קרן הנדל"ן של הלמן-אלדובי יוצאת לסבב גיוס נוסף של כ- 70 מיליון ש"ח - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוקרן הנדל"ן של הלמן-אלדובי יוצאת לסבב גיוס נוסף של כ- 70 מיליון ש"ח


נועם ברכה
לאחר שבאוגוסט האחרון השלימה קרן ההתחדשות העירונית של הלמן-אלדובי סבב גיוס ראשון מוצלח של 50 מיליון ₪, עם ביקושי יתר, הקרן דיווחה על יציאה לסבב גיוס נוסף

"הלמן-אלדובי התחדשות עירונית" הינה קרן השקעה שקלית ציבורית למתן הלוואות ליזמים בתחום ההתחדשות העירונית # הקרן מאפשרת למשקיעים גישה לתחום מימון פרוייקטי נדל"ן באזורי הביקוש בישראל # בחודשים האחרונים השקיעה הקרן בשלושה פרוייקטים של התחדשות עירונית במרכזי הביקוש של ת"א בהיקף כולל של 25 מיליון ₪

לאחר שבאוגוסט האחרון השלימה קרן ההתחדשות העירונית של הלמן-אלדובי סבב גיוס ראשון מוצלח של 50 מיליון ₪, עם ביקושי יתר, הקרן דיווחה על יציאה לסבב גיוס נוסף. על פי הדיווח בכוונת "הלמן-אלדובי התחדשות עירונית" לגייס כ- 70 מיליון ₪. סבב הגיוס יהיה פתוח עד ה-22 בדצמבר וסכום ההשקעה המינימאלי יעמוד על 150,000 ₪.

"הלמן-אלדובי התחדשות עירונית", בניהולם של מני בן מאור, מנכ"ל, וחן לוי, יו"ר, מאפשרת לציבור המשקיעים בישראל גישה לתחום מימון פרוייקטים של התחדשות עירונית באזורי הביקוש, בשקיפות מלאה, בפיזור רחב של פרוייקטים ובגיבוי ביטחונות ראויים. הקרן, שהוקמה בשיתוף פעולה עם קבוצת דייברגון, פועלת תחת "הלמן-אלדובי קרנות השקעה" הינה קרן שקלית לא סחירה. יחידות ההשתתפות של הקרן מוצעות לציבור על פי תשקיף. הקרן משקיעה במתן הלוואות ליזמי נדל"ן בתחום ההתחדשות העירונית ובכלל זה ליזמים ופרוייקטים בתחום חיזוק מבנים כולל הריסה ובניה מחדש במסגרת תמ"א 38 וכן פרוייקטי פינוי בינוי ופרוייקטי נדל"ן אחרים. על פי התשקיף, ההלוואות ליזמים ניתנות לתקופות של 12 עד 48 חודשים עם בטחונות דוגמת משכנתא, התחייבות לרישום משכנתא, אג"ח ברשם החברות, שיעבוד זכויות היזם בפרוייקטים ושיעבודים צולבים, מכתבי עודפים וערבויות אישיות. הקרן תשאף לחלק למשקיעים קופון חצי שנתי בחלוף לפחות 12 חודשים מכל השקעה של משקיע פעמיים בשנה ב- 1 ליוני וב- 1 לדצמבר בכל שנה עוקבת.

השקעה בשלושה פרוייקטים של התחדשות עירונית באזורי הביקוש של תל-אביב
על פי נתונים שפרסמה הקרן, בחודשים האחרונים השקיעה הקרן במתן הלוואות לשלושה פרוייקטים של התחדשות עירונית בתל-אביב. הפרוייקט הראשון, ברחוב ג'ורג' אליוט בתל-אביב כולל בניית 5 יח"ד בנוסף ל-6 יחידות הדיור הקיימות בבנין. העלות הכוללת של ביצוע פרוייקט התמ"א עומדת על כ- 22 מיליון ₪ (כולל מע"מ) והקרן תעניק ליזם אשראי של כ-15.5 מיליון ₪ לתקופה של כ- 24 חודשים.

הפרוייקט השני נמצא ברחוב מוזיר בתל-אביב והוא כולל בניית 28 יח"ד חדשות ובכללן דירות גן ודירות גג, מתוכם 12 דירות ליזם והיתרה לבעלי הדירות הקיימים. עלות הפרוייקט, הכולל הריסת המבנה הקיים ובניית חדש עומדת על כ- 50 מיליון ₪ (כולל מע"מ) והאשראי אותו תספק הקרן ליזם עומד על 6 מיליון ₪ לתקופה של כ- 24 חודשים.

הפרוייקט השלישי נמצא ברחוב יהודה המכבי בצפון הישן של תל אביב והוא כולל בניית 26 יח"ד ובכללן דירות גן ודירות גג, ושתי חנויות, מתוכן 11 יח"ד וחנות אחת ליזם. מדובר בפרוייקט של הריסה ובניה מחדש בעלות כוללת של כ-46 מיליון ₪ (כולל מע"מ). הקרן תעמיד ליזם הפרוייקט אשראי של 3.5 מיליון ₪ לתקופה של כ- 24 חודשים.

יצויין כי במקביל לקרן ההתחדשות העירונית, בימים אלה נמצאת גם הקרן הציבורית האלטרנטיבית השניה של בית ההשקעות, הלמן-אלדובי P2P בסבב גיוס. זאת לאחר שהקרן גייסה עד כה 570 מיליון ₪ והשיגה למשקיעים תשואה של 15.5% מהקמתה ביולי 17 ועד היום ותשואה של כ- 5.7% ב-12 החודשים המסתיימים ב-30 בספטמבר 2019 (ההשקעה בשותפות כרוכה בסיכונים מאקרו כלכליים, ענפיים וכאלו הייחודים לקרן ("השותפות") המפורטים בסעיף 25 א’ לדוח הכספי השנתי של השותפות. אופן חישוב התשואה פשוט כמפורט בסעיף 2.3.4 בתשקיף השותפות.(

קרן הלמן-אלדובי P2P* משקיעה בתיקי הלוואות צרכניות באמצעות פלטפורמות ה-P2P המקוונות המובילות בארה"ב, ובכללן PROSPER LENDING CLUB, ו – UPSTAR. מדובר בפלטפורמות בהן המשקיעים הישראלים לא יכולים להשקיע ישירות. הקרן היא קרן דולרית המאפשרת פיזור סיכונים בין אלפי לווים כשהקורלציה בין התשואה בהשקעה בהלוואות הללו לבין התנודתיות בשווקי ההון, היא נמוכה ביותר.

לדברי נועם ברכה, מנכ"ל הלמן-אלדובי קרנות השקעה, "היום יותר מתמיד, המשקיעים מחפשים את השילוש הקדוש: רף כניסה נמוך המשחרר מצורך במימון ושומר על הכנסה פנויה נזילה, תיק השקעות מגוון המאפשר פיזור סיכונים מקסימלי וחשוב מכל – אפיקי השקעה בטוחים, המאפשרים ליהנות משקיפות ומידע אובייקטיבי בזמן אמת ולאורך זמן. המשימה שלנו, כבית השקעות מוביל, הוא לייצר עבורם אפיקי השקעה חדשניים הנשענים על יסודות אלו. ענף הנדל"ן אמנם עובר תמורות, הן בזירה המקומית והן בחו"ל, אך אנו רואים בו ככזה שבתמהיל נכון מסוגל לייצר עבור המשקיעים שלנו תשואה יפה מאוד. תחום ההתחדשות עירונית מגלם פוטנציאל אדיר הן לרשויות, הן ליזמים והן לבעלי הדירות עצמם. כאשר הקרן שלנו נותנת מענה למשקיעים בכל שלושת האלמנטים - רף הכניסה העומד על 150 אלף שקלים בלבד, דבר המשחרר מצורך במינוף כלשהו ומאפשר בניית תיק השקעות מגוון, ועובדת היותה קרן ציבורית המגייסת באמצעות תשקיף ציבורי מבית הלמן אלדובי מספקת למשקיעים את הביטחון והראש השקט אותם הם מבקשים".

אודות הלמן-אלדובי:
בית ההשקעות הלמן-אלדובי בניהולם של רמי דרור, מנכ"ל, ואורי אלדובי, יו"ר, מתמחה בחסכון ארוך טווח ועוסק בניהול קופות גמל והשתלמות, ניהול קרנות פנסיה, ניהול תיקי השקעות והשקעות אלטרנטיביות בהיקף כולל של למעלה מ-59 מיליארד ש"ח. קרן הפנסיה של בית ההשקעות הינה אחת מארבע קרנות הפנסיה הנבחרות כברירת מחדל מטעם משרד האוצר. החברה נסחרת במדדים: ת"א פיננסים, ת"א צמיחה, ות"א ביטוח פלוס.


פעילות ההשקעות המתקדמות של בית ההשקעות נעשית תחת "הלמן-אלדובי קרנות השקעה" הפועלת בתחום של ייזום ניהול והפצה של מוצרי השקעה מתקדמים בתחום האלטרנטיבי מול לקוחות פרטיים, חברות, גופים מוסדיים, לקוחות כשירים ו-FAMILY OFFICE.


אודות דייברגון:
קבוצת דייברגון הוקמה בתחילת שנת 2010, במטרה לאתר תחומים וענפי השקעה בעלי פוטנציאל רווחיות גבוה עם דגש מיוחד על השקעה בנכסים ריאליים. קבוצת דייברגון מתמחה במימון פרויקטים של התחדשות עירונית, הקבוצה מנוהלת על ידי מומחים בעלי ניסיון של רב במימון, בנקאות, פיננסים וייזום נדל"ן. בין השותפים בדייברגון: חיים כהן - יו"ר, ישי גורפינקל מנהל פיתוח עסקי תמיר פורת, יו"ר ועדת השקעות ומני בן מאור מנכ"ל.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il