TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

גידול של כמעט פי 3 בגניבת רכבים חדשים מודל 2023

מערכת טלנירי | 28/9, 20:19
פוינטר מסכמת את רבעון 3 בגניבות רכב בישראל

אינטל וטאואר מודיעות על הסכם חדש להרחבת כושר ייצור

מערכת טלנירי | 5/9, 21:04
טאואר תרחיב את כושר הייצור שלה בטכנולוגיית 300 מ"מ באמצעות רכישת מכונות שיותקנו במפעל אינטל בניו מקסיקו, כמענה לביקושים גדלים של לקוחות החברה
> > חדשות כלכלה

טבע מודיעה על מבנה ארגוני חדש ושינויים בהנהלת החברה


לוגו טבע
קאר שולץ, נשיא ומנכ"ל החברה אמר, "טבע נוקטת צעדים החלטיים ומידיים להתמודדות עם הלחצים החיצוניים ולשיפור היעילות הפנימית

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE ו-TASE: TEVA) הודיעה היום על מבנה ארגוני חדש ושינויים בצוות הנהלת החברה, שמטרתם לשפר את המיקוד המסחרי ולהגביר יצירת ערך. המבנה החדש יאפשר תיאום אסטרטגי חוצה פורטפוליו, חוצה גאוגרפיות ויחידות בחברה. בכך הוא ימנף את יתרון הגודל של טבע, יגביר את הגמישות והיעילות של החברה ויספק מגע קרוב יותר לשווקים. המבנה החדש ייכנס לתוקף באופן מיידי.

קאר שולץ, נשיא ומנכ"ל החברה אמר, "טבע נוקטת צעדים החלטיים ומידיים להתמודדות עם הלחצים החיצוניים ולשיפור היעילות הפנימית. המבנה החדש של החברה יאפשר סנכרון ותיאום הדוקים יותר בין המו"פ, התפעול והיחידות המסחריות. בכך, הוא יאפשר לנו להפוך לחברה גמישה, רזה ורווחית יותר".

שולץ הוסיף, "אנו ממשיכים להתמקד ביצירת ערך בר-קיימא. צוות ההנהלה החדש שלנו יפעל למצב את טבע למהפך עסקי בטווח הקצר עד בינוני. אנחנו כבר עובדים על תכנית מקיפה לרה-ארגון והבראת טבע ונחלוק אותה באמצע דצמבר. העדיפות העליונה שלנו היא ייצוב הרווח התפעולי ותזרים המזומנים כדי לשפר את המצב הפיננסי של החברה, תוך המשך מיקוד בהכנסות בטווח הקצר וביצירת מזומנים. במקביל, נמשיך לעשות כל שיידרש כדי להמשיך ולספק תרופות ושירותים איכותיים למטופלים ברחבי העולם".

מבנה החברה החדש

הפעילות המסחרית של טבע לא תנוהל יותר בשתי קבוצות נפרדות– תרופות גנריות ותרופות ייחודיות – אלא תאוחד לארגון מסחרי אחד, שיפעל בשלושה אזורים: צפון אמריקה, אירופה והשווקים הצומחים. כל אחד מאזורים אלה ינהל את הפורטפוליו במלואו, כולל מוצרים גנריים, ייחודיים וללא מרשם (OTC), ויישא באחריות לכלל הפעילות המסחרית והביצועים הפיננסיים באזור. חלק מהיחידות הגלובליות מהמבנה הקודם ישולבו לתוך המבנה החדש, ואילו אחרות יתייתרו.


ארגוני המו"פ הייחודי והגנרי יאוחדו לקבוצה גלובלית אחת עם אחריות לכל פעילויות המחקר והפיתוח בטבע – גנריקה, תרופות ייחודיות ומוצרים ביולוגיים – כך נוכל למקסם את ההחזר על ההשקעה ולהגביר את המיקוד והיעילות.
חטיבה חדשה לשיווק ופורטפוליו גלובליים תנהל את הממשק בין – האזורים, המו"פ והתפעול – לאורך השלבים השונים בחיי המוצר. יחידה זו תהיה גם אחראית לאופטימיזציה של פורטפוליו המוצרים הגנריים והייחודיים לרוחב התחומים הטיפוליים המרכזיים של טבע.
המבנה החדש יחזק את הסנכרון והאינטגרציה בין מערך התפעול הגלובלי, האזורים המסחריים, המו"פ וחטיבת הפורטפוליו, ובכך ישפר את הביצועים ויפשט את הארגון.
המבנה המסחרי החדש ייעזר בתשתית תומכת אחת, יעילה ורזה הכוללת את יחידות הכספים, משאבי אנוש, המשפטית, ויחידת המותג הגלובלי ותקשורת התאגיד.

כתוצאה משינויים אלה, יפרשו ד"ר מייקל היידן, ד"ר רוב קורמנס ודיפנקר בהאטארג'י מטבע, נכון ליום 31 בדצמבר, 2017.

צוות ההנהלה החדש

מייקל (מייק) מקללן ימונה לסמנכ"ל בכיר, מנהל כספים ראשי ויהיה אחראי על חטיבת הכספים, הפיתוח העסקי, קשרי המשקיעים וטכנולוגיית המידע (IT). לפני כן הוא כיהן כמנהל הכספים הזמני של החברה ומנהל הכספים הראשי של קבוצת התרופות הייחודיות הגלובלית. לפני הצטרפותו לטבע שימש מייקל כמנהל הכספים הראשי של Sanofi בארה"ב.

ד"ר הפרון פרידריקסדוטיר תמונה לסמנכ"לית בכירה, מנהלת המו"פ הגלובלי. לפני כן שימשה הפרון כנשיאת המו"פ הגנרי הגלובלי. לפני שהצטרפה לטבע היתה סמנכ"לית ונשיאת המו"פ הגנרי הגלובלי ב-Allergan Plc..

ברנדן או'גריידי ימונה לסמנכ"ל בכיר, מנהל החטיבה המסחרית בצפון אמריקה. בעבר שימש ברנדן כמנהל הפעילות המסחרית בקבוצת התרופות הייחודיות, מנהל זמני של העסק הייחודי באירופה ונשיא ומנכ"ל העסק הגנרי של טבע בצפון אמריקה.

ריצ'רד דניאל ימונה לסמנכ"ל בכיר, מנהל החטיבה המסחרית באירופה. בתפקידו הקודם שימש כנשיא ומנכ"ל של העסק הגנרי באירופה.

ג'יאנפרנקו נאזי ימונה לסמנכ"ל בכיר, מנהל החטיבה המסחרית בשווקים הצומחים. בתפקידו הקודם שימש כנשיא ומנכ"ל השווקים הצומחים בקבוצת התרופות הגנריות. בעבר שימש ג'יאנפרנקו כסמנכ"ל תרופות ייחודיות באירופה.

סוון דתלפס ימונה לסמנכ"ל בכיר, מנהל חטיבת השיווק והפורטפוליו הגלובלית. סוון שימש בעבר כמנהל תחום מוצרי הנשימה הגלובלי וכסמנכ"ל תפעול בחטיבת התפעול הגלובלית של טבע.

החברים הבאים בצוות ההנהלה של טבע ימשיכו לכהן בתפקידיהם הנוכחיים:

ד"ר קרלו דה נוטריסטפאני, סמנכ"ל בכיר, מנהל התפעול הגלובלי
איריס בק-קודנר, סמנכ"לית בכירה, מנהלת מותג גלובלי ותקשורת התאגיד
מרק סבג, סמנכ"ל בכיר, מנהל משאבי אנוש גלובליים
דיוויד סטארק, סמנכ"ל בכיר והיועץ המשפטי לטבע

קאר שולץ סיכם, "אני רוצה להודות לד"ר מייקל היידן, ד"ר רוב קורמנס ודיפנקר בהאטארג'י על תרומתם הרבה לטבע במהלך העשור האחרון ועל מסירותם העמוקה למטופלים הרבים אותם אנו משרתים."

אודות המינויים החדשים

מייקל מקללן שימש כמנהל הכספים הזמני של טבע מיולי 2017. לפני כן הוא כיהן כמנהל הכספים הראשי של קבוצת התרופות הייחודיות הגלובלית החל מ-2015. לפני הצטרפותו לטבע הוא שימש כמנהל הכספים הראשי בארה"ב של Sanofi, בה הוא כיהן במשך 20 שנה במגוון תפקידים בעלי אחריות הולכת וגדלה בחטיבות הכספים ושירותי הבריאות. הוא בעל תואר BSBA בכלכלה וחשבונאות מבית הספר לעסקים על שם Trulaske באוניברסיטת מיזורי.

ד"ר הפרון פרידריקסדוטיר שימשה כסמנכ"לית בכירה, נשיאת המו"פ הגנרי הגלובלי של טבע מפברואר 2017, לאחר ששימשה כסמנכ"לית ונשיאת המו"פ הגנרי הגלובלי מאז 2016. לפני שהצטרפה לטבע, מ-2015, שימשה ד"ר פרידריקסדוטיר כסמנכ"לית ונשיאת המו"פ הגנרי הגלובלי ב- .Allergan Plc. בין 2002 ל-2015 כיהנה במגוון תפקידים בעלי חשיבות הולכת וגדלה בקבוצת Actavis כולל סמנכ"לית בכירה למו"פ. משנת 1997 עד 2002 שימשה כמנהלת חטיבת הפיתוח בחברת Omega Pharma עד המיזוג שלה עם Actavis. גב' פרידריקסדוטיר החלה בקריירה שלה כמדענית בחברת מו"פ אשר היתה בבעלות Pharmacia משוודיה, לאחר שקיבלה תואר שני ברוקחות ותואר דוקטור ברוקחות פיסיקלית מאוניברסיטת איסלנד.

ברנדן או'גריידי שימש כמנהל הפעילות המסחרית בקבוצת התרופות הייחודיות מאז אוגוסט 2016 וכן כמנהל זמני של העסק הייחודי באירופה. קודם לכן הוא כיהן כנשיא ומנכ"ל העסק הגנרי של טבע בצפון אמריקה ב-2015 והחזיק במספר תפקידים בכירים מאז הגעתו לטבע ב-2011. לפני כן הוא מילא מספר תפקידים בתחום המסחר והמינהל הרפואי בחברות בת של Sanofi. הוא בעל תואר ראשון מאוניברסיטת Geneseo שבניו יורק בניהול מדעים ושיווק ובתואר M.B.A. מאוניברסיטת Baker שבקנזס.

ריצ'רד דניאל שימש כנשיא ומנכ"ל של העסק הגנרי באירופה מאז דצמבר 2016. לפני כן הוא שימש שכנהל האחראי על האינטגרציה בין טבע ואקטביס מאז ספטמבר 2015, וזאת לאחר שהחזיק במספר תפקידים בכירים ובהם המנהל התפעולי של השווקים הצומחים בטבע ומנהל השווקים בבריטניה ואירלנד. מר דניאל הצטרף לטבע ב- 2006 בעקבות רכישת IVAX, בה הוא שימש כדירקטור בגנריקה. הוא בעל תואר ראשון בכימיה מאוניברסיטת Auckland.

ג'יאנפרנקו נאזי שימש כנשיא ומנכ"ל השווקים הצומחים בקבוצת התרופות הגנריות ממרץ 2017. בעבר שימש כסמנכ"ל תרופות ייחודיות באירופה החל מ-2014. לפני שהצטרף לטבע כיהן במשך 7 שנים ב- AstraZeneca במגוון תפקידים בכירים ובהם סמנכ"ל מכירות ושיווק באירופה וסמנכ"ל גלובלי למוצרי נשימה. ב- GlaxoSmithKline הוא כיהן שנתיים כמנהל עסק המוצרים המטבוליים והקרדיולוגיים, וב- Eli Lilly and Company במשך חמש שנים בתפקידי שיווק שונים. מר נאזי מחזיק בתואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת Udine ובתואר שני בניהול מ- SDA Bocconi.

סוון דתלפס שימש כמנהל תחום מוצרי הנשימה הגלובלי בקבוצת התרופות הייחודיות מינואר 2016. לפני כן שימש כסמנכ"ל תפעול בחטיבת התפעול הגלובלית של טבע מ-2013. מר דתלפס הצטרף לטבע במנהל השוק בגרמניה של טבע ורציופארם ב-2008. לפני כן הוא כיהן יותר מ-10 שנים כשותף ב- McKinsey & Company. מר דתלפס מחזיק בדוקטורט בביוכימיה מ- FU Berlin/Pasteur Institute Paris.

אודות טבע
טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE & TASE: TEVA) היא חברת תרופות גלובלית המספקת פתרונות בריאות ממוקדי-מטופל באיכות גבוהה המשמשים כ-200 מיליוני מטופלים ב-60 שווקים מדי יום. טבע, שבסיסה בישראל, היא יצרנית התרופות הגנריות הגדולה בעולם, הממנפת את צבר מוצריה הכולל יותר מ-1,800 מולקולות לייצור מגוון רחב של מוצרים גנריים ברוב התחומים הטיפוליים. בתחום התרופות הייחודיות, לטבע יש את הטיפול החדשני המוביל בעולם לטיפול בטרשת נפוצה וכן תכניות מחקר מתקדמות למחלות אחרות של מערכת העצבים המרכזית, כולל הפרעות תנועה, מיגרנה, כאב ותופעות ניווניות, וכן פורטפוליו מוצרים רחב בתחום הנשימה. טבע ממנפת את יכולותיה בגנריקה ובתרופות הייחודיות במטרה לחפש דרכים חדשות לענות על צרכי המטופלים, וזאת על ידי שילוב פיתוח תרופות יחד עם פיתוח תכשירים, שירותים וטכנולוגיות. הכנסות טבע בשנת 2016 הסתכמו ב-21.9$ מיליארד. למידע נוסף על החברה, בקרו באתר www.tevapharm.com.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il