שר הכלכלה אלי כהן ממנה את דרור שטרום ליו"ר המועצה המייעצת לרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אורביט קבלה הזמנה ראשונה מלוקהיד מרטין בסך של כ-6 מיליון דולר בהמשך להסכם המסגרת שנחתם עמה באוגוסט 2020

מערכת טלנירי | 11/10, 10:09
הסכם מסגרת זה הינו בהיקף צפוי של כ-46 מיליון דולר לפיתוח וייצור הדור הבא של מערכות ניהול קשר ושמע תלת-מימד למטוסי F-16

ביולייט מדווחת על הסכם השקעה והסכם ייצור בחברה הבת דיאגנוסטיר

מערכת טלנירי | 18/10, 09:50
דיאגנוסטיר מגייסת כ- 4 מליון דולר לפי שווי של מעל 18 מליון דולר דיאגנוסטיר ואלכם מדיקל חתמו גם על הסכם ייצור מסחרי, על פיו אלכם מדיקל מתחייבת לייצור מסחרי כלל עולמישר הכלכלה אלי כהן ממנה את דרור שטרום ליו"ר המועצה המייעצת לרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן


שר הכלכלה אלי כהן ודרור שטרום
לראשונה מאייש שר הכלכלה את המועצה המייעצת לממונה להגנת הצרכן ולסחר הוגן
שר הכלכלה, אלי כהן: "דרור שטרום נמנה על בכירי המומחים בישראל בתחום הגנת הצרכן, טיפול בריכוזיות במשק, תחרות ושקיפות. אני בטוח כי ניסיונו הרב יסייע לרשות להפוך לגוף משמעותי ובר סמכא בתחום משמעותי זה".

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, הודיע הבוקר, על החלטתו למנות וועדה מייעצת לרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן, וזאת בהתאם לתיקון 20 לחוק הגנת הצרכן 1981.
השר ממנה את עו"ד דרור שטרום, כאשר כיהן בעבר כממונה על ההגבלים העסקיים והעומד כיום בראש המכון הישראלי תכנון כלכלי ואשר כהן כחבר ועמד בראש וועדות ציבוריות רבות, לעמוד בראש הוועדה המייעצת. עוד יכהנו בוועדה 5 חברים נוספים, אשר ימונו, בהתאם לחוק, בתקופה הקרובה.
שר הכלכלה, אלי כהן, ציין: "דרור שטרום נמנה על בכירי המומחים בישראל בתחום הגנת הצרכן, טיפול בריכוזיות במשק, תחרות ושקיפות. אני בטוח כי ניסיונו הרב יסייע לרשות להפוך לגוף משמעותי ובר סמכא בתחום משמעותי זה. לפני כחודש מונה עו"ד מיכאל אטלן לנהל את הרשות, וכעת תסייע בידו מועצה מייעצת משמעותית ומקצועית, אשר תלווה אותו ותסייע לו בהכנת תוכנית עבודה חדשה וביישומה".
"חזון הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן הנו העצמת כוחם של הצרכנים באמצעות הענקת כלים להנגשת המידע, לשקיפות, לסחר הוגן ולתחרות הוגנת ולספק, באמצעות חקיקה ותקנות, התנהלות הוגנת ושקולה, הן לעוסקים והן לצרכנים. הרשות צריכה להוות בית ראשון לצרכנים בישראל, להוות כתובת לטיפול בעוולות צרכניות ולסייע לבעלי העסקים ונותני השירותים, להעניק לצרכנים חוויית קניה הוגנת", הוסיף השר כהן.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il