האנליסט שגילה לראשונה את פרולור של שי נוביק הוא הראשון לסקר את חברת אנלייבקס: - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > מחשבים וטכנולוגיה

האנליסט שגילה לראשונה את פרולור של שי נוביק הוא הראשון לסקר את חברת אנלייבקס:


אנלייבקס
אנלייבקס זוכה לסיקור ראשון בארה"ב במחיר יעד של 20 דולר למניה
האנליסט רג'וראם סילווראדו:
"הניסויים הקליניים הפיבוטאלים הנדרשים בשתי ההתוויות GvHD וספסיס מצריכות גיוס של 100-200 מטופלים בלבד, דבר שהופך אותם לזולים יחסית. אנו מעריכים כי אנלייבקס עשויה להשיק מסחרית את ה-Allocetra ב-GvHD ב-2023 ולטיפול בספסיס ב-2024"

חברת אנלייבקס תרפיוטיקס בע"מ, חברת אימונותרפיה ישראלית בהובלת היזם שי נוביק הנמצאת בשלב הניסויים הקליניים ונסחרת בתל אביב ובבורסת הנאסד"ק, זוכה להמלצת קנייה מבנק ההשקעות האמריקאי H.C.WAINWRIGHT במחיר יעד של 20 דולר, הגבוה ב-130% ממחיר השוק. אנליסט H.C.WAINWRIGHT, רג'וראם סילווראדו (Raghuram Selvaraju), שחתום על ההמלצה לחברת אנלייבקס היה האנליסט הראשון שגילה את פרולור, חברת הביוטק הקודמת אותה הוביל שי נוביק להנפקה ולאקזיט מרשים כשנמכרה לאופקו תמורת 480 מיליון דולר.

אנלייבקס מפתחת תרופות אימונותרפיות חדשניות ובעלות מנגנוני פעולה ייחודים לטיפול במחלות מסכנות חיים כולל ספסיס, GvHD וגידולים מוצקים והיא צפויה להיכנס לניסוי קליני שלב II-III ולניסוי קליני שלב II בהתוויות בעלות פוטנציאל שוק משמעותי. אנלייבקס השלימה עד היום בהצלחה מחקר קליני שלב IIa למניעת GvHD באוכלוסיית תורמים מותאמת. בנוסף, החברה דיווחה על עדכון מהניסוי שלב Ib במחקר הקליני בספסיס אשר הראה בשישה חולים ראשונים פרופיל בטיחות חיובי והשלימה את הגיוס כל החולים לניסוי. שלב II/III במחקר הקליני למניעת סיבוכים לאחר השתלות מח עצם צפוי להתחיל במחצית הראשונה של 2020.

"הניסויים הקליניים הפיבוטאלים הנדרשים בשתי ההתוויות GvHD וספסיס מצריכות גיוס של 100-200 מטופלים בלבד, דבר שהופך אותם לזולים יחסית עד השלמתם. אנו מאמינים שאנלייבקס עשויה למסחר את השימוש ב-Allocetra בסרטן ובכך למנף את כוחו של שותף אפשרי, לו כבר קיימת נוכחות בתחום הטיפול האימונותרפי בסרטן", כותב סילווראדו. ב- H.C.WAINWRIGHT מציינים כי פוטנציאל השוק בשתי ההתוויות הרפואיות בהן פועלת אנלייבקס גבוה: בשוק ה-GvHD נאמד בכ-4 מיליארד דולר בשנה ובשוק הטיפול בספסיס נאמד ב-30 מיליארד דולר. "אנו מעריכים כי אנלייבקס עשויה להשיק מסחרית את ה-Allocetra ב-GvHD ב-2023 ולטיפול בספסיס ב-2024 וכי היקף המכירות המקסימאלי עשוי להגיע לכדי 140 מיליון דולר ב-2030 בטיפול ב-GvHD ועד 870 מיליון דולר ב-2031 בטיפול בחולי ספסיס", נכתב בסקירה.

באשר למניה, סילווארדו מציין כי "אנו בדעה כי לחץ נוסף על המניה בדומה לזה שאפיין את המניה ברבעון השלישי של 2019 אינו צפוי שוב.
לאנלייבקס מזומנים בקופה למימון כל פעילותה עד תחילת 2021.

אודות אנלייבקס:
אנלייבקס היא חברת אימונותרפיה בשלב הניסויים הקליניים המפתחת מספר תרופות אלוגנאיות להשבת איזון למערכת חיסונית שיצאה מכלל שליטה – איזון שהינו קריטי לטיפול בבעיות חיסוניות ודלקתיות מסכנות חיים הכרוכות בשחרור יתר של ציטוקינים (Cytokine Release Syndrome). אנלייבקס מפתחת טיפול אימונותרפי חדשני בעל מנגנון פעולה ייחודי המתמקד בהתוויות קליניות המוגדרות כמסכנות חיים, צורך רפואי ללא מענה, כגון מניעת או טיפול בסיבוכים הקשורים בהשתלות מח עצם, ספסיס – גורם התמותה השלישי בארה"ב לאחר מחלות לב וסרטן – והוא יעיל גם בטיפול בגידולים מוצקים באמצעות immune checkpoint reprogramming, תוך שיפור יעילות טיפוליי CAR-T, TCR וטיפולים נוספים נגד סרטן.
אתר החברה: http://www.enlivex.com


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il