טכנולוגיות חקלאיות חדשות נחשפות בתערוכת אגריטך 2018 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

טכנולוגיות חקלאיות חדשות נחשפות בתערוכת אגריטך 2018


naandanjain-logo
חברת הטכנולוגיות החקלאיות הישראלית נען-דן ג'יין משיקה מערכת ׳ערפל מלאכותי׳ לבקרת אקלים ופתרון ייחודי לניקוי ושטיפת פאנלים סולאריים
חברת נען-דן ג'יין, חלוצת חברות ההשקיה הישראלית, המובילה בייצור ושיווק של פתרונות טכנולוגיים לחקלאות , תכריז במסגרת תערוכת אגריטך 2018 שתיערך בתל אביב, על מספר חידושים וטכנולוגיות חדשות. בין השאר תשיק החברה מערכת המייצרת ׳ערפל מלאכותי׳ וכן מערכת ייחודית לניקוי ושטיפת פאנלים סולאריים.

מערכת ה-Turbo Fog, לייצור הערפל עושה שימוש בטכנולוגיה המשלבת מים ואוויר, הידרו-פנאומטית, והיא תשמש לבקרת אקלים וקירור (לדוגמה, במרכזי תערוכות או פארקי שעשועים בקיץ), צינון מבנים המשמשים לחקלאות ולגידול בע״ח ולמטרות השקייה עדינה בחממות. גודל הטיפות המיוצרות בתהליך של הזרמת מים ואוויר בלחץ נמוך הוא קטן, החל ב-5 מיקרון, כך שהרסס אינו מרטיב את השטח המרוסס. ׳ערפל׳ מלאכותי הוא רכיב חשוב בשמירה על טמפרטורה קרירה ומניעת התייבשות, בעיקר בחממות וההצלחה הצפויה למערכת נובעת מהחסכון המשמעותי באנרגיה, בדיוק הרב של גדלי הטיפות לאורך זמן, היכולת לשנות את גודל הטיפות, מרחק הרסס והזרימה בהתאם לצורך והיכולת בכיסוי שטחים רחבים.

מערכת ה- Spark, שפותחה על ידי מהנדסי נען-דן ג'יין בהובלתו של האגרונום הראשי, מעוז אביב, היא מערכת חדשנית, מוגנת בפטנט, המיועדת לניקיון ושטיפה של פאנלים סולאריים. מערכות סולאריות דורשות לאחר ההתקנה תחזוקה רציפה, לעיתים תוך סיכון ממשי בעבודה בגובה. ללא ניקוי קבוע התפוקה של הפאנלים יורדת משמעותית ונוצרת עליהם שכבת אבק וליכלוך מהיום הראשון. באזורי תעשייה, או חקלאות, שם יש אחוז גבוה של אבק באוויר, יש צורך בניקיון תכוף יותר, מצב המעלה את ההוצאות לתחזוקה ומוריד משמעותית את תפוקת המערכת לייצור חשמל. ״הפטנט שיוצג בתערוכה, המחליף את השטיפה הידנית הנהוגה כיום, חסכוני, קל בהרכבה ופירוק, נצמד לכמעט כל פאנל סולארי שיש כיום בשוק ודואג לשטיפתו בצורה אופטימלית״, אומר אביב. ״המערכת מודולרית, אינה כוללת חלקים נעים לטובת שמירה על אורך חיים גבוה והיא עמידה בתנאי מזג אוויר קשים, דוגמת טמפרטורות גבוהות, רוח ואבק. זהו פתרון ייחודי הטומן בחובו חדשנות, יעילות וחסכון תפעולי משמעותי. הפיתוח החדש הוא חלק מעשייה רבת השנים של קונצרן Jain בתחום האנרגיה הירוקה והוא מרחיב את סל הפתרונות המותאמים לתחום זה, הצומח במהירות״.

נען-דן ג'יין, חלוצת חברות ההשקיה הישראלית, החוגגת כיום 80 שנות פעילות, היא חברה בין-לאומית מובילה ביצור והפצה של פתרונות טכנולוגיים הממקסמים את השקעת המשאבים ליחידת יצור חקלאי. החברה משמשת כיום כזרוע העסקית של הפעילות הבינלאומית של קונצרןJain , ופועלת בלמעלה מ- 150 מדינות בעולם.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il