חברת הדירוגS&P מעלות, העלתה את דירוג בנק דיסקונט, לראשונה בתולדותיו, ל-AAA בזכות השיפור המתמשך בתוצאותיו - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

חברת הדירוגS&P מעלות, העלתה את דירוג בנק דיסקונט, לראשונה בתולדותיו, ל-AAA בזכות השיפור המתמשך בתוצאותיו


דיסקונט
אופק הדירוג הבינלאומי של דיסקונט הועלה לאופק חיובי

לראשונה בתולדות בנק דיסקונט, חברת דירוג S&P ומעלות, העלתה את הדירוג המקומי של הבנק ושל חברת הבת שלו, מרכנתיל דיסקונט, ל-AAA, באופק יציב. כמו כן, העלתה החברה את אופק הדירוג הבינלאומי של הבנק ושל חברת הבת שלו IDB ניו יורק, העומד על +BBB, לאופק חיובי.


העלאת הדירוג נתמכת בהערכה של S&P ומעלות, כי חל שיפור ברווחיות וביעילות של הבנק, אשר יחד עם התמתנות בקצבי הצמיחה של תיק האשראי, ימשיכו להשפיע לטובה על בסיס ההון של הבנק.


כמו כן נתמכה העלאת הדירוג בשיפור בסביבה העסקית בה פועלים הבנקים הישראליים, אשר תומכת בביצועיהם הפיננסיים. לפיS&P ומעלות, ניכרת התחזקות כוללת של ענף הבנקאות המאופיין באיכות נכסים גבוהה ותיק אשראי מאוזן.


בדו"ח הדירוג נכתב בין השאר: "העלאת הדירוג של בנק דיסקונט משקפת את הערכתינו לירידה בסיכונים הכלכליים שהבנקים הישראליים עומדים בפניהם ואת השיפור ביעילות וברווחיות הבנק.


תחזית הדירוג המקומית היציבה של בנק דיסקונט משקפת את ציפיותינו לשיפור הדרגתי ברווחיות הבנק ב-24 החודשים הבאים הנתמכת בסביבה הכלכלית החיובית. במהלך תקופה זו אנו צופים שהבנק ימשיך לעמוד ביעדים האסטרטגיים שהציב לעצמו".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il