טבע משיקה את AirDuo™ RespiClick® ואת הגרסה הגנרית המאושרת שלו, שני משאפים המכילים - טלניריTLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

טבע משיקה את AirDuo™ RespiClick® ואת הגרסה הגנרית המאושרת שלו, שני משאפים המכילים


לוגו טבע
המשאף הראשון והיחיד הגנרי מסוגFluticasone Propionate ו- Salmeterol (ICS/LABA) בארה"ב

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE ו-TASE: TEVA) הודיעה היום על השקה בו זמנית של AirDuoTM RespiClick® (אבקה לשאיפה fluticasone propionate ו-salmeterol) והגרסה הגנרית המאושרת שלו, לטיפול במטופלי אסטמה מגיל 12 ומעלה אשר הטיפול שלהם אינו נשלט באמצעות קורטיקו-סטרואיד נשאף (ICS) או שחומרת מחלתם מכתיבה באופן ברור שימוש ב קורטיקו-סטרואיד בטא2-אדרנרגי ארוך-טווח (LABA).

AirDuoTM RespiClick® והגרסה הגנרית המאושרת שלו הוא מוצר המבוסס על מינון קבוע משולב, המכיל את ICS ו-LABA, אותם רכיבים פעילים שקיימים ב-Advair®. הגרסה הגנרית המאושרת מוכרת כאבקה לשאיפה fluticasone propionate ו-salmeterol (משאף אבקה יבשה רב-מינון ). טבע משיקה את שני המוצרים בו זמנית במטרה לענות לביקוש לאפשרויות טיפול ברות השגה בארה"ב. טבע צופה כי מכירות הגרסה הגנרית המאושרת יהוו את מרבית המכירות של שני המוצרים.

"באמצעות השקת AirDuoTM RespiClick® והגרסה הגנרית המאושרת שלו, אנו שואפים לענות על צרכי המטופלים, נותני שירותי הבריאות והמבטחים בארה"ב, המבקשים להגדיל את הגישה לטכנולוגיית משאפי אסטמה בעלות נמוכה, ובאותה עת לאפשר לטבע להתחרות בהצלחה בשוק המאוד תחרותי של משאפים משולבים לטיפול באסטמה," אמר ד"ר רוב קורמנס, נשיא ומנכ"ל תחום התרופות הייחודיות הגלובלי של טבע. "השקה חשובה זו מביאה לא רק את המוצר הראשון מסוג ICS/LABA לארה"ב, אלא מצביעה גם על המשך הרחבת הפורטפוליו של משפחת משאפי RespiClick®, הכוללים כעת משאפים המופעלים באמצעות נשימה הן כטיפול תחזוקתי והן כאמצעי הצלה".

AirDuo™ RespiClick® אושר על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) בינואר 2017 בשלושה מינונים: 55/14 מק"ג, 113/14 מק"ג ו-232/14 מק"ג, הניתנים באמצעות שאיפה אחת פעמיים ביום. AirDuo™ RespiClick® מכיל תרופה הניתנת באמצעות RespiClick® של טבע, משאף אבקה יבשה רב-מינון (MDPI) אשר ניתן לשימוש בשילוב עם תרופות מאושרות אחרות מתוך פורטפוליו המוצרים הנשימתיים של טבע.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il