יותר ישראליות מתעניינות בנדל"ן, מנהלות רכישות ומחזיקות בתיקי השקעות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אורביט קבלה הזמנה ראשונה מלוקהיד מרטין בסך של כ-6 מיליון דולר בהמשך להסכם המסגרת שנחתם עמה באוגוסט 2020

מערכת טלנירי | 11/10, 10:09
הסכם מסגרת זה הינו בהיקף צפוי של כ-46 מיליון דולר לפיתוח וייצור הדור הבא של מערכות ניהול קשר ושמע תלת-מימד למטוסי F-16

ביולייט מדווחת על הסכם השקעה והסכם ייצור בחברה הבת דיאגנוסטיר

מערכת טלנירי | 18/10, 09:50
דיאגנוסטיר מגייסת כ- 4 מליון דולר לפי שווי של מעל 18 מליון דולר דיאגנוסטיר ואלכם מדיקל חתמו גם על הסכם ייצור מסחרי, על פיו אלכם מדיקל מתחייבת לייצור מסחרי כלל עולמי


> > חדשות נדל"ן

יותר ישראליות מתעניינות בנדל"ן, מנהלות רכישות ומחזיקות בתיקי השקעות


צילום: ענבל מרמרי
מחקר חדש קובע: יותר ישראליות מתעניינות בנדל"ן, מנהלות רכישות ומחזיקות בתיקי השקעות
לרגל יום האישה 2020 מתפרסמים נתונים המעידים על גידול במספר הנשים המתעניינות בעולמות הנדל"ן והפיננסים ומבקשות להעשיר את הידע שלהן בתחום >> גלי מועלם קונקי, מייסדת Co.ing: "בשנתיים האחרונות צמחו קהילות הנשים באונליין ומאז, בעקבות חבירת הקהילות לפלטפורמת Co.ing נצפתה עלייה במעורבות חברות הקהילות ובהשתתפותן במפגשים פיזיים גם בעולמות האופליין"

מחקר חדש שבוצע בקרב עשרות אלפי חברות קהילות פייסבוק מצא כי 71% מהנשים בגילאי 25-44 מתעניינות בנדל"ן, 91% מכלל הנשים מעידות כי הן חוסכות לפנסיה, ו-30% מחזיקות בתיק השקעות. מדינת ישראל מונה כיום כ-9 מיליון אזרחים, כאשר חמישים אחוז מהם הן נשים. לרגל יום האישה 2020 קו-אינג ( (Co.ing מיזם טכנולוגי לקיום מפגשים פיזיים לקהילות גדולות ברשת, חושף נתונים מעניינים שעלו מתוך קהילת הנשים המקוונות "עוברות ושוות", המעודדת השכלה פיננסית בקרב נשים, וקהילת "נשים מדברות נדל"ן". מפילוח הנתונים עוד עולה כי 70% מהנשים המתעניינות בנדל"ן עושות זאת ללא קשר לעיסוקן, ומקבלות העשרה בנושאים כמו השקעות, רכישת דירה, הסכמי שכירות, חלוקה ורכישת נדל"ן ועוד. רק כ-30% מחברות הקהילה הן נשים שעוסקות בתחומים משיקים כמו משפטים, יזמות, ייעוץ משכנתאות, קבלנות, תיווך ועוד.

ההתעניינות הגוברת של נשים בתחומי הנדל"ן והפיננסים בשנתיים האחרונות לא נותרת במרחב הקיברנטי בלבד. אחרי עבודה מאומצת אונליין חברו מנהלות הקהילות אל פלטפורמת קו-אינג, מיזם טכנולוגי המאפשר למנהלי קהילות מקוונות להעביר את פעילות הקהילה מהמרחב המקוון לפגישות פיזיות בחיים האמיתיים. נתון זה מאפשר להרחיב את היריעה לטובת נטוורקינג, סיעור מוחות, הצעות עסקיות בלעדיות ועוד. מיזם קו-אינג Co.ing הינו פרי פיתוחה של היזמת גלי מועלם קונקי ושותפה לפרויקט עדי פרי, המשתתף בימים אלה בתכנית של מרכז החדשנות Highroad, המתמחה בטכנולוגיות אורבניות.

גלי מועלם קונקי שמחה על ההישגים וסיפרה כי שיתוף הפעולה עם קהילות הנשים הניב פירות באופן משמעותי "זו השנה השנייה בה מתקיים פרויקט ה-ontour, שמטרתו להפגיש את חברי הקהילה באירועים בעולם האופליין. בעקבות חבירת הקהילות לפלטפורמת Co.ing השנה נצפתה עלייה משמעותית במספר חברות הקהילות, במעורבות החברות ובהשתתפותן במפגשים פיזיים בעולמות האופליין. בקהילת 'עוברות ושוות' לדוגמה, כמעט הכפילו את מספר המפגשים הפיזיים".


לין שטיינר עגמי וחן הרשקוביץ אוחיון, מייסדות קהילת "נשים מדברות נדל"ן": "אנו רואות מגמה גוברת בקרב נשים שמתעניינות בתחומים הפיננסיים ובנדל"ן בפרט. לאורך השנתיים האחרונות, מאז הוקמה קהילת 'נשים מדברות נדל״ן', קידמנו מאות נשות מקצוע בענף בערוצים רשמיים ובעבודת שטח. בנוסף, קידמנו אלפי נשים להשכלה ולקידום החלטות נדל״ניות ופיננסיות בחייהן. הקהילה צמחה תוך שנתיים מ-4,000 נשים ב-2017 ל-כ-12,000 נשים ב-2020, המתגוררות ברחבי הארץ, כ-40% מהן באיזורי הצפון והדרום, וכ-45% בגוש דן, והיתר באזור ירושלים והשרון."

מרבית חברות "נשים מדברות נדל"ן", כ-71%, הן בגילאי 25-44; 17% בגילאי 45-54; 6% בין 55-64 ואחוזים בודדים מתחת ל-24 ומעל 65, מה שמלמד, בין היתר, על הגיל בו נשים מתחילות להתעסק בהחלטות נדל"ניות בחייהן."

יעל וינר וענת כץ ארוג'אס, מנהלות קהילת "עוברות ושוות" מספרות על החיזוק שהעניק שיתוף הפעולה עם פלטפורמת קו-אינג לקהילת הנשים: "סדרת המפגשים הביתיים סביב נושאים כלכליים, שעורכת קהילת עוברות ושוות - קהילה של נשים שמתעניינות בנושאים פיננסיים - זו השנה השנייה זכתה להצלחה גדולה השנה ומספר המפגשים הכפיל את עצמו ביחס לשנה הקודמת."


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il