טבע מודיעה על השקת משאף התרסיס QVAR® RediHaler™ (Beclomethasone Dipropionate HFA) - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

טבע מודיעה על השקת משאף התרסיס QVAR® RediHaler™ (Beclomethasone Dipropionate HFA)


טבע
משאף תרסיס הקורטיקוסטרואיד הראשון והיחיד בארה"ב המופעל באמצעות נשימה המתוכנן לעזור בביטול הצורך בתיאום בין תנועת היד לנשימה במהלך הפעלת המשאף
טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE ו-TASE: TEVA) הודיעה היום כי משאף התרסיס QVAR® RediHaler™ (beclomethasone dipropionate HFA), הינו זמין למטופלים בארה"ב באמצעות מרשם בשתי דרגות חוזק, 40 מק"ג ו-80 מק"ג. QVAR® RediHaler™ הינו משאף תרסיס הקורטיקוסטרואיד הראשון והיחיד בארה"ב המופעל באמצעות נשימה לטיפול תחזוקתי באסטמה כטיפול מונע למטופלים מגיל 4 ומעלה. הוא לא מותווה להקלה על ברונכוספזם חריפה.

"כשמדובר בטיפול באסטמה, טכניקת משאף נכונה נותרה נושא קריטי עבור מטופלים. למעשה, קרוב ל -68% מהחולים לא משתמשים במשאפי המינון שלהם (MDI) מספיק טוב כדי להפיק תועלת מהתרופות שנרשמו1, מה שמוביל לסימפטומים של אסטמה בלתי נשלטת2", אומר ד"ר וורנר וו. קאר, Associate Medical Director of Southern California Research at Allergy and Asthma Associates of Southern California Medical Group. "כרופא, זה לעתים קרובות אתגר לדעת אם המטופלים שלי משתמשים במשאפים שלהם כראוי לאחר שהם עוזבים את המשרד. זה מרגיע לראות טכנולוגיות מכשירים חדשות באות לשוק, כגון QVAR® RediHaler™, מכשיר המעוצב כדי לבטל את הצורך בתיאום יד-נשימה".

QVAR® RediHaler™ שונה ממשאפים רגילים עם מינון מדוד (MDI) משום שהוא מספק את התרופה דרך משאף המופעל באמצעות הנשימה, ועל ידי כך מבטל את הצורך בתיאום בין תנועת היד לנשימה במהלך שאיפת האוויר. QVAR® RediHaler™ מעניק לחולים את אותו מרכיב תרופתי הקיים במשאף התרסיס QVAR® (beclomethasone dipropionate HFA), אך משתמש בטכנולוגיה החדשנית של משאפים המופעלים בנשימה. בנוסף, QVAR® RediHaler™ תוכנן להיות מוכן לשימוש מיידי, ללא צורך בניעור או בהכנת התכשיר לפני הלקיחה. מאחר וצורת מתן התרופה היא נשימתית, אין להשתמש במשאף זה עם "ספייסר" או עם מיכל המתחבר למשאף.

" QVAR® הינה אפשרות לטיפול באסטמה כבר למעלה מעשור, ולכן אנו נרגשים מהטכנולוגיה החדשה שלQVAR® RediHaler™, העונה באופן ישיר על צורך ללא מענה בתחום ניהול האסטמה", אמר ברנדן או'גריידי, סמנכ"ל בכיר, מנהל החטיבה המסחרית בצפון אמריקה בטבע. "על ידי מיזוג הטכנולוגיה שלנו למשאפים מופעלי נשימה עם תרופות אסטמה, אנו מקווים לשרת טוב יותר את הצרכים של קהילת הנשימה ומצפים לראות את אימוץ QVAR® RediHaler™ בחודשים הקרובים".

עם ההשקה של QVAR® RediHaler™, טבע מפסיקה את המכירות של QVAR® שהיה זמין קודם לכן. מטופלים עם מרשם קיים של QVAR® ו/או המטפלים שלהם מעודדים לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות על האופן שבו אפשרות טיפול חדשה זו עשויה להשפיע על תכנית הטיפול שלהם ולגבי כיצד להשיג ולהשתמש ב- QVAR® RediHaler™, אם ירצו בכך. QVAR® RediHaler™ יתומחר באופן שווה ל- QVAR®.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il