אל-מור חתמה על הסכם להקמת מגה פרויקט - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות כלכלה

אל-מור חתמה על הסכם להקמת מגה פרויקט


אל-מור חשמל
תקים מפעל פלדה חדש בנאות חובב בתמורה לכ-105 מיליון שקל
תוביל את הפרויקט כקבלן ראשי , התשלום בהתאם לקצב התקדמות העבודות הצפויות עד סוף 2019

אל-מור חשמל מדווחת על חתימת הסכם לביצוע מגה פרויקט בישראל:אל-מור חשמל, המתמחה בתכנון והקמה של מערכות אנרגיה וחשמל מורכבות, מדווחת על התקשרות בהסכם להקמת מפעל פלדה חדש בנאות חובב עבור קבוצת צינורות המזרח התיכון בתמורה לכ-105 מיליון שקל. הפרויקט צפוי להימשך עד סוף 2019.

אל-מור תוביל את הפרויקט כקבלן ראשי ותבצע את כלל עבודות ההקמה של מבנים בשטח בנוי של כ-30,000 מ"ר למפעל לייצור, אחסון ושינוע של חומרי גלם ותוצרת גמורה לתעשיית הייצור והציפוי של צינורות פלדה. אל-מור תהיה אחראית, בין היתר, גם על עבודות ההתקנה של מכונות וציוד שיסופקו על ידי ספקים חיצוניים ועבודות פירוק והתקנה מאתר קיים לאתר החדש. התשלום לאל-מור ישולם בהתאם לקצב התקדמות העבודות. המפעל החדש באזור התעשייה של נאות חובב מיועד לשוק התשתיות הזורמות: מים, דלק וגז בארץ ובחו"ל.

אל-מור מתמחה בביצוע פרויקטים משולבי מערכות הכוללים הקמה של מערכות חשמל ומערכות נוספות במסגרת פרויקטים גדולים, ושמה לה כיעד לפתח ולהרחיב את הפעילויות הקיימות בתחום הפרויקטים ולהיכנס לביצוע מגה פרויקטים. אל-מור סיימה באחרונה פרויקט עבור מפעלי ים המלח.

מאיר סרוסי, מנכ"ל אל-מור, מסר "אנו גאים על זכייתנו בפרויקט גדול ומשמעותי להעתקת מפעל פלדה בישראל ורואים בזכייה זו הוכחה נוספת ליכולות הביצוע הגבוהות של אל-מור ולמעמדה העסקי המוביל של החברה. בדעתנו להמשיך לפתח ולהרחיב את הפעילות הקיימת בתחום הפרויקטים הרב מערכתיים כקבלן ראשי ולהיכנס לביצוע של מגה פרויקטים. אנו ערוכים כיום טוב מאי פעם להתמודדות על פרויקטים בהיקפים גדולים והגדלת צבר ההזמנות מוכיחה שאנו בכיוון הנכון".

לאל-מור מחזור הכנסות של 245 מיליון שקל ב-2017 עם שיעור רווחיות גולמית של 17.5%. ברבעון הראשון של 2018 רשמה אל-מור הכנסות של כ-71 מיליון שקל, גידול של 45% בהשוואה להכנסות החברה ברבעון המקביל. הרווחיות התפעולית של החברה נאמדה בכ-10% מסך המחזור והרווח הנקי הסתכם בכ-5 מיליון שקל.

אודות אל-מור חשמל:
אל-מור חשמל, המוחזקת על ידי רפק תקשורת (50.01%) והמייסדים חיים גרשון ומאיר סרוסי, פועלת בתכנון, הקמה ואחזקה של מערכות אנרגיה, חשמל ומערכות אלקטרו-מכאניות במבני ציבור וכן במסגרת של פרויקטים פרטיים בתחומי התעשייה הכבדה, תעשיית המזון והתרופות, המסחר, תחנות כוח ותשתיות התחבורה – התקנת לוחות ומערכות חשמל, מערכות תקשורת, מערכות מתח נמוך, בעיקר בארץ אך גם במדינות ביבשת אפריקה.

לחברה פרויקטים בתחומי תחנות כוח פרטיות מונעות בגז טבעי, והיא מעניקה שירותים לבתי זיקוק, מכוני דלקים, מתקני התפלה ומכוני טיהור. החברה מבצעת גם עבודות הקמה במסגרת מספר פרויקטים מסווגים למערכת הביטחון בבסיסי צה"ל, כמו גם בתחום התקשורת בתחנות ובמסילות רכבת. לאל-מור יכולת מוכחת בייצור לוחות עד 5,000 אמפר. ברשות אל-מור מפעל לוחות חשמל מהמובילים במדינה המהווה יתרון תחרותי בפרויקטים בהם נדרשים לוחות מורכבים ואיכותיים. היקף שוק החשמל בישראל נאמד בכ-3-4 מיליארד שקל בשנה, ואל-מור נמנית עם המובילים בשוק לאור איכות הביצוע הגבוהה ומוניטין החברה. החברה הונפקה בבורסה של תל אביב בסוף 2017. אלמור אף אימצה מדיניות חלוקת דיבידנד בשיעור של עד 50% מהרווח השנתי הנקי מפעילות שוטפת.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il