רוסאריו על עזריאלי - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > > ניתוחי שוק אנליסטים

רוסאריו על עזריאלי


רינת שילה, אנליסטית רוסאריו ייעוץ ומחקר
תשואת חסר של 15% מול מדד נדל"ן מתחילת שנה? לא הגיוני!

רינת שילה, אנליסטית רוסאריו ייעוץ ומחקר:

מתחילת שנת 2019, מניית עזריאלי הציגה ב-Under performance לעומת מדד הנדל"ן, כאשר היא רושמת עליה של כ-35% במחיר המניה, ומדד הנדל"ן כ– 50%.

להערכתנו, אין שום סיבה לכך שעזריאלי לא תדביק את הפער ואף יותר, למרות חוק המספרים הגדולים: חברת עזריאלי מציגה מדי רבעון את יכולות ההנהלה לזהות בזמן שינויים בשוק שעלולים/עשויים להשפיע על ההכנסות המסורתיות. הנהלת החברה מבצעת בדיקה מתמדת אחר הזדמנויות עסקיות חדשות אשר משתלבות באסטרטגיה העסקית של פיתוח פעילות הליבה שלה. היא מגוונת את התמהיל, משפרת אותו, מוצאת מנועי צמיחה חדשים, משקיעה בנכסים שגם מעניקים פיזור סיכון וגם תשואה עודפת וכל זה תוך כדי המשך ביסוס והרחבה של הקיים וכמובן שמירה על איתנות פיננסית.


בדוחות ב"פרטים הקטנים": נכסים בהקמה בשטח של כ-700 אלף מ"ר , ועוד נכסים שנמצאים בהליכים סטטוטוריים שונים על פני שטח של כ– 300 אלף מ"ר, משמעותם הכפלה של השטח הקיים היום (נדל"ן מניב בשטח של כ-1.2 מיליון מ"ר). חדשנות ומובילות שוק – דיור מוגן ו -DC שעדיין לא באים לידי ביטוי מלא בספרים. שיעור מינוף של כ-28% כשהיד עוד נטויה לאור סביבת ריביות נמוכה, והון עצמי למאזן של כ-53% . וכעת נשאלת השאלה – מי אמור להוביל את התשואות - עזריאלי או מדד הנדל"ן ?

ברבעון זה, ההתפתחויות הנן בהתאם לציפיות שלנו ואנו מעדכנים את מודל הערכת השווי ולפיכך נוקבים בשווי הוגן של 278 ₪ למניה, גבוה בכ- %6.1 ממחיר המניה הבוקר.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il