TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

גידול של כמעט פי 3 בגניבת רכבים חדשים מודל 2023

מערכת טלנירי | 28/9, 20:19
פוינטר מסכמת את רבעון 3 בגניבות רכב בישראל

אינטל וטאואר מודיעות על הסכם חדש להרחבת כושר ייצור

מערכת טלנירי | 5/9, 21:04
טאואר תרחיב את כושר הייצור שלה בטכנולוגיית 300 מ"מ באמצעות רכישת מכונות שיותקנו במפעל אינטל בניו מקסיקו, כמענה לביקושים גדלים של לקוחות החברה
> > מחשבים וטכנולוגיה

טבע משלימה תיקונים להסכמי ההלוואה הבנקאיים שלה


טבע
התיקונים כוללים תנאים נוספים כגון, התחייבות של טבע לא לחלק דיבידנדים לבעלי מניות רגילות כל עוד היחס הפיננסי של ההתניות (חוב נטו ל- EBITDA) עולה על 4.75 פעמים
טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE ו-TASE: TEVA) הודיעה היום על תיקונים להסכמי הלוואה בנקאיים בדולר אמריקאי וביין יפני והסכם מסגרת האשראי המתחדשת. שינויים אלה מאפשרים לטבע גמישות פיננסית רבה יותר בעמידה ביחסי המינוף הפיננסי הקבועים בהתניות הפיננסיות שבהסכמים אלה.
יחסי המינוף המתוקנים (חוב נטו ל-EBITDA) הקבועים בהתניות הפיננסיות להם התחייבה החברה בהסדרי האשראי הבנקאי, יאפשרו יחסי מינוף מקסימליים שיעלו בהדרגה עד 5.9 פעמים, עד וכולל 31 בדצמבר 2018, ויפחתו בהדרגה לכדי 3.5 פעמים עד 31 בדצמבר 2021.

מייקל מקללן, סמנכ"ל הכספים של טבע, ציין, "אנו שמחים לקבל את תמיכתם המתמשכת של הבנקים המלווים ומעריכים את אמונם בטבע בכלל, ובתכנית הרה-ארגון המקיפה שלנו בפרט. התיקון הנ"ל להתניות הפיננסיות הוא חלק מתכניתנו הכוללת להשגת גמישות במסגרות האשראי שלנו ובניהול מבנה ההון של החברה."

נכון ליום 31 בינואר 2018, סכום הקרן המצרפי תחת כלל הסדרי ההלוואה בדולר אמריקאי היה 1.6 מיליארד דולר, סכום הקרן המצרפי תחת כלל הסדרי ההלוואה ביין יפני היה כ- 1.4 מיליארד דולר, וסכום המסגרת המצרפי (נכון ליום 31 בינואר 2018 סכום זה נותר לא משוך) תחת מסגרת האשראי המתחדשת יופחת מ-4.5 מיליארד דולר ל-3.0 מיליארד דולר. התיקונים להסדרי האשראי הבנקאי קיבלו את תמיכתם של מלווים המחזיקים בכ-94% מסך ההלוואות וההתחייבות לאשראי במסגרת חמשת הסדרי האשראי הבנקאי.

התיקונים כוללים תנאים נוספים כגון, התחייבות של טבע לא לחלק דיבידנדים לבעלי מניות רגילות כל עוד היחס הפיננסי של ההתניות (חוב נטו ל- EBITDA) עולה על 4.75 פעמים. בנוסף, למרות שתשלום מראש אינו נחוץ, במידה וטבע תחליט, לפי שיקול דעתה, לבצע פירעון מוקדם שמקורותיו מכספי מכירת נכסים ו/או נטילת חוב חדש, פירעון זה יתבצע באופן פרופורציונלי בין חמשת הסכמי ההלוואה ומסגרת האשראי המתחדשת.

אודות טבע
טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE & TASE: TEVA) היא חברת תרופות גלובלית המספקת פתרונות בריאות ממוקדי-מטופל באיכות גבוהה המשמשים כ-200 מיליוני מטופלים ב-60 שווקים מדי יום. טבע, שבסיסה בישראל, היא יצרנית התרופות הגנריות הגדולה בעולם, הממנפת את צבר מוצריה הכולל יותר מ-1,800 מולקולות לייצור מגוון רחב של מוצרים גנריים ברוב התחומים הטיפוליים. בתחום התרופות הייחודיות, לטבע יש את הטיפול החדשני המוביל בעולם לטיפול בטרשת נפוצה וכן תכניות מחקר מתקדמות למחלות אחרות של מערכת העצבים המרכזית, כולל הפרעות תנועה, מיגרנה, כאב ותופעות ניווניות, וכן פורטפוליו מוצרים רחב בתחום הנשימה. טבע ממנפת את יכולותיה בגנריקה ובתרופות הייחודיות במטרה לחפש דרכים חדשות לענות על צרכי המטופלים, וזאת על ידי שילוב פיתוח תרופות יחד עם פיתוח תכשירים, שירותים וטכנולוגיות. הכנסות טבע בשנת 2016 הסתכמו ב-21.9$ מיליארד. למידע נוסף על החברה, בקרו באתר www.tevapharm.com.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il