אינרום תעשיות בנייה חתמה על מזכר הבנות לרכישת חברת פזקר תמורת סך של 135 מיליון ש"ח - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות כלכלה

אינרום תעשיות בנייה חתמה על מזכר הבנות לרכישת חברת פזקר תמורת סך של 135 מיליון ש"ח


נועם שצ'לקה, מנכ"ל אינרום תעשיות בנייה (קרדיט צלמת: קרן מזור)
פזקר הינה חברה תעשייתית מובילה בתחום האיטום והבידוד, שרכישתה תהווה מנוע צמיחה להמשך חיזוק והרחבת הנוכחות של קבוצת אינרום בענפי הבנייה השונים בהם היא פועלת

אינרום תעשיות בנייה, קבוצת תעשיות מהגדולות והמובילות בתחומה בישראל, העוסקת בייצור, שיווק והפצת מוצרים ופתרונות בעיקר לענפי הבנייה והשיפוצים, באמצעות החברות איטונג, כרמית מיסטר-פיקס ונירלט צבעים, חתמה על מזכר הבנות לרכישה אפשרית של מלוא הבעלות בחברת פזקר מקבוצת פז חברת נפט בתמורה לסך של 135 מילון ש"ח. הסכם מפורט שיגובש בין הצדדים צפוי להיחתם בתוך שלושה חודשים.

פזקר הינה חברה תעשייתית המייצרת, מוכרת ומשווקת מוצרי איטום ובידוד המיועדים לענפי הבנייה והתשתיות. ניסיונה רב השנים ויכולותיה הגבוהות, ביססו את מעמדה של פזקר כמובילת שוק בתחומה. פזקר מתמחה ומציעה מגוון מוצרים ופתרונות איטום ובידוד, ביניהם יריעות ביטומניות, משחות איטום על בסיס ביטומן, משחות איטום על בסיס פוליאוריתן, משחות אקריליות ועוד. מפעלה של פזקר ממוקם באזור התעשייה אלון תבור, עפולה.

נועם שצ'לקה, מנכ"ל אינרום תעשיות בנייה, מסר: "רכישת פזקר, שהינה חברה תעשייתית מובילה עם מוניטין מצוין בתחום המוצרים והפתרונות לאיטום לענפי הבנייה והתשתיות, תהווה מנוע צמיחה נוסף להמשך חיזוק והרחבת הנוכחות של אינרום ומובילותה בענפי הבנייה השונים בהם היא פועלת. רכישה זו הינה בהמשך וכחלק מתוכניותינו לגוון ולהעמיק את פעילות הקבוצה בשווקי הבנייה והתשתיות ולהרחיב את סל המוצרים והפתרונות השונים שאנו מציעים ללקוחותינו. בכוונתנו לפתח את פזקר ולחזק את פעילותה, תוך התבססות, בין היתר, על המשאב האנושי ועובדיה של פזקר, כשרכישתה של פזקר (ככל ותושלם), תשתלב היטב בפעילות הקבוצה ותרחיב את שרשרת הערך שלה.


אינרום ממוקדת וחדורת מטרה בהובלת שווקי פעילותה, הן על ידי פיתוח, מיכון והרחבת מפעליה באתרים השונים, והן על ידי התרחבות לפעילויות חדשות כדוגמת רכישת פזקר."

אודות אינרום תעשיות בנייה - אינרום תעשיות בנייה פועלת בשלושה תחומים באמצעות שלוש חברות תפעוליות שבשליטתה: איטונג (100%) העוסקת בפתרונות בנייה, כרמית מיסטר פיקס (100%) העוסקת במוצרי גמר לבנייה, ונירלט צבעים (62%).טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il