הצלחה לפנטזי נטוורק בהנפקת אופציות לציבור - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות שוק ההון

הצלחה לפנטזי נטוורק בהנפקת אופציות לציבור


פנטזי נטוורק
פנטזי נטוורק גייסה 1.449 מיליון ש"ח לאחר שזכתה לביקושי יתר ומחיר הגבוה ב-55% ממחיר המינימום

פנטזי נטוורק בע"מ מדווחת על השלמה מוצלחת של הנפקת שתי סדרות של כתבי אופציות וגיוס של 1,449,000 ש"ח. במסגרת המכרז נתקבלו הזמנות לרכישת 4,255 יחידות במחיר של 1,260 ש"ח ליחידה (כל יח' כללה 1,200 אופציות מסדרה 2 ו-1,500 אופציות מסדרה 3), מתוכן 80% במחיר הגבוה ממחיר המינימום וחתימת יתר של 15%. המחיר שנקבע במכרז גבוה ב-55% ממחיר המינימום שעמד על 810 ש"ח ליחידה.


כספי הגיוס ישמשו את החברה להשלמת עסקאות עליהן דיווחה פנטזי נטוורק ובניהן מזכרי הבנות עם Cbdigital המתמחה בשיווק און ליין של מוצרי קנאביס מבוססי CBD, השקעה בחברה חדשה העוסקת בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות לגידול והשבחה של קנאביס, עסקה להשקעה בחברת היי פארמה וכן עסקת השקעה בחברת לוקינג קונטרול אשר פיתחה פתרון טכנולוגי מתקדם בתחום אבטחת הנשק וצפויה להתחיל בייצור ושיווק בהמשך השנה.


דני צדוק, מנכ"ל משותף בפנטזי נטוורק אמר: "אנו מרוצים מתוצאות ההנפקה והבעת האמון לה זכינו. כפי שאנו מציינים בכל מהלך, טובת המשקיעים עומדת לנגד עינינו בכל עסקה וזו ההוכחה שניתן לקדם את עסקי החברה ולגייס הון מבלי לפגוע בציבור המשקיעים שלנו. פנטזי נטוורק תמשיך להתמקד בהשקעות בתחום הקנאביס, כשהיום 4 מתוך 5 מזכרי הבנות שלנו הינם בתחום זה, וההון שגויס יסייע לנו בקידום וסגירת העסקאות הנמצאות בשלבי בדיקת נאותות אחרונים."טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il