מידרוג קובעת דירוג Aa3.il לבנק דיסקונט להנפקת אג"ח מסוג קוקו (“CoCo”) בסך של עד 300 מיליון ₪ ע.נ. - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > > ניתוחי שוק אנליסטים

מידרוג קובעת דירוג Aa3.il לבנק דיסקונט להנפקת אג"ח מסוג קוקו (“CoCo”) בסך של עד 300 מיליון ₪ ע.נ.


מידרוג
באופק דירוג יציב
מידרוג קובעת דירוג Aa3.il(hyb) באופק יציב למסגרת גיוס כתבי התחייבות נדחים עם מנגנון חוזי לספיגת הפסדים (“CoCo”) (סדרה ו') בסך של עד 300 מיליון ₪ ע.נ. שיונפקו על-ידי דיסקונט מנפיקים בע"מ, חברה בת בבעלות מלאה של הבנק.

התנאים העיקריים של כתבי ההתחייבות הנדחים (סדרה ו') המדורגים: 1. עומדים לפירעון בתשלום יחיד לאחר כ- 11 שנים ועם אופציה של הבנק לפירעון מוקדם לאחר כ- 6 שנים; 2. מהווים מכשיר מוכר על-ידי הפיקוח על הבנקים כהון רובד 2 לצורך הכללתם בהון הפיקוחי של הבנק; 3. נחותים לכל יתר ההתחייבויות שאינן מסוגן למעט הון משני עליון, מכשירים ברובד 1 וההון העצמי ; 4. עומדים למחיקה מלאה או חלקית במקרה של ירידת יחס ההון העצמי רובד 1 מתחת ל- 5%, ולמחיקה מלאה במקרה שיחליט המפקח על הבנקים על התקיימותו של אירוע מכונן לאי קיימות[1]. במקרה של מחיקת קרן, קיימת אפשרות של ביטול מחיקת הקרן באופן חלקי או מלא, בהתאם לשיקול דעת הבנק, עד לתקופה של 7 שנים ממועד המחיקה, בין אם חלף מועד הפירעון הסופי של כתב ההתחייבות הנדחה ובין אם לאו.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il