TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

גידול של כמעט פי 3 בגניבת רכבים חדשים מודל 2023

מערכת טלנירי | 28/9, 20:19
פוינטר מסכמת את רבעון 3 בגניבות רכב בישראל

אינטל וטאואר מודיעות על הסכם חדש להרחבת כושר ייצור

מערכת טלנירי | 5/9, 21:04
טאואר תרחיב את כושר הייצור שלה בטכנולוגיית 300 מ"מ באמצעות רכישת מכונות שיותקנו במפעל אינטל בניו מקסיקו, כמענה לביקושים גדלים של לקוחות החברה
> > חדשות כלכלה

קבוצת רב בריח ממשיכה להציג גידול עקבי בהכנסות ונערכת במוכנות מקסימלית


עידן זו-ארץ מנכל רב בריח. צילום- איה בן עזרי
לקלוט ביקושים מוגברים לאחר המלחמה באמצעות המפעל החדש שצפוי להיפתח בתחילת השנה
עם פרוץ המלחמה, ביצעה רב בריח התאמות תפעוליות בשל עצירת הפעילות בענף הנדל"ן, ככל שעוברים הימים, מרחיבה החברה את פעילותה וכל קווי הייצור עובדים בהתאמה לביקושים באתרי הבניה בארץ.


הכנסות החברה ברבעון השלישי לשנת 2023 צמחו בכ- 13%, בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד.
בתשעת החודשים הראשונים של שנת 2023 צמחו הכנסות החברה לסך של כ- 568.6 מיליון ש"ח. גידול של 8.2% בהשוואה לתקופה המקבילה בשנת 2022


הרווח הגולמי צמח ברבעון השלישי של שנת 2023 בכ- 4.9% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד ובתשעת החודשים הראשונים של השנה, גדל הרווח הגולמי בכ- 5.3%, לסך של כ- 107.8 מיליון ₪ בהשוואה לתשעת החודשים הראשונים של שנת 2022.


ה- EBITDAהמתואם בתשעת החודשים הראשונים של השנה הסתכם בכ- 51.2 מיליון ש"ח

הרווח הנקי בתשעת החודשים הראשונים לשנת 2023 הסתכם בכ- 4.9 מיליון ש"ח


הכנסות
קבוצת רב-בריח, ממשיכה להציג גידול בהכנסות ומימוש סל המוצרים לקבלן - מציגה צמיחה של כ- 8.2% בהכנסות הקבוצה שהסתכמו לסך של כ- 568.6 בתשעת החודשים הראשונים של 2023 בהשוואה ל- 525.3 בתקופה המקבילה אשתקד. ברבעון השלישי לשנת 2023 הסתכמו ההכנסות לסך של כ- 200.4 מיליון ש"ח, זינוק של כ- 13% ביחס לרבעון המקביל אשתקד.


רווח גולמי
הרווח הגולמי בתשעת החודשים הראשונים לשנת 2023 צמח בכ- 5.3% והסתכם לסך של כ- 107.8 מיליון ש"ח, בהשוואה לכ- 102.5 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה של 2022. ברבעון השלישי לשנת 2023 צמח הרווח הגולמי בכ- 4.9% והסתכם לכ- 37.6 מיליון ש"ח בהשוואה לכ- 35.8 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד.


EBITDAמתואם
ה- EBITDA המתואם בתשעת החודשים הראשונים של שנת 2023 הסתכם לסך של כ- 51.2 מיליון ש"ח, בהשוואה ל- EBITDA מתואם בסך של כ- 55 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה אשתקד. ברבעון השלישי של שנת 2023 הסתכם ה- EBITDA המתואם לסך של כ- 17.9 מיליון ש"ח, בהשוואה לכ- 18.6 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד.


רווח נקי
הרווח הנקי בתשעת החודשים הראשונים של שנת 2023 צמח לכ- 4.9 מיליון ש"ח בהשוואה ל- 0.14 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה אשתקד.
ברבעון השלישי לשנת 2023 רשמה החברה הפסד של כ- 3.1 מיליון ש"ח לעומת הפסד בסך של כ- 1.7 מיליון ש"ח בהשוואה לרבעון המקביל בשנת 2022 .
עידן זוארץ, מנכ"ל קבוצת רב בריח ציין: ״הקבוצה סיימה רבעון שיא בהכנסות של למעלה מ-200 מיליון ש״ח וממשיכה להציג גידול בפעילות בהכנסות וברווחיות מתחילת השנה בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. לצד זאת, במהלך הרבעון ביצעה רב בריח בצורה מדורגת העברת קווי ייצור ממפעל דלתות הפלדה הישן למפעל החדש, מפעל שישלים את המהפכה התפעולית של החברה שהחלה בהעברת פעילויות עתירות עבודה למפעלים באריאל שדרוג וייעול מפעלי הנעילה ומסתיים בהשלמת המעבר למפעל דלתות הפלדה החדש והמתקדם מסוגו בעולם. מהפך תפעולי שיאפשר את מימוש צבר ההזמנות העתידיות של החברה בפריון משופר ומוכנות מקסימלית ל"יום שאחרי" המלחמה.
מגזר הבנייה המוסדי ממשיך בצמיחה בחוזי ההזמנות העתידיות ומפצה על ההאטה בענף הנדל״ן למגורים. אנו מקווים כי בתקופה הקרובה נמשיך לראות חזרה לשגרה בענף הבנייה למגורים שתלך ותעצים עד לשגרה מלאה ותייצר ביקושים גבוהים למוצרי החברה בד בבד עם המודעות הגוברת לצורך בדלתות ביטחון איכותיות למען הביטחון האישי שהתערער. עם חזרת כוח האדם באופן מלא וחזרת צוותים מקצועיים מחו"ל נוכל להשלים את מעבר פעילות מפעל דלתות הפלדה למפעל החדש, ואנו צופים שיפור מהותי ביעילות הייצור והפריון.
אציין לאור הימצאות חלק גדול מפעילותה של החברה באזור התעשייה הדרומי של אשקלון, היא הושפעה באופן מהותי ממלחמת "חרבות ברזל" כתוצאה מהיעדרות עובדים תושבי העוטף אשר פונו מבתיהם, עובדים אשר גויסו בצווי 8, עובדים שנאלצו להישאר בביתם נוכח מצב החירום ועצירה מוחלטת של פעילות באתרי בנייה בכל רחבי הארץ. עם זאת, ככל שעוברים הימים, החברה מרחיבה את פעילותה וכל קווי הייצור עובדים בהתאמה לביקושים באתרי הבניה בארץ. חשוב לציין כי החברה זכאית למתווה פיצויים בגין נזקים ישירים ועקיפים חברות בעוטף ולאחרונה אף החלה לקבל מקדמות בגין פיצויים אלו.

חברת הנעילה השלימה את מעבר המפעלים והפריסה התפעולית המשודרגת ברבעון הראשון ומראה שיעורי צמיחה חזקים בכל המדדים- במחזור וברווחיות. חברת האנרגיה השלימה את מיזוג פעילות אלקטרה סולאר לתוכה ושיפרה את המחזורים והרווחיות לאור מימוש אסטרטגיית סל המוצרים וחיזוק האחיזה בשוק הקונסטרוקציות הסולאריות, שהוא בעל רווחיות גבוהה מזו של פאנלים סולאריים."


אודות רב בריח
קבוצת רב בריח עוסקת בפיתוח, תכנון, ייצור, שיווק, מכירה וייצוא של מגוון מוצרים ייחודיים לענף הבניה והשיפוצים המותאמים לשוק הבניה הרוויה למגורים, לשוק המוסדי ולשוק הפרטי ושוק הנעילה.
רב בריח מהווה One Stop Shop לענף מוצרי התעשייה לבניה תוך יצירת סינרגטיות בין תחומי הפעילות השונים ומינוף היתרון לגודל. בחודש יולי 2008 נרכשה רב בריח על ידי משפחת דונרשטיין במסגרת הקפאת הליכים ומאז התרחבה הקבוצה באמצעות רכישה של מפעלים ופעילויות סינרגטיות שונות.
לקבוצת רב בריח 9 מפעלים לייצור דלתות ומשקופי פלדה, ייצור דלתות פנים, פתרונות נעילה, מערכות סינון אב"כ, חלונות אלומיניום לחדרים ממוגנים, מפעל לייצור מוצרים לבניית שלד ומפעל קונסטרוקציה סולארית. בנוסף, מפעילה החברה ארבעה מרכזים לוגיסטיים בפריסה ארצית בצריפין, באר שבע, אריאל ובאזור חיפה, 2 אולמות תצוגה ו-15אולמות תצוגה ומכירה המופעלים ע"י מפיצים ברחבי הארץ.

הערכות הקבוצה ביחס להמשך הגידול בפעילותה, הגידול הצפוי בפריון ובכושר הייצור וההתייעלות כתוצאה מהמעבר למפעל החדש וכן הערכותה להשפעה מלחמת "חרבות ברזל" הינו מידע צופה פני עתיד, כהגדרתו בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968, המתייחס לאירוע או לעניין עתידיים, שהתממשותם אינה ודאית או שלחברה אין שליטה עליהם וכן התבססות על מידע המבוסס על הערכות ותחזיות של החברה נכון למועד זה, אשר יכולות גם שלא להתממש או להתממש באופן מהותי בדרך אחרת, בין היתר, בשל שינויים בתנאי השוק אשר לחברה ו/או לספקיה אין שליטה עליהם, להיקפה והימשכותה של מלחמת חרבות ברזל וכן בהתאם לגורמי הסיכון לפעילות החברה המפורטים בסעיף 33 לפרק תיאור עסקי התאגיד לשנת 2022.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il