חברת Fluence– המפעל בסין החל בייצור מודולים של MABR - טלנירי










TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

חברת Fluence– המפעל בסין החל בייצור מודולים של MABR


Fluence
בכוונת החברה להגביר את קצב הייצור של המפעל בחודשים הקרובים כדי לעמוד בביקוש הגובר מהשוק הסיני

פלואנס (Fluence Corporation) (ASX:FLC) חברה מובילה בפתרונות לטיפול במים ובשפכים, הודיעה כי מפעל החברה בסין ייצר בהצלחה את מודול הראשון של ה-MABR. חלק מהייצור במפעל החדש מוקדש בלעדית להרכבת מודולים MABR בתוך מכולה על מנת לספק יחידות מוכללות Containerized Smart Packaged MABR - CMABR . היחידות הללו יאפשרו תהליך מהיר יותר של תקנה והטמעה באתר הלקוח ובכך הכרה מהירה בהכנסות. החברה מצפה לשלח את יחידות ה- MABR החכמות הללו לטיפול בשפכים באזורים הכפריים בסין, וכן בשווקים אחרים ברחבי העולם.


בכוונת החברה להגביר את קצב הייצור של המפעל בחודשים הקרובים כדי לעמוד בביקוש הגובר מהשוק הסיני. כושר הייצור המתוכנן של המפעל בסין הוא כ-7,500 מודולים של MABR בשנה המשקף שווי כספי של 75 מיליון דולר (100 מיליון דולר אוסטרלי) במכירות שנתיות פוטנציאליות. במידת הצורך ניתן יהיה להוסיף קו ייצור נוסף בהשקעה כספית נמוכה ובכך להגדיל את התפוקה ולעמוד בדרישות השוק. היחידה המוכללת הראשונה שיוצרה במפעל כוללת 3 מודולים MABR.


הנרי שרבה, מנכ"ל פלואנס אומר: "הצלחת הייצור של המודולים של ה-MABR מסמנת עוד אבן דרך עבורנו. כצפוי, אנחנו עומדים בתוכנית שלנו לספק מערכות יעילות כדי לעמוד בביקוש העתידי להן בסין וברחבי העולם. אנו מאמינים כי היכולת לעמוד בביקוש באמצעות הייצור המקומי נותן לנו יתרון משמעותי על פני המתחרים, שכן יש לנו יתרון בעלויות נמוכות ובאספקה מהירה של ההזמנות. אנו צופים להגברת כושר הייצור על מנת להמשיך לענות על הביקוש הגובר בשוק ".


אודות Fluence
חברת פלואנס הינה מובילה עולמית באספקת פתרונות מהירים מבוזרים וארוזים לטיפול במים ובשפכים הפועלת בשוק שהיקפו כ-17 מיליארד דולר ללא השוק הכפרי בסין. פלואנס פועלת כיום בכ-70 מדינות ברחבי העולם ומעסיקה מעל ל-300 עובדים מקצועיים מיומנים. החברה מציעה מגוון שירותים משלב ההערכה המוקדם דרך תכנון ומתן תמיכה שוטפת ואופטימיזציה של נכסי מים נוספים. פעילות הליבה של החברה היא בצפון אמריקה, דרום אמריקה, המזרח התיכון ואירופה תוך מיקוד בהרחבת הפעילות לשוק הטיפול המים במרחב הכפרי בסין.



טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il