TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילהחברת Windward משיקה פתרון מבוסס בינה מלאכותית


עמי דניאל Windward
"Ocean Freight Visibility״ על מנת לפתור את בעיות השילוח הימי בשרשרת האספקה העולמית
מערכת טלנירי | 22/2/22, 15:47
בואו לדבר על זה בפורום ארה"ב
הטכנולוגיה של Windward מאפשרת למשלחים ימיים (freight forwarders) לשפר בזמן אמת את השליטה והמידע שיש להם אודות כל המכולות שלהם עם שקיפות מוגברת, מיקומים מדוייקים ותובנות מעשיות אשר מאפשרות פתרונות מהירים ומושכלים לטיפול בעיכובים בשרשרת האספקה.
לונדון, בריטניה, 22 בפברואר (14:00 שעון ישראל) – Windward LON: WNWD
Windwardהמתמחה בניטור סיכונים ימיים על סמך בינה מלאכותית (Maritime AI) השיקה היום (ג') פתרון חכם המאפשר שקיפות ונראות לכלל המכולות הימיות. הפתרון החדש מעניק למשלחים ימיים את היכולת לשפר את יעילותם ואת השירות אותו הם מציעים ללקוחותיהם באמצעות איסוף וניתוח נתונים חכם ואוטומטי וקבלת תחזיות מיקום מדויק בזמן אמת, תחזיות לשיבושים וסיבוכים, סיבות לעיכוב ותובנות מבוססות מיקום עבור המכולות של כלל לקוחותיהם. הפיתרון החדש נמצא כבר בשימוש על ידי חברות שילוח גלובליות ומקומיות כגון:
DSV, Metro Shipping, ועוד.
שרשרת האספקה נפגעה קשות במהלך המגפה העולמית, כאשר נפח ההובלה הימי עלה ב-1500% בשנתיים האחרונות. תעשיית הספנות הימית מובילה כ-90% מהסחר העולמי, אך אמינות המידע אודות זמני ההובלה מעולם לא הייתה נמוכה יותר עם שיעור הגעה בזמן של 30% עד 40% בלבד. נראות משופרת של שרשרת האספקה תוך שילוב מסדי נתונים גדולים ותובנות חיזוי תצייד את חברות השילוח במידע הדרוש כדי להגיב ביעילות לתנאים המשתנים ללא הרף, בין אם מדובר במזג אוויר משתנה, מחסור בכח העבודה הרצוי או עומס ביציאות וכניסות לנמלים.
"שרשרת האספקה כיום מתמודדת עם אתגרים רבים: עליית הביקוש הצרכני, תשתיות מיושנות, מחסור בעובדים ובהתפרצות מתמדת של שיבושים מקומיים. ששמים את כל האתגרים יחד נוצר כאוס מוחלט", אומר עמי דניאל, מייסד שותף ומנכ"ל Windward . "אנחנו לא יודעים מתי יסתיים משבר שרשרת האספקה, לכן יצירת פתרונות שיעזרו לנהל את הסיכון בשרשרת האספקה הינו קריטי".
הפתרון החדש של Windward מאפשר למשתמשים להזין את המכולות שלהם לפלטפורמה החכמה ולפעול בצורה פרואקטיבית ויעילה לצמצום סיכונים על ידי ניטור שיבושים קריטיים במשלוח, המשפיעים על זמן ההגעה המשוער (ETAs) והמיקום של המכולות. המערכת מתריעה בזמן אמת למשתמשים על כל עיכוב שנוצר, מה שמאפשר להם לנקוט פעולה מול הלקוחות שלהם. הפתרון כולל התראות יומיות ותובנות באמצעות דוא"ל וזמין בחיבור ישיר לפלטרפומה האינטרנטית או דרך ממשק תכנות יישומים (API) ישירות למערכות הניהול הקיימות כבר בארגון.
פתרון ה״Ocean Freight Visibility״ של Windward ממנף את 11 שנות המומחיות הימית, התובנות ויכולות ה-AI של החברה על מנת לחזות ולספק זמני הגעה מדויקים והתראות בזמן אמת. הפתרון מבוסס על ניתוח חכם של מיליארדי נקודות דאטה ומסדי נתונים ממקורות שונים, כולל נתונים ממשלחים,נתוני מזג אוויר, נתוני מיקום (AIS) ונתוני נמלים על מנת לייצר תובנות ותחזיות חכמות עבור חברות השילוח הימי וכדי לספק את הנראות המלאה הנחוצה בשרשרת האספקה.
"משלחים ימיים הם המפתח ליעילות שרשרת האספקה, אך ללא הכלים המתאימים הם מגיבים כל הזמן למצבים מתפתחים בניגוד לנקיטת יוזמות פרוקאטיביות לניהול הבעיות הצפויות", אומר דניאל ”ווינדוורד גאה להביא את שנות המומחיות שלנו בבינה מלאכותית ימית וביג דאטה כדי לתת למשלחים נראות בזמן אמת ולספק תובנות מעשיות עבור המכולות שלהם שעוזרים להם לנהל הובלה ימית בזמן אמת."

אופיר ברונהיים - ראש תחום חדשנות, DSV ישראל:
"האסטרטגיה של DSV היא הובלת חדשנות ודיגיטציה בשרשרת האספקה על מנת להשיג שקיפות מלאה ושירות איכותי ללקוחותינו. הפתרון של Windward נותן מענה לאחד הנושאים הקריטיים בהובלה ימית, איתור ומעקב מדויק של מכולות. מצאנו כי Windward Ocean Freight Visibility יכול לתמוך ולשפר את השירות שלנו ללקוחות, כחלק מהמשימה שלנו להיות צעד אחד קדימה בתכנון שרשרת האספקה בהתבסס על טכנולוגיה".

אודות Windward
Windward (LON:WNWD) הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה של לונדון, ווינדוורד, חברה טכנולוגית המתמחה כבר למעלה מעשר שנים בניטור וחיזוי סיכונים ימים באמצעות בינה מלאכותית וביג דאטה על מנת להפוך את התעשייה הימית העולמית לדיגיטלית. החברה מאפשרת לארגונים להשיג מוכנות עסקית ותפעולית. הפתרון של ווינדוורד מבוסס בינה מלאכותית מאפשר לבעלי עניין כולל בנקים, סוחרי סחורות, מבטחים וחברות אנרגיה ושילוח לקבל החלטות בזמן אמת על בסיס תובנות חיזוי, ומספקת מבט של 360 מעלות על המערכת האקולוגית הימית והשפעתה הרחבה יותר על בטיחות, ביטחון, מימון ועסקים. לחברה כ-135 עובדים במשרדי החברה בישראל, אנגליה וארה״ב.
למידע נוסף ניתן לבקר באתר החברה : https://windward.ai


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il