הבעת אמון של השוק המוסדי בקבוצת חג'ג': ביקושים של מעל 85 מיליון שקל בהנפקת אג״ח בשלב המוסדי - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

הבעת אמון של השוק המוסדי בקבוצת חג'ג': ביקושים של מעל 85 מיליון שקל בהנפקת אג״ח בשלב המוסדי


האחים חגג
החברה נענתה לביקושים בהיקף של 76 מיליון שקל. הגיוס התבצע בעת תקופה מאתגרת בבורסה בתל אביב, בזמן שחברות רבות נתקלות בקשיים וחלקן אף נאלצות לבטל הנפקות
קבוצת חג'ג' בשליטת האחים צחי ועידו חג'ג' רושמת הישג עם הנפקת אג"ח שרשמה ביקושים בהיקף של כ- 85 מיליון ש"ח. החברה נענתה לביקושים של כ- 76 מיליון שקל בשלב המוסדי של הנפקת אג"ח מסדרה ח', נושאת ריבית של 6.2 אחוז עם מח"מ של כ- 4 שנים. בהנפקה השתתפו גופים מוסדיים מהמובילים בישראל.

בשבועיים האחרונים התבצע רוד שואו של שני האחים, צחי ועידו חג'ג', לקראת ההנפקה. הגיוס התבצע בעת תקופה מאתגרת בבורסה בתל אביב, בזמן שחברות רבות נתקלות בקשיים וחלקן אף נאלצות לבטל הנפקות. את הגיוס הובילה דיסקונט קפיטל חיתום.

מקבוצת חג'ג' נמסר: הגיוס נועד לשרת את המשך פיתוח העסקי של החברה ואת איתנותה הפיננסית. הגיוס המוצלח מהווה הבעת אמון של הגופים המוסדיים בפעילות החברה ובתוצאות פעילותיה. החברה מציגה לאורך תקופה ארוכה תוצאות פעילות מצוינות, הכולל פורטפוליו של פרויקטי נדל"ן מהמובילים בישראל, וההון העצמי עומד על כ-420 מיליון ₪."

קבוצת חג'ג' נחשבת כיום לאחת מחברות הנדל"ן הפעילות בישראל. שווי החברה עלה מתחילת השנה ב-14 אחוזים לכ-465 מיליון שקלים, ורווחי החברה ברבעון האחרון עמדו על כ-72 מיליון שקלים.
בימים אלה תחל החברה בשיווק מתחם גדול ברחוב סלמה בדרום תל אביב הכולל שני מגדלים ושני בניינים למגורים ולמסחר.

החברה הקימה בין השאר את "מגדלי הארבעה" – מגדלי המשרדים המפוארים בתל אביב, ומקימה את מגדל היוקרה H אינפיניטי – מגדל בן 50 קומות שייבנה בפינת הרחובות ארלוזורוב-אבן גבירול בתל אביב, מגדל של 40 קומות בפינת רחובות שד"ל רוטשילד, רחוב שלם כמעט בצפון תל אביב (איינשטיין), שני מגדלים בני 25 קומות בשכונת כוכב צפון בצפון ת"א, מלון יוקרה במרינה בהרצליה ועוד פרויקטים רבים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il