מניבים משלימה את עסקת מגדל מניבים בכפר סבא ומשכירה 4,000 מ"ר בו לקבוצת אבנון - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

נחתם התיקון להסכם הגז הטבעי של חברת החשמל עם שותפות תמר

מערכת טלנירי | 24/1, 13:44
בתום משא ומתן ממושך סוכמו ההבנות בין חברת החשמל עם שותפות תמר לגבי התיקון להסכם הגז הטבעי. התיקון להסכם משנה את תנאי ההסכם שנחתם בשנת 2012 באופן שמיטיב עם חברת החשמל, בדגש על מנגנון ההצמדה ומחיר הכמות לרכש.

מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa3 להפניקס אחזקות ומשנה את האופק מיציב לחיובי ‎‎

מערכת טלנירי | 18/1, 08:55
דירוג הפניקס ביטוח משקף פרופיל עסקי חזק, המתאפיין בגודל משמעותי, בפיזור טוב יחסית של קווי עסקים ובמערך הפצה רחב התומכים ביכולת יצור הכנסותיה


> > חדשות כלכלה

מניבים משלימה את עסקת מגדל מניבים בכפר סבא ומשכירה 4,000 מ"ר בו לקבוצת אבנון


מניבים קרן הריט החדשה
רכשה את חלקה של מיטב דש (40%) במגדל בכפר סבא, וכעת מחזיקה במלוא הזכויות במגדל. העסקה, בהיקף של 119 מיליון ש"ח, בוצעה ברובה בדרך של הקצאת מניות וכתבי אופציה של מניבים למיטב דש
קבוצת אבנון שכרה שטחי משרדים בשטח של כ-4,000 מ"ר במגדל מניבים החדש
מניבים מדווחת כי השלימה את עסקת "מגדל מניבים" ורכשה ממיטב דש את מלוא מניותיה בחברת "מגדל מניבים-מיטב בע"מ", אשר היוו 40% מהונה המונפק והנפרע של חברת מגדל מניבים-מיטב. לאחר הרכישה מחזיקה מניבים במלוא (100%) הון המניות המונפק והנפרע של חברת מגדל מניבים-מיטב.
מגדל מניבים כולל 19 קומות משרדים בשטח כולל של כ-25,000 מ״ר, מעל קומת קרקע למסחר, בתוספת 4.5 קומות של חניון תת-קרקעי. המגדל החדש, שהקמתו הסתיימה לאחרונה, ממוקם בסמוך לצומת רעננה דרום, בכניסה המערבית לכפר סבא, בקרבה לתחנת הרכבת החדשה (רעננה דרום). למגדל נגישות מצוינת לאור סמיכותו לצירי התנועה המרכזיים של אזור השרון, כביש 4 וכביש 531.
ה-NOI השנתי המלא (100%) הצפוי מהמגדל בתפוסה מלאה בגמר מלא מוערך ע"י מניבים בכ- 22-27 מיליון ש"ח. עם רכישת מלוא הזכויות במגדל היקף כלל הנכסים של מניבים מסתכם בכ- 207 אלף מ"ר עילי לשימושים שונים וכ- 38 אלף מ"ר חניונים, ברחבי הארץ. בהתאמה, שווי נכסי הקרן יהיה כ- 1.85 מיליארד ש"ח.
בשבוע שעבר, דיווחה מניבים כי קבוצת אבנון חתמה על הסכם לשכירות של משרדים בשטח של כ-4,000 מ"ר, המהווים 3 קומות במגדל מניבים שבכפר סבא, לתקופה של 5 שנים עם אפשרות הארכה ל-5 שנים נוספות. בנוסף, תשכור קבוצת אבנון מחסנים וחניות בחניון התת קרקעי של המגדל. מועד האכלוס של משרדי קבוצת אבנון צפוי להיות במהלך המחצית הראשונה של 2021. דמי השכירות השנתיים אותם תשלם קבוצת אבנון יעמדו על כ- 4 מיליון ש"ח.
קבוצת אבנון המונה 14 חברות המתמחות בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים בתחומי הביטחון, סייבר והגנת המולדת, מרחיבה בימים אלה את פעילותה העסקית בתחום הבנקאות והפיננסים לעולמות הפינטק, בלוקצ'יין וה- AI. במסגרת זו, השלימה אבנון גיוס 100 עובדים חדשים בשנה החולפת והכפילה בכך את מצבת כוח האדם בקבוצה, אשר עומדת כיום על כ-200 עובדים. בתוך כך, הודיעה אבנון כי היא צפויה להעביר את כלל פעילותה מפתח תקווה למגדל מניבים החדש בכפר סבא במחצית הראשונה של שנת 2021. עוד דווח כי בכוונת הקבוצה לגייס בעקבות המעבר כ-100 עובדים נוספים כבר במהלך השנה הקרובה.
עופר אברם, מנכ"ל מניבים, אמר: ״רכישת חלקה של מיטב דש, השותפה שלנו במגדל, הינה טבעית להתפתחות העתידית של מניבים. תשלום התמורה המבוצע בעיקר במניות ואופציות מאפשר לחברה אחזקה מלאה בנכס איכותי מבלי להגדיל את התחייבויותיה. המגדל שנמסר לידינו בסוף חודש אוגוסט האחרון צפוי להתחיל להתאכלס במהלך החודשים הקרובים, ולאחרונה דיווחנו כי קבוצת אבנון בחרה לשכור שטח משרדים של כ-4,000 מ"ר במגדל. הסכם השכירות עם קבוצת אבנון הינו סנונית ראשונה לקראת השכרת ואכלוס מלוא הבניין. בימים

אלו אנו מנהלים מספר משאים ומתנים נוספים באשר לשכירות של שטחים במגדל שנבנה בסטנדרט גבוה ובמיקום מצוין, בסמוך לתחנת הרכבת החדשה".

אודות מניבים:
מניבים קרן הריט החדשה בע"מ הינה חברה להשקעה בנכסים מניבים (REIT) בישראל. החברה מנוהלת במתכונת המקובלת בקרנות ריט מבחינת הפעילות, השקיפות, היחסים הפיננסים, חלוקות דיבידנד, דמי הניהול והמחויבות כלפי המשקיעים בחברה. קבוצת הניהול של מניבים הינה מקצועית ואיכותית, בעלת מוניטין וניסיון בתחום הנדל"ן המניב לאורך שנים. החברה מקדמת השקעות בפרופיל סיכון נמוך יחסית. המשקיעים הבולטים בחברה הינם גופים מוסדיים מובילים: בנק הפועלים (פועלים שוקי הון), מיטב דש, קרן הפנסיה גלעד, הראל, כלל ביטוח, אנליסט בית השקעות, מנורה חברה לביטוח, פסגות קופות גמל, בנק איגוד וקרן קוליברי. אסטרטגיית ההשקעה של מניבים מבוססת על הניסיון, היכולת והמקצועיות של יזמיה וקבוצת הניהול, שהוקמה על ידם, ביצירה וניהול של פורטפוליו חדש ומגוון של נכסים מניבים, באיתור נכסים איכותיים בעלי פוטנציאל השבחה. מניית החברה נסחרת במדד SME 60 ומדד הנדל"ן.
יזמי החברה הינם: יו"ר - שרון שוופי, סגן יו"ר - איתי מל ומנכ"ל החברה - עופר אברם.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il