הופעת בכורה של אנדרסן גלובל בסיירה ליאונה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> חדשות שוק ההון

הופעת בכורה של אנדרסן גלובל בסיירה ליאונה


אנדרסן
ממשיכה את פעילות ההתרחבות שלה באפריקה

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה במערב אפריקה על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין מפריטאון Fornah-Sesay, Cummings, Showers & Co. (להלן נקראת FCS Legal) בסיירה ליאונה, ומוסיפה עומק לפלטפורמה הגלובלית שלה ביבשת.

FCS Legal מייעצת ללקוחות יותר מ-15 שנה בניהולו של השותף מנהל המשרד ג'יימס פורנה-ססיי ועם יותר מעשרה משפטנים מקצועיים. החברה מספקת שירותים משפטיים למוסדות תאגידיים וליחידים בתחומים של בנקאות ופיננסים, בנייה והנדסה, מסחר ותאגידים, אנרגיה, סביבה, תרופות, נפט וגז, נדלן, מיסים ותקשורת.

"אנחנו מתגאים בכך שאנחנו נותנים עדיפות גבוהה לצורכי הלקוחות שלנו וגם שומרים על קשרי עבודה מצוינים עם שחקני מפתח במגזר הציבורי, הפרטי והמשפטי בסיירה ליאונה", אמר ג'יימס. "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל יאפשר לנו להרחיב את ההגעה הגלובלית שלנו ולשרת טוב יותר את הלקוחות שלנו על ידי כך שנביא להם את המשאבים של חברה גלובלית באופן חלק".

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן, הוסיף: "FCS Legal היא אחת מחברות עורכי הדין הכי גדולות ומהירות צמיחה בשוק. היה ברור מייד שיש להם להט לספק ללקוחות שלהם שירותים הטובים מסוגם, תוך מתן עדיפות למחויבות שלהם לאחריות ושקיפות".


Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-5,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-167 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il