אינראקטיב עומדת בציפיות, צומחת במעל 150% ומשתלבת פעם נוספת בדירוג הצומחות של דלויט - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

אינראקטיב עומדת בציפיות, צומחת במעל 150% ומשתלבת פעם נוספת בדירוג הצומחות של דלויט


זיו אלול מנכל אינראקטיב
חברת אינראקטיב שנרכשה השנה ע"י חברת RNTS Media בסך של 86 מיליון דולר, נכנסה זו שנה שנייה ברציפות לדירוג השנתי של החברות הצומחות של דלויט

חברת אינראקטיב שנרכשה השנה ע"י חברת RNTS Media בסך של 86 מיליון דולר, נכנסה זו שנה שנייה ברציפות לדירוג השנתי של החברות הצומחות של דלויט. אינראקטיב טיפסה למקום ה-18 בדירוג החברות הצומחות של דלויט, לאחר שבשנת 2015 דורגה במקום ה-25 ואף התברגה ברשימה החברות הצומחות ביותר באירופה, המזרח התיכון ואפריקה הכוללת 500 חברות. כידוע, אינראקטיב פועלת באחד התחומים הצומחים והמתפתחים בעולם בכלל ובתעשיית הפרסום בפרט וזאת באמצעות פיתוח טכנולוגיות לפרסום במובייל והפעלת בורסה למסחר בשטחי פרסום ופרסומות.

למרות הרכישה אינראקטיב ממשיכה לקיים את פעילותה העסקית בצורה אוטונמית מישראל ובאמצעות סניפיה הפרוסים בניו יורק, סן פרנסיסקו, לונדון ובייג'ינג. בשנת 2016 אף הגדילה את מצבת כח האדם שלה מכ-70 עובדים למעל 100 עובדים כיום.

בשנת 2015 הציגה אינראקטיב ריווחיות תוך הגדלת הכנסות הברוטו שלה ב-110% לכ-43 מיליון דולר. בשנת 2016 שטרם הסתיימה ואינה כוללת את הרבעון הרביעי, החזק משמעותית מהרבעונים האחרים, כבר מציגה החברה צמיחה של מעל 150% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.

זיו אלול, מנכ"ל אינראקטיב: "בשנה שעברה ההשתלבות בדירוג היתה חשובה עבורנו בגלל הסיבות המובנות שהובילו לאקזיט. להשתלב בדירוג של גוף עסקי מוביל כמו דלויט, פעם שניה ברציפות, אומר לא רק שאנחנו פועלים נכון אלא שאנחנו גם מממשים את תוצאות הפוטנציאל שראתה בנו RNTS Media. אנחנו פועלים בשוק מאוד תחרותי שמתפתח בקצב מהיר ושילוב הכוחות שלנו עם RNTS הוא עוצמתי במיוחד כך שאני בהחלט צופה לנו שנה נוספת של צמיחה והתפתחות עסקית ופיננסית בהתאם ליעדים הברורים שיש לנו".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il