על בד נכנסת עם מותג Cleanitize® גם לקליפורניה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירועל בד נכנסת עם מותג Cleanitize® גם לקליפורניה


מנכל על בד דן מסיקה. צילום: תמיר ארט
על בד השלימה רישום של מוצר מגבוני חיטוי חדשני היעיל כנגד נגיף ה- Covid-19 בכל מדינות ארה"ב
מערכת טלנירי | 24/5/21, 11:12
בואו לדבר על זה בפורום ארה"ב
קיבלה את אישור הסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית (EPA) עבור מוצר Cleanitize Hospital® גם בקליפורניה המהווה שוק יעד מרכזי
מצפה להתחיל בשיווק ומכירת המוצרים לבתי חולים, מרכזי בריאות ומוסדות רפואיים בכל ארה"ב


דן מסיקה מנכ"ל על בד:

"האישור שהתקבל לרישום המוצרים גם בקליפורניה פותח בפני החברה הזדמנויות עסקיות וערוצי מכירה חשובים נוספים בשיווק המוצרים בקרב לקוחות משמעותיים בקליפורניה ובארה"ב כולה"


24 במאי 2021 – על בד, החברה הבינלאומית השלישית בגודלה בעולם בייצור מגבונים לחים שאינם ממותגים, והספקית הגדולה בארה"ב לייצור טמפונים לא ממותגים, מדווחת כי השלימה רישום של מוצר מגבוני חיטוי חדשני של החברה Cleanitize® היעיל כנגד נגיף ה- Covid-19 בכל מדינות ארה"ב. על בד קיבלה את אישור הסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית (EPA) עבור מוצר Cleanitize Hospital® גם בקליפורניה, שוק יעד מרכזי בארה"ב, ומצפה להתחיל בשיווק ומכירת המוצרים לבתי חולים, מרכזי בריאות ומוסדות רפואיים בכל ארה"ב.

מותג מגבוני החיטוי של החברה Cleanitize® נמצא יעיל כנגד נגיף ה- Covid-19, לאחר שעמד בקריטריונים של הסוכנות לשימוש יעיל נגד נגיף ה- Covid-19 על משטחים קשים ולא נקבוביים ואושר על ידי EPA. האישור מהווה יתרון תחרותי עבור על בד ומאפשר לה לטעון כי מוצרים יכולים להשמיד פתוגן מסוג SARS-CoV-2, בהתבסס על תהליך בדיקה קפדני ובדיקה מחמירה של הנתונים.

דן מסיקה, מנכ"ל על בד, מסר: "על בד משקיעה רבות בפיתוח מוצרים חדשניים, והאישור שהתקבל לרישום המוצרים גם בקליפורניה פותח בפני החברה הזדמנויות עסקיות וערוצי מכירה חשובים נוספים בשיווק המוצרים בקרב לקוחות משמעותיים בקליפורניה ובארה"ב כולה. אנו מזהים שינוי בדפוס ההתנהגות של הצרכנים בכל הקשור למוצרי היגיינה וחיטוי ומאמינים כי הדרישה למוצרים אלה תיוותר גבוהה. לצורך כך החברה נערכת הן בצד הגדלת מערכי הייצור והן בצד החדשנות וחיזוק יתרוננו התחרותי בתחום. הפעולות שביצענו לאחרונה, בכללן רכישת פעילות ייצור ושיווק מגבונים לחים בספרד תמורת 40.5 מיליון יורו, מעידות על הביטחון הרב שלנו בהמשך צמיחת החברה".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il