אפי אירופה מקבוצת אפי נכסים חתמה על עסקת רכישת פורטפוליו של 4 מבני משרדים מניבים בתמורה לכ-290 מיליון אירו - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות נדל"ן

אפי אירופה מקבוצת אפי נכסים חתמה על עסקת רכישת פורטפוליו של 4 מבני משרדים מניבים בתמורה לכ-290 מיליון אירו


אבי ברזילי צילום אירנה קוסטינסקי
פורטפוליו הנכסים כולל 4 מבני משרדים, מתוכם שלושה מבנים בשטח בנוי כולל של כ- 71,000 מ"ר ו- 1,416 חניות ממוקמים בבוקרשט, ואילו המבנה הרביעי בשטח בנוי של כ- 48,000 מ"ר ו-617 חניות ממוקם בטימישוארה

אפי נכסים הודיעה היום (יום ראשון 15 בדצמבר 2019) כי, היא חתמה על הסכם לרכישת מלוא האחזקות בפורטפוליו נכסים הכולל מבני משרדים הממוקמים בבוקרשט ובטימישוארה, ברומניה, בשטח בנוי כולל של כ-120 אלפי מ"ר. היקף העסקה מוערך בכ-290 מיליון יורו.


פורטפוליו הנכסים כולל 4 מבני משרדים, מתוכם שלושה מבנים בשטח בנוי כולל של כ- 71,000 מ"ר ו- 1,416 חניות ממוקמים בבוקרשט, ואילו המבנה הרביעי בשטח בנוי של כ- 48,000 מ"ר ו-617 חניות ממוקם בטימישוארה.


אפי נכסים מנהלת משא ומתן עם מספר גופים מוסדיים בישראל, כך שאלו יחברו לחברה למתווה של בעלות משותפת בפורטפוליו, כך שעם השלמת העסקה יחזיקו הגופים המוסדיים 50.1% מהאחזקות בפורטפוליו ואפי אירופה תחזיק את יתרת האחזקות.


בנוסף, מנהלת אפי אירופה משא ומתן מתקדם עם מספר תאגידים בנקאיים לשם קבלת הלוואה בסך של 190 מיליון אירו לצורך מימון מרבית תמורת העסקה (לרבות בגין חלקם של המשקיעים). כאשר יתרת התמורה בגין חלקה של החברה תשולם ממקורותיה העצמיים של החברה.


אבי ברזילי, מנכ"ל אפי נכסים אמר כי, "העסקה שנחתמה מהווה צעד חשוב במימוש האסטרטגיה של החברה. גיוס ההון המוצלח שערכה החברה לפני מספר ימים מאפשר לנו לקראת שנת 2020 לבחון עסקאות נוספות בהיקף נרחב בארץ ובאירופה הן בתחום היזום והן ברכישת נכסים מניבים במדינות הפעילות של החברה".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il