בהמשך לתוכנית הרכישות של בנק ישראל באג"ח הקונצרני - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות כלכלה

בהמשך לתוכנית הרכישות של בנק ישראל באג"ח הקונצרני


טל קדם מנכ"ל הראל פיננסים צילום יח"צ
הראל השיקה קרן מחקה חדשה: הראל Htf(00) אינדקס A שקלי ישראל (1) מס' קרן 5132030
הראל השיקה(1) קרן מחקה שעוקבת אחר מדד המורכב מאג"חים קונצרניים שקליים בריבית קבועה של חברות ישראליות בטווח דירוג של (A-) עד (A+). המדד כולל 86 סדרות אג"ח (2) בדירוג אשראי ממוצע של A ואינו כולל אג"ח של חברות זרות שהנפיקו בישראל, כדוגמת חברות נדל"ן אמריקאיות.

בנק ישראל הודיע בחודש יולי על תוכנית רכישות אג"ח קונצרני בהיקף של 15 מיליארד ₪ ולפי דיווח הבנק, נכון לסוף אוקטובר, הוא רכש 3.1 מיליארד שקל כאשר 2.2 מיליארד שקל נרכשו במהלך ספטמבר ואוקטובר. תנאי הסף, בין השאר, שקבע בנק ישראל לתוכנית: אג"ח של חברות ישראליות בלבד בדירוג A- ומעלה.

המחלקה הכלכלית של הראל פיננסים מציינת שבארה"ב ראינו ביצועים חזקים במדדי האג"ח הקונצרני מתחילת השנה והם עלו ביותר מ-7%, בעוד שבישראל מדדי האג"ח הקונצרני המרכזיים ירדו מתחילת 2020. אחת הסיבות המרכזיות לביצועים החזקים של האג''ח הקונצרניות בעולם היא תוכניות הרכישות של הבנקים המרכזיים ובמיוחד הפדרל ריזרב בארה"ב. המעורבות של בנק ישראל בשוק הקונצרני אמורה לתמוך בביצועי אגרות החוב של החברות הישראליות, סגירת הפערים מול העולם ומניעת תנודתיות חדה בשוק האג"ח(3).

00 - ללא חשיפה למניות ולמט"ח. (1) קרן חדשה, החל מ- 9.11.20. (2) נכון ל- 2.11.20, כל הנתונים אודות המדד נלקחו מאתר עורך indx.co.il המדד ובאחריותו. באתר ניתן לקבל פרטים מלאים אודות המדד ואת המתודולוגיה לחישוב המדד.חלק מהנתונים מוצגים לאחר רישום לאתר. הקרן הינה קרן מחקה, אין התחייבות של מנהל הקרן להשיג תוצאות הדומות למדד. (3) להערכת מנהל הקרן. אין באמור התחייבות להשגת תשואה כלשהי. באתר ניתן לקבל פרטים מלאים אודות המדד ואת המתודולוגיה לחישוב המדד. פרסום זה אינו מהווה הצעה לרכישת יחידות השתתפות בקרן. הרכישה תיעשה רק על פי התשקיפים שבתוקף והדיווחים המידיים. המידע הנ"ל אינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות ו/או מס המתחשב בנתונים ובצרכים של כל משקיע. הפרסום אינו מהווה תיאור ממצה של כל הוראות המיסוי.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il