שכונת שרונה: לכל תושב 160% יותר שטחים ירוקים מהמומלץ - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהשכונת שרונה: לכל תושב 160% יותר שטחים ירוקים מהמומלץ


אדרת הכפר של חברת רם אדרת בכפר יונה
ניתוח של מתכנן הערים אלון גרינברג מחברת סביבות מגורים חושף כי בשכונת שרונה הוקצו 94.3 דונם לשטחים ציבוריים פתוחים שהם שיעור של 17.3% מכלל שטח השכונה
ביחס בין השטחים הירוקים לתושבי השכונה מדובר ב – 13 מ"ר שטחים ירוקים לכל תושב. שטח הגבוה בשיעור של 160% מהמלצות משרד הפנים בנושא הממליצות כי בכל שכונה צריך שיהיו לפחות 5 מ"ר שטחים ירוקים לכל תושב.

לדברי דורון נמרוד, מנכ"ל ובעלים של חברת רם אדרת המקימה בשכונת שרונה 81 יח"ד מציין כי "התכנון של שכונת שרונה עשיר בשטחים ירוקים. בצמוד לפרויקטים החדשים הנבנים במקום יוקם על ידי העירייה פארק שכונתי מרכזי שגודלו 25.8 דונם. מהפארק יסתעפו חמש רצועות ירוקות שיקשרו אותו למוקדי הציבור הבולטים בשרונה. שטחים ירוקים אלו הם אחד הסממנים המרכזיים של השכונה ומהווה שיקול חשוב בקרב הרוכשים בהחלטה לגור במקום".

גרינברג מציין במחקרו כי כפר יונה עצמה עשירה בשטחים ירוקים כשברחבי העיר פזורים מספר גנים ציבוריים מטופחים, ביניהם גינת הדר ופארק ברזאני הסמוכים לשרונה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il