חברת פגסוס טיולים מדווחת על ביקושים גבוהים לטיולים מאורגנים בארץ וליעדים פתוחים ובטוחים בחו"ל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוחברת פגסוס טיולים מדווחת על ביקושים גבוהים לטיולים מאורגנים בארץ וליעדים פתוחים ובטוחים בחו"ל


איתמר ניר סמנכל פגסוס תמונה צלם מורג ביטן
גידול של 90% בהזמנות של טיולים בארץ וגידול של מעל 100% בהזמנות למדינות בטוחות איתמר ניר מנכ"ל פגסוס טיולים " עם ישראל צמא לטייל ומחפש מקומות ויעדים פתוחים ובטוחים"
חברת פגסוס המתמחה בטיולים מאורגנים בכל העולם, מדווחת על ביקושים לטיולים מאורגנים בארץ ועלייה בהזמנות ליעדים בעולם לטיולי הקיץ.
איתמר ניר מנכ"ל פגסוס טיולים " עם ישראל צמא לטייל לאחר השהות הממושכת והסגרים ומחפש מקומות ויעדים פתוחים ובטוחים ומתחיל לתכנן עכשיו את החופשה הראשונה שלו, זה מתחיל בטיולים בארץ בפעימה הראשונה וממשיך בהזמנות גוברות החל ממאי ליעדים בעולם לטיולי הקיץ. מיוני 2020 התחלנו לשווק טיולים בארץ ניתן להצביע על גידול של 90% במרץ 2021, בנוסף ניתן להצביע על עלייה בהזמנות למדינות פתוחות ובטוחות לעומת דצמבר 2020 , במרץ 2021 עלייה של 100% בהזמנות לאמירויות, גיאורגיה עלייה של 200% , יון עלייה של 200% ומרוקו גיל של 150% .הציבור קץ בהמתנה ליום המחר ומתחיל לתכנן את החופשה הבאה, יש הבוחרים ביעד קרוב כמו סלוניקי יעד מועדף לישראלים, מדינה ירוקה שמקבלת את הישראלים, ויש הבוחרים ביעדים חדשים שלא התנסו בהם בעבר.

חברת פגסוס טיולים מציעה טיולים למגוון רחב של יעדים בארץ טיול בצפון הארץ בעקבות חולמים ולוחמים בליווי איש התקשורת המוכר, העיתונאי והפרשן אורן נהרי. ועוד למעלה מ- 45 מסלולי טיולים שונים, ברחבי הארץ, ליום אחד או לשלושה ימים. זאת לצד טיולים מאורגנים למגוון יעדים החל מדובאי, יון, גאורגיה, סיישל ועוד.

חברת פגסוס חברה לטיול מאורגנים, הוקמה לפני 25 שנה והצליחה להטביע את חותמה בעולם הטיולים המאורגנים ברחבי הגלובוס ובארץ. פגסוס רואה בטיול הגשמת חלום, והפכה עם השנים לשם נרדף לטיולים מאורגנים. לטייל בעולם זה מקצוע, לכן יש לעשות זאת בדרך מקצועית, או כפי שנוהגים לומר ב"פגסוסית" קבלת תמורה מלאה. החברה פועלת בכמה מישורים האופי וההשראה, הפן התכנוני, המימד הביצועי, הפקת לקחים ומסקנות והפן היישומי, בכל אחד מהמישורים החברה משקיעה משאבים רבים. טיול מאורגן מצריך התאמה אישית, ראייה מרחבית, התאמה לתקציב, הסתכלות חברתית ועוד. צוות העובדים הגדול של החברה עושים ימים ולילות כדי להעניק את חווית הטיול. מדיניות פגסוס היא שקיפות מלאה בכל הנוגע לבתי מלון, עלויות כניסה לאתרים ועוד. החברה רואה בקהל לקוחותיה אוהדים ואוהדות ולומדים רבות מהמשובים שמקבלים בחזרתם מהטיול.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il