לוקהיד מרטין מכריזה על הגדלת קרן ההשקעות שלה ב-100 מיליון דולר - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות כלכלה

לוקהיד מרטין מכריזה על הגדלת קרן ההשקעות שלה ב-100 מיליון דולר


לוקהיד מרטין
"המיקוד שלנו הוא איתור והשקעה בחברות פורצות דרך שיסייעו להגדיל את הפעילות שלנו ויהוו אבן דרך בתעשייה", כך אמר כריס מורן, סגן נשיא ומנהל הקרנות של לוקהיד מרטין

לוקהיד מרטין מכריזה על הכפלת גודלה של קרן ההשקעות שלה ב-100 מיליון דולר לסכום כולל של 200 מיליון דולר. הקרן מיועדת להשקעות בחברות בשלבים ראשוניים הפועלים בתחומים של ייצור טכנולוגיות אוטונומיות ותהליכי יצור מתקדמים. הקרנות של לוקהיד מרטין, אשר מתאפשרות בצורה מוגברת כתוצאה משינוי בחקיקה של רפורמת המס בארה"ב, מחפשות אפיקי השקעה של 100 מיליון דולר בחברות בשלבים ראשוניים בתחומי טכנולוגיות חיישנים, סייבר, טכנולוגיות אוטונומיות ובינה מלאכותית. ההשקעה האחרונה של לוקהיד מרטין, הייתה הגדלה של השקעה בחברת nTopology, יצרנית ה-ELEMENT, טכנולוגיית תוכנה המהווה תוסף משמעותי ומגדיל צמיחה בתחומי הייצור.


"המיקוד שלנו הוא איתור והשקעה בחברות פורצות דרך שיסייעו להגדיל את הפעילות שלנו ויהוו אבן דרך בתעשייה", כך אמר כריס מורן, סגן נשיא ומנהל הקרנות של לוקהיד מרטין. "אנחנו מפתחים שיתופי פעולה אסטרטגיים וארוכי טווח עם חברות ומסייעים להן לנווט בשלבי ההתפתחות הראשונים של פיתוח המוצר בזכות הניסיון והמקצועיות שרכשנו במשך השנים".


ההגדלה בגודלן הכספי של הקרנות היא חלק מתוכנית ההשקעות של לוקהיד מרטין, העומדת על סך של 460 מיליון דולר שנוצרה, בין היתר, בזכות חיסכון שנובע מהחקיקה שנעשתה ברפורמת המס. בכך, מתאפשר ללוקהיד מרטין לבצע השקעות שמגדילות את התחרותיות של החברה בשוק העולמי, כולל השקעה בטכנולוגיות טרנספורמטיביות, שיביאו תועלת וחיסכון ללקוחותינו, עובדינו ושותפינו.


בין ההשקעות והפעילויות של הקרנות ניתן לציין השקעות נוספות של 200 מיליון דולר בהוצאות הון ומחקר ופיתוח בשנת 2018; 100 מיליון דולר בהכשרות עובדים והשתלמויות חינוכיות לעובדים לחמש השנים הבאות; 50 מיליון דולר השקעה בתחומי ה-STEM (מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה), הכוללים הקמה של קרן מלגות ייעודית לתחום וכן עשרה מיליון דולר להשקת קרן חדשנות שתכלול תחרויות יזמות.

אודות לוקהיד מרטין
לוקהיד מרטין היא חברה גלובאלית בתחום הביטחון והחלל, המעסיקה כ-100,000 איש ברחבי העולם ועוסקת בעיקר במחקר, תכנון, פיתוח, יצור, אינטגרציה ותחזוקה של מערכות, מוצרים, אמצעים ושירותים טכנולוגיים מתקדמים.
ללוקהיד מרטין מערכת ענפה ורבת-שנים של שיתופי פעולה עם תעשיות ההיי-טק והתעשייה הביטחונית בישראל.
למידע נוסף על לוקהיד מרטין: www.lockheedmartin.com/israelטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il