מידרוג מורידה את דירוג אג"ח שהנפיקה אינטרנט זהב מדירוג A3.il לדירוג Baa1.il - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

מידרוג מורידה את דירוג אג"ח שהנפיקה אינטרנט זהב מדירוג A3.il לדירוג Baa1.il


מידרוג לוגו
מותירה את הדירוג תחת בחינה (Credit Review) עם השלכות שליליות

שיקולים עיקריים לדירוג החברה

הורדת דירוג אגרות החוב נובעת בשל היחלשות הגמישות הפיננסית של החברה לאור הירידה בשווי השוק של אחזקות החברה (64.8%) במניות בי קומיוניקיישנס בע"מ ("ביקום" או "החברה הבת", A1.il אופק שלילי), בעלת השליטה בבזק החברה הישראלית לתקשורת בע"מ ("בזק", Aa2.il באופק יציב) וכפועל יוצא עלייה חדה בשיעור המינוף של האחזקה לעבר טווח של 70%-75%, אשר אינו הולם את הדירוג הקודם, כאשר רמת המינוף צפויה להוסיף ולהיות תנודתית.


להערכת מידרוג רמת המינוף הנוכחית מכבידה על גמישותה הפיננסית של החברה בין היתר בשל כך שהיא מגבילה את נגישותה למחזור התחייבויותיה וברקע רמת נזילות שאינה מספקת. יתרות הנזילות במאזנה של אינטרנט זהב (כ-195 מיליון ₪ ליום 31.12.2017) הכוללות בעיקר תיק ניירות ערך סחיר, תומכות בשירות החוב של החברה בארבעת הרבעונים הקרובים אולם מידרוג מעריכה כי על מנת לשמור כרית נזילות (בהיקף גבוה מ- 100 מיליון ₪) נדרשת החברה למקורות חיצוניים כבר בטווח הקצר.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il