סיכום: תשואות תעשיית קרנות הנאמנות בחודש יוני ומתחילת השנה* - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

סיכום: תשואות תעשיית קרנות הנאמנות בחודש יוני ומתחילת השנה*


מיטב דש
תעשיית קרנות הנאמנות השיגה בחודש יוני תשואה שלילית ממוצעת של 0.1%. התשואה מתחילת השנה מגיעה ל-0.25%-
תשואות קרנות הנאמנות ביוני 2018

• הקרן שרשמה את התשואה החודשית הגבוהה ביותר בחודש יוני היא הקרן Indxx USA E-Commerce 4D" MTF", שעלתה ב-8.25%.
• מנגד, הקרן שהשיגה למשקיעים את התשואה הגרועה ביותר היא: "מגדל B6 גרמניה כפליים מגודרת מט"ח - קרן ממונפת" לאחר שירדה ב-7.74%.

קבוצת הקרנות המתמחות במניות בישראל סיכמה את החודש עם תשואה שלילית של 1% בהובלת קרנות מניות ת"א 90 שירדו ב-1.85%. לעומת זאת, קרנות שמתמחות במניות בחו"ל רשמו תשואה חיובית בשיעור משוקלל של 0.5% תודות לפיחות השקל מול הדולר.

קרנות אג"ח כללי השיגו בסיכום חודשי תשואה שלילית ממוצעת של 0.1%. אלו שבחרו "לא לקחת סיכון" ולא להיחשף למניות כלל, השיגו תשואה שלילית קלה המסתכמת ב- 0.05%. אלה שבחרו להשקיע בקרנות אג"ח כללי עם חשיפה של עד 30% מניות רשמו את התשואה השלילית הממוצעת הגבוהה ביותר: 0.2%.

קרנות אג"ח קונצרני נותרו החודש ללא שינוי. קרנות ה-HIGH YIELD, בעלות סיכון מוגבר יותר למשקיעים, השיגו ביוני תשואה שלילית של 0.1%.

אגרות החוב הממשלתיות מסכמות את יוני בירידות שערים. מדד אג"ח ממשלתי כללי רשם תשואה שלילית של 0.6%, קרנות אג"ח מדינה סיכמו את החודש עם תשואה שלילית של 0.15%.

קרנות אג"ח חו"ל רשמו החודש תשואה חיובית נאה הנאמדת בכ-1.15%, על רקע התחזקות הדולר מול השקל ומול שאר המטבעות בעולם.

תשואות קרנות הנאמנות בחצי הראשון של השנה (ינואר – יוני 2018)

קרנות המתמחות במניות בישראל רשמו מתחילת השנה תשואה שלילית ממוצעת של כ-2.6% הקרנות שבלטו לרעה בתשואות מתחילת השנה הן קרנות מניות נדל"ן וקרנות מניות ת"א יתר שירדו ב-3.9% וב-5% בהתאמה.

קרנות המתמחות במניות בחו"ל רשמו מתחילת השנה תשואה חיובית הנאמדת ב-4.1%. הקרנות שבלטו לחיוב הן קרנות ארה"ב חשופות מט"ח שעלו בממוצע מתחילת השנה ב-7.15%, קרנות ארה"ב מוגנות מט"ח שהשיגו למשקיעים תשואה חיובית של כ-6.4%. לעומת זאת, הקרנות שבלטו לרעה - קרנות אירופה מוגנות מט"ח עם תשואה שלילית של כ-4%.

קרנות אג"ח כללי רשמו מתחילת השנה תשואה שלילית של 0.8%. קרנות אג"ח כללי ללא חשיפה למניות השיגו למשקיעים תשואה שלילית הנאמדת ב-1%. קרנות עם חשיפה של עד 10% למניות רשמו תשואה שלילית של 0.7%, קרנות שחשופות עד 20% למניות: 0.9%-, וקרנות עד 30% חשיפה מנייתית השיגו 0.7%-.

קרנות הנאמנות הקונצרניות ללא מניות ירדו מתחילת השנה בכ-0.85% בממוצע, וקרנות אג"ח קונצרני ברמת סיכון גבוהה רשמו תשואה שלילית גבוהה יותר של 1.35%. מדד הבנצ'מארק – מדד אג"ח קונצרני כללי ירד ב-0.5%.

• מתחילת השנה קרנות אג"ח מדינה רשמו תשואה שלילית הנאמדת ב-0.45%.

טבלת 10 הקרנות הטובות ביותר ביוני 2018 מורכבת מקרנות אגרסיביות על הדולר ומקרנות מניות בחו"ל, ב"נישות" שונות, רבות מהן קרנות מחקות.

טבלת 10 הקרנות הגרועות ביותר ביוני 2018 מורכבת בעיקרה מקרנות מניות בארץ המתמחות בהשקעה על סקטור האנרגיה, ומקרנות מחקות בחו"ל המשקיעות באירופה ובשווקים מתעוררים.

טבלת 10 הקרנות הטובות ביותר מאז תחילת השנה מורכבת בעיקרה מקרנות מחקות בחו"ל המשקיעות באירופה ובשווקים מתעוררים ומקרנות מניות בארץ המתמחות בהשקעה על מדד היתר .

טבלת 10 הקרנות הגרועות ביותר מתחילת השנה מורכבת מקרנות אגרסיביות על מדד ת"א 35 ות"א 125, ומקרנות מניות בארץ המתמחות בהשקעה על סקטור הנדל"ן.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il