נתנאל גרופ השלימה רכישת מלוא הזכויות בקרקע בחולון בשווי כולל של 96 מיליון שקל - טלניריTLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

נתנאל גרופ השלימה רכישת מלוא הזכויות בקרקע בחולון בשווי כולל של 96 מיליון שקל


נתנאל
החברה תקים מגדל מגורים הכולל 88 יחידות דיור הצפוי להניב לנתנאל רווח גולמי של עשרות מיליוני שקלים
חברת נתנאל גרופ העוסקת בייזום תכנון והקמת פרויקטים למגורים ומסחר בישראל, מדווחת היום על השלמת רכישת מלוא הזכויות בקרקע בחולון ברחוב היינץ כהן (במתחם ח-501), הצמוד לפרויקט קיים "נתנאל בשדרה". קודם לעסקה, נתנאל גרופ החזיקה בכ-40% מהזכויות בקרקע, והתקשרה בעסקאות קומבינציה על חלק נוסף מהדירות בפרויקט. במכרז שנערך אתמול במסגרת הליך 'פירוק שיתוף' בין יתר בעלי הקרקע, גברה נתנאל גרופ על מספר הצעות מתחרות, והיא תרכוש כעת את מלוא הזכויות בקרקע. עסקה זו משקפת מחיר של 1.09 מיליון שקל ליחידת דיור, ובשווי כולל של כ-96 מיליון שקל.

הקרקע ברחוב היינץ כהן היא עתודת הקרקע האחרונה במתחם ח'-501 ועם השלמת רכישת מלוא הזכויות בקרקע, תקדם נתנאל את הפרויקט, הכולל בניין מגורים ובו 88 יחידות דיור. בכוונת נתנאל לשווק בפרויקט זה דירות של 4 ו-5 חדרים, בגודל ממוצע של 130 מ"ר לדירה. בהתחשב בהיקף ההשקעה של נתנאל בפרויקט, הרווח הגולמי הצפוי ממכירת הדירות נאמד בעשרות מיליוני שקלים.

מתחם ח-501 ממוקם בלב העיר חולון, סמוך לקניון חולון, מוזיאון העיצוב ומכללת HIT. נתנאל גרופ בנתה במתחם זה מספר פרויקטים הכוללים מאות יחידות דיור וכן מרכז מסחרי בשטח 4,000 מ"ר, שבנייתו מסתיימת בימים אלה והוא צפוי להניב הכנסה שנתית משוערת של כ-10 מיליון שקל.

רכישת קרקע זו מגיעה לאחר שבמהלך חודש יוני גייסה נתנאל גרופ כ-73 מיליון שקל בהנפקת סדרת אג"ח חדשה (סדרה ט'), בריבית של 4.85% לתקופה ממוצעת של כ-4.2 שנים. גיוס החוב נעשה לאחר שבחודש מאי המירו גופים מוסדיים, לרבות בעלי העניין אלטשולר שחם וילין לפידות, 50 מיליון שקל מאג"ח סדרה 3 למניות החברה. בעקבות המרה זו גדל משמעותית ההון העצמי של החברה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  [email protected]