53 בתי עסק נבדקו במסגרת מבצע ביקורות מס הכנסה בצימרים ואטרקציות ימיות בצפון - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

נחתם התיקון להסכם הגז הטבעי של חברת החשמל עם שותפות תמר

מערכת טלנירי | 24/1, 13:44
בתום משא ומתן ממושך סוכמו ההבנות בין חברת החשמל עם שותפות תמר לגבי התיקון להסכם הגז הטבעי. התיקון להסכם משנה את תנאי ההסכם שנחתם בשנת 2012 באופן שמיטיב עם חברת החשמל, בדגש על מנגנון ההצמדה ומחיר הכמות לרכש.

מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa3 להפניקס אחזקות ומשנה את האופק מיציב לחיובי ‎‎

מערכת טלנירי | 18/1, 08:55
דירוג הפניקס ביטוח משקף פרופיל עסקי חזק, המתאפיין בגודל משמעותי, בפיזור טוב יחסית של קווי עסקים ובמערך הפצה רחב התומכים ביכולת יצור הכנסותיה


> > חדשות כלכלה

53 בתי עסק נבדקו במסגרת מבצע ביקורות מס הכנסה בצימרים ואטרקציות ימיות בצפון

ההסבר הנפוץ לליקויים שנמצאו: "אנחנו בשיא העונה"
"יש הרבה עבודה, ואנחנו בשיא העונה", כך תירץ בעל מתחם חדרי אירוח במעלה גמלא, לאחר שבביקורת מס הכנסה בבית העסק שלו נמצאו העברות בסכום 3,500 ₪ שלא נרשמו בספרי העסק. בעקבות ממצאי הביקורת, הוסיף בעל המקום והסביר: "בסוף החודש אני עושה רישום ומעדכן בספרים". המקרה הועבר להמשך טיפול במשרד השומה. בביקורת אחרת, במתחם צימרים במושב רמות, בעלת העסק השתמשה בתירוץ זהה כאשר מצאו המבקרים פתק בכתב יד ובו שמות לקוחות שהזמינו יחידות ופירוט מקדמות שהועברו. מבדיקת המבקרים בספרי ההזמנות ובספרי החשבונות, לא נמצא תיעוד לכך. בעלת המקום הסבירה כי :"בעלי בלחץ, אנחנו בשיא העונה".

בתי העסק נבדקו במסגרת מבצע ביקורות ניהול ספרים שערך פקיד שומה טבריה והתמקד בצימרים, בתי לינה כפריים ונותני שירותי אטרקציות ימיות. הביקורות התרכזו בעיר טבריה, ובישובים בסביבה, בהם מעלה גמלא, רמות, חד-נס, מגדל, יבניאל, ארבל, כחל, כלנית, טפחות ורכס הפוריות. במסגרתו נבדקו 53 בתי עסק.

במהלך המבצע הגיעו המבקרים גם לביקורת בעסק לאטרקציות ימיות בטבריה, שם מצאו כי קניית ביקורת שערכו במקום לא תועדה בספרים. בנוסף, מתצפית שנערכה על בית העסק נמצא אי רישום נוסף על סך 1,500 ₪. כשנשאל בעל המקום מדוע לא תועדו התשלומים בספרי העסק, ענה: "אנחנו לא נותנים קבלות, רק כרטיסים".

מבצע זה נערך כחלק מפעילות נרחבת של רשות המסים כנגד מעלימי מס והון שחור. זאת, במסגרת המדיניות של הגברת פעילות האכיפה לשיפור ושימור יכולת ההרתעה, בין היתר על ידי עריכת מבצעי שטח, שמטרתם להביא לדיווחי אמת ולגביית מס אמת ובכך להגביר את השוויון בנטל בקרב האזרחים.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il