מידרוג מעלה דירוג לבנק הבינלאומי הראשון מ- aa3 ל- aa2 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > > המלצות אנליסטים

מידרוג מעלה דירוג לבנק הבינלאומי הראשון מ- aa3 ל- aa2


מידרוג
אופק הדירוג שונה מחיובי ליציב

מידרוג מעלה את הערכת האיתנות הפיננסית הפנימית (BCA) של הבנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"מ ("הבנק") מ- aa3.il ל-aa2.il. כיוון ההתפתחות של הערכת האיתנות הפיננסית הפנימית שונה מחיובי ליציב.
כנגזר, דירוגי הפיקדונות לזמן ארוך והחוב הבכיר של הבנק עלו מ- Aa1.il ל-Aaa.il והם ממשיכים לגלם הנחת תמיכה חיצונית גבוהה מצד המדינה, של 2 רמות דירוג (נוטשים) ביחס להערכת האיתנות הפיננסית הפנימית.


דירוגי החובות הנחותים וההיברידיים עלו כדלקמן: כתבי ההתחייבות הנדחים (הון משני תחתון) מ-Aa2.il ל-Aa1.il ושטרי הון הנדחים (הון משני עליון) מ-Aa3.il(hyb) ל-Aa2.il(hyb). דירוגים אלה מגלמים את הנחיתות המבנית של חובות אלו ביחס לחוב הבכיר של הבנק, את מדרג הבכירות בין החובות הנחותים עצמם וכן את השפעת מנגנוני ספיגת ההפסדים. כמו כן, דירוג חובות נחותים אלה מגלם אף הוא הנחה לתמיכת המדינה.


דירוג כתבי ההתחייבות הנדחים עם מנגנון חוזי לספיגת הפסדים (CoCo) על ידי מחיקה או מחיקה חלקית (מסווגים כהון רובד 2) עלה ל-Aa3.il(hyb) מ-A1.il(hyb). דירוג זה נמוך בנוט'ש אחד ביחס להערכת ה- BCA ובשלושה נוטשים ביחס לחוב הבכיר ומגלם את תנאי המכשיר ובהם הנחיתות החוזית ומנגנוני ספיגת ההפסדים של מכשיר זה וללא הנחת תמיכה חיצונית.


כמו כן, מידרוג מותירה על כנו דירוג P-1.il לפיקדונות לזמן קצר. אופק הדירוג של כל ההתחייבויות שונה מחיובי ליציב.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il