טל רז מונה כמנהל הכספים הראשי (CFO) של אפקון החזקות בע"מ - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

טל רז מונה כמנהל הכספים הראשי (CFO) של אפקון החזקות בע"מ


טל רז סמנכל כספים אפקון צילום סיון פרג
לטל ניסיון רב במגוון תעשיות בתחום העסקי והוא מילא שורה של תפקידי מפתח במשק בתחומי הכספים, מימון והשקעות

דירקטוריון החברה אישר ביום חמישי האחרון את מינויו של טל רז כמנהל הכספים הראשי של החברה.
לטל ניסיון רב במגוון תעשיות בתחום העסקי והוא מילא שורה של תפקידי מפתח במשק בתחומי הכספים, מימון והשקעות.


ב-7 השנים האחרונות טל כיהן כמנהל הכספים הראשי של שיכון ובינוי. בין יתר תפקידיו המרכזיים כיהן טל כמנכ"ל כלל פיננסים. קודם לכן כמנהל הכספים הראשי של סלקום, אלרון ואלביט.


ישראל רייף, יו"ר אפקון בירך על המינוי ומסר כי "אני סמוך ובטוח כי הצטרפותו של טל תסייע לחברה ביעדים שקבע לה הדירקטוריון, תוך ניהול הדוק של תחום הכספים והפיננסים, שילוב שוק ההון בהרחבת הפעילות של החברה והוצאה לפועל של אסטרטגיית הצמיחה של החברה".


ירון קריסי, מנכ"ל אפקון מסר: "מהיכרותי עם טל, אני סמוך ובטוח שטל יסייע לאפקון ויתרום לקידומה ולצמיחתה. המינוי של טל הינו הדבר הנכון ובזמן הנכון".


טל רז מסר: "אני מבקש להודות לישראל רייף, לדירקטורים ולירון קריסי על המינוי. אני מאמין בהצלחתה של אפקון ובטוח כי היא תממש את הפוטנציאל הגבוה הגלום בה. אני שמח על ההזדמנות לקחת חלק פעיל ולהיות שותף לתהליך".

אודות אפקון החזקות
אפקון החזקות בע"מ, באמצעות התאגידים המוחזקים על ידה פעילה בתחומי פרוייקטי התשתית, מערכות אלקטרומכניות, טכנולוגיות בקרה ואוטומציה ותקשורת. אפקון מבצעת פרוייקטי תשתית עתירי מערכות וטכנולוגיה, מפתחת ומוכרת פתרונות טכנולוגיים בתחום התקשורת, הבקרה והאוטומציה, בישראל ומחוץ לה. על-פי רוב, פעילות הקבוצה בפרויקט מסוים כוללת שילוב של מספר שירותים ויכולות, מתוך חבילת השירותים אותם מציעה הקבוצה ללקוחותיה. אפקון מעניקה ללקוחותיה פתרונות מלאים לצורכי התשתית שטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il