הארץ
ההסכם מאפשר ליוניבו לאחסן את מוצרי החברה בבית מסחר נוסף, תפעיל שני מוקדי הפצה במקביל וכך תוכל לספק במהירות וביעילות מוצרים לצרכן הסופי ולהאיץ את צמיחת הכנסות החברה

אשקלון, 4 לאוגוסט 2020 – חברת יוניבו (ת"א: יונבו), המחזיקה בבעלותה מפעל המייצר מוצרי קנאביס רפואי באסדרה החדשה של משרד הבריאות ומוכרת מוצרים בתקינת IMC-GMP לבתי מרקחת בישראל וכן בית מסחר להפצה ישירה בדרום הארץ ובעלת חוות לגידול לקנאביס רפואי הנמצאת בהקמה, מודיעה כי חתמה על הסכם עם חברת הבלדרות המאובטחת "חפוז" להפעלת בית מסחר נוסף אשר עומד בתקנים IMC-GDP ו-IMC-GSP להפצת מוצרי יוניבו.

במסגרת ההסכם, "חפוז" תאחסן בבית המסחר שלה בצפון הארץ סך של עד 100 ק"ג מוצרים מוגמרים של יוניבו (בהיקף של כ-1.7 מיליון ₪) המוכנים לשיווק ללקוח סופי, אשר יאפשר ליוניבו להפיץ מוצרים באופן ישיר ויעיל לבתי מרקחת מקו חדרה וצפונה, במספר קווי הפצה שיעבדו במהלך השבוע. בית המסחר בצפון יפעל במקביל לבית המסחר של יוניבו במפעל שלה. ההסכם מאפשר ליוניבו להרחיב את היקף אחסנת המלאים של התוצרת הגמורה של מוצריה תוך הבטחת זמינות גבוה לבתי המרקחת ואספקה מהירה וישירה.

גולן ביטון, מנכ"ל יוניבו: "ההסכם עם חפוז נעשה לאור הביקוש הגבוה למוצרי יוניבו הנמכרים בלמעלה מ-90 בתי מרקחת ברחבי הארץ. ההסכם מאפשר לנו לספק למטופלים את המוצרים האיכותיים שהם צריכים באופן מדויק ולשמור על רצף טיפולי תוך אספקה מהירה וישירה לבתי המרקחת. בימים אלו אנחנו חווים קפיצת מדרגה בפעילות החברה ולכן גייסנו משמרת ייצור נוספת להגדלת היקף הייצור של המפעל.


 במחצית הראשונה של 2020 אנו מעריכים שנציג הכנסות של כ-10 מיליון ₪ ברווחיות גולמית שעומדת על כ-50% כל זאת מייצור של 1 טון מוצרי קנביס רפואי בלבד. אנחנו צופים עיבוד וייצור נוסף בהיקף של כ-2 טון תוצרת קנאביס רפואי עוד ברבעון הזה. אנו מסתכלים קדימה ורואים את הצמיחה המהירה בפעילות לאור הביקוש החזק ולכן הגשנו תוכנית שתילה על פי דרישת החברה לחוות איתן אנו עובדים ומעריכים כי היקף הרכישה הכולל השנה עשוי להגיע עד 5 טון".

החברה תפעיל בקרוב גם את חוות עמית, לגידול עצמי של גנטיקות וזנים אותם היא מגדלת היום בחווה איתה היא חתומה על הסכם.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il